Ahojte holky,
většina je z Vás již po liposukci. Ale našla jsem zajímavý článek o liposukci ultrazvukem: http://www.novinky.cz/zena/zdrav/liposukce-bez-mod rin-a-bolesti_114709 _8ao0e.html.
Jestli už některá tuto metodu podstoupila, prosím, o napsání svých poznatků. Díky
Témata v souvislosti:
Neinvazívní liposukce ultrazvukem - Ultrashape, Ultracounter
Slim Up Ultra - liposukce ultrazvukem
![]()
ahoj, sice jjsem na tom nebyla,ale uz dva doktori co s tim maji zkusenost mi rikali,ze je to k nicemu-ze to proste temer nefunguje-maji zkusenost i s timto i s tumescenci-proto se radeji holky drzte normalni liposukce
Marci
Marci, nemám s tím vůbec žádné zkušenosti, ale liposukce ultrazvukem mě už dříve moc zaujala. Tuším, že jsi také z Ostravy - a jako novinku to uvádí ostravské laserové centrum LLC..
http://www.llc.cz/cs/plasticka-chirurgie/82/ultracontour
Teď mám ještě jiné starosti než stehna a zadek, ale časem bych tuto metodu chtěla odzkoušet. Není to tak drastické jako klasická liposukce - a to je momentálně pro mě rozhodující. ..a teď to máme už i v Ostravě - máme to "za rohem".
Kety
Kety
Děkuji Kety za odpověď. Vím od jara, že to v LLC budou nabízet (začali to zkoušet v červnu t.r.). Jenže jsem na recenzích o liposukci ultrazvukem (neinvazivní liposukce) zjistila, že Ultracontour není tak dobrý jak UltraShape. Ale nejblíže jsem jej našla v Praze. Docela by mě zajímaly názory holek, které už to podstoupily.
Na Ultracontour mají všichni pěknou reklamu, tak by mě spíše zajímala "praxe", jak to zabírá. Jestli to nejsou vyhozené peníze.
Ještě jsem našla jaký je mezi nimi rozdíl:
UltraContour Jde o novinku na trhu neinvazivní liposukce. Díky ultrazvukovým HIFU vlnám a následné speciální drenáži ztratíte až několik centimetrů.
Ultrashape Ultrazvukový paprsek dokáže bez operace likvidovat tukové zásoby ukryté až 1,5 cm pod povrchem kůže. Uvolněné tukové zásoby se odplaví lymfatickým systémem z těla pryč.
A zajímavé je si přečíst příspěvky na:
http://diskuse.doktorka.cz/ultracontour-ultrashape:-neivazivni-liposuk ce-zkusenosti/
Marci
Překvapilo mě, jak jsou ty reakce spíše negativní! Já měla v úmyslu někdy na jaře odzkoušet ten přístroj v LLC. Mě lákalo práývě to, že to není drastické.... Ale vyhodit tolik peněz pro nic za nic - to mě také neláká. Pokud budeš mít nějaké další info- dej vědět. Časem s dolní polovinou těla budu muset něco dělat, ale "krvavé" metody už podstupovat dobrovolně nechci...Kety
jajaja
Tak teď už mám z toho v hlavě guláš. Moc jsem to nepochopila, co jsi napsala. Já jen čerpám informace z internetu a tam píšou o neinvazivní liposukci, že se dělá Ultracontourem .... Ultrashapem..... a ty píšeš, že to není liposukce, ale lipolýza. Tak proč ty společnosti mají reklamu na internetu o liposukci těmito stroji? Rozumím tomu dobře nebo ne?
Marci,jajaja
tomu nerozumím. Jestli je to klasická liposukce, kde se zavádí kanyla - a navíc je tam rozbíjení tuku ultrazvukem, pak by to mělo být o to víc účinnější.
Ale mě zajímají ty přístroje, které nepotřebují drastické píchání a napouštění "sajrajtu" do těla, ale ty, které "jen" tukové buňky rozbíjí vlnami.
Mám už v tom guláš také. Možná se ozve ještě někdo, kdo podstoupil UltraContour nebo Ultrashape ? A dá nám konkrétní informace...Já si raději počkám- i když zadek a stehna mi po čtyřicítce rostou a rostou :-(
Kety
![]()
marciprotoze je to reklama..neinvazivni liposukce neexistuje-jde o lipolyzu-a neni temer vubec ucina-zvlast pokud jsi celkem normani(jako ne uplne tlusta)..Liposukce ultrazvukem-je neco jineho-je to jak uz jsem psala zcela normani liposukce s tim rozdilem ze kanyla vysila ultrazvuk a tim se rozbiji tukove bunky rovnomerneji(je to pry nepatrne ucinejsi metoda tum.liposukce-ale normalne se zavadi kanyly a odsava se tuk)..Lipolyza-pusobeni ultrazvuku pres kuzi na tukove bunky=neinvazivni-ale hlavne neucinna
![]()
kety taky jsem se zajimala o ultrashape,ultracountor(tedy lipolyzu)-ale dva doktori co delaji i liposukce i lipolyzu mi rekli nezavisle na sobe, ze vydleky jsou nic moc az nic-takze dale doporucuji liposukci(na penize to vyjde temer stejne-takze kvuli vydelku mi to nepsali)
pro jajaja: ... víš, když někdo dělá něco jiného, většinou to také prosazuje (jasné proč). Zpracovávám výsledky (zadarmo, jen proto, že mne to zajímá a baví) od několika provozovatelů Ultracontour ... a čísla mluví jasně - funguje to. U každého trochu jinak, ale funguje. A také jasně ukážou, že jsou případy (zatím 1,8%), kdy se výsledek nedostavil. Určitě se dá najít efektivnější způsob - tj. kombinace - třeba tumo + cvičení + ultra, nebo ultra + new life + cviceni + uprava jidelnicku.
Výsledky zajímají moc lidí a nejsou k nalezení. Pořád se opakují jen dokola kopírované fotky. Ty hotové - grafy, foto, přehledy v jaké partii o kolik cm, i ty neúspěšné - brzo najdeš. Dám vědět, kde, hned jak to bude aspoň trošku ke koukání.
Problém je v tom, že u klasické lipo nikdo nepočítá, kolik ho stoji pracovni neschopnost, kolik ho stoji bolest, omezene spani atd. apod. Kdyby to pripocitali, vysla by klasika na cca 2,5 nasobek UC.
Navic, slusna cast absolventu klasiky prijde na UC na zahlazeni hrbolu a nerovnosti a to stoji dalsi penize, ktere je potreba pripocitat k cene klasiky.
Za vsechny tyto penize navic, snadno poridite permanentku do fitka, kolo, boty na behani nebo, z jineho soudku, dalsi ucinne procedury - treba New Life. Mam za sebou vrcholovy sport a porad trenuji 3-5x tydne), ale to, jak mi "zridil" telo New Life - jak mi "utahal" moje "problemovky", to je neporovnatelne s cimkoliv jinym.
Nezapominej na synergii ... 1+1=3. Kdyz zkombinujes 2 a vice procedur ( např. cviceni, uprava jidelnicku, lymfo, Pilates, joga, New Life) budou se vysledky jednotlivych procedur nasobit, ne jen scitat. Tak dosahnes sveho daleko driv, zdraveji a levneji. Za usetrene si kup neco, co Ti bude dlouho delat radost ..
Holky přes kamarádku jsem se seznámila s paní,která dělá liposukci ultrazvukem a docela mě to dostalo.Za 14 dní jdu na to.Paní mi zaručuje výsledky s tím,že pokud to nebude fungovat,tak mi vrátí peníze.A myslím si,že pokud by věděla že je to k ničemu,tak mi to rozmluví ona nebo kamarádka.Tak držte palce pak dám vědět.
Mischel
A o co se vlastně jedná prosím Tě? Liposukce kanylami nebo ten Ultracontour/shape? Ještě existuje cosi na bázi infračerveného záření, co odbourává buď tuky nebo celulitidu. Neznáte to někdo? Já jdu zkoušet VACUSHAPE, ptala jsem se na zkušenosti, nikdo nic, tak budu muset být za pokusného králíka. Kdo máte zkušenosti s neinvazivními metodami, pište! Je nás tu určitě spousta, které by uvítaly informace. Díky Džína
![]()
jojo
co se ti na mem tvrzeni o behani po zakroku nezda?..Zadne obvazy nikdo po liposukci nema-jen kompresni pradlo..jezisi s tebou si psat fakt nema smysl...
a k tomun jmenu doktora-jeden byl Lucak a ten druhej uz fakt nevim jak se jmenoval..
jojo
Ahoj,tak já jsem taky další případ,který už vyzkoušel kde co a opravdu nejlepší a hlavně nejefektnější je liposukce,ta tavaruje nejlépe a je to,poklud nepřibereš hodně kg tak nejstáleší.Všechy výše psané neinvazivní lipo jsou sice efektní,ale jen trochu a určitě né nastálo,pokud na ně přestaneš chodit,tak okamžitě na těch ubytých pariích přibíráš.Já dávám za pravdu JAJAJA,dle veškerých svých dlouhodobých zkušeností.
Zdravím, je zajímavé to tady číst, holky nehádejte se. Přispěji svou troškou do mlýna. Byla jsem 5x na liposukci ultrazvukem, jsem téměř v půlce, mám zaplacený program L1. držím i zdravou stravu, ne úplně dietu, ale snažím to kombinovat, jak zde některá psala. Váha šla o dvě kila dolů, zhubla mi stehna, přes bříško trošku. Měla jsem 69 kilo při 160 cm, nyní mám 66,8 - 67,2. Piju jak duha, to je to nejhorší - aspoň pro mne. Znatelný úbytek slibují až za půlkou programu. jsem spokojená i za to, lymfodrenáž je rozhodně bomba, cítím nohy tak o 10 kilo lehčí. Budu vás informovat, zdravím.
Také jsem na tom byla,stálo mne to 20000 v dermatolog.centru ,Praha 8, a úbytek? Možná jeden cm v pase? NO uplně k ničemu....za měsíc jsem už ani ten 1 cm neměla
Uplně je mi blivno z toho,jak jsem nalítla.
Já myslím, že když nám popíšete neinvazivní liposukci, kterou co jste podstoupila, podrobněji, najdete mnohem více čtenářů (čtenářek). A to jak mezi registrovanými uživateli, tak mezi čtenáři, kterých je několikanásobně více.
Například vůbec nevíme, jakou metodu jste podstoupila. Neinvazivních liposukcí je vícero... Tak pište, pište!
metodu , kterou jsem podstoupila je přesněji tato...
Neinvazivní liposukce je bezbolestné odstranění tukových vrstev a celulitidy bez chirurgického zásahu
- některé technologie způsobují odstranění tuku z buněk například jeho rozpuštěním
- jiné technologie přímo destruují (ničí) tukové buňky,nejzajímavějším v této oblasti je využití Nízkofrekvenčního ultrazvuku.
Ubytek jsem viděla hned po zákroku, byly to 3 cm v obvodu pasu. Tam jsem taky chtěla. postupně během měsíce a něco, bříško rapidně kleslo. není to ještě sice ono, ale opravdu ten ubytek tukových buněk je viditelný. Dnes mám 7cm z obvodu pasu......
Myslím, že je to opravdu fajn metoda, pro ty co nemají nějak extra tuky v oblastech , kterým chtějí malinko pomoci....dá se to provádět na jakoukoliv problémovou část těla...dobrý strat pro ty co uvažují o klasiké operativní upravě..
![]()
lenjaa
vůbec jsi neodpověděla na otázku co ti kladl Vodička a to jakou neinvazivní lipo jsi podstoupila, je jich totiž více (ultrazvukovou, laserovou (smart lipo), ..). Obecně neznám nikoho komu by to pomohlo (a to jsem sbírala info asi 3roky), takže se docela divím, že jsi tak nadšená.
![]()
Metoda je to ta ultrazvuková...je to napsané že je to za využití Nízkofrekvečního ultrazvuku.... a ohledně protiřečení.....když mrknete na mou fotku nejsem nějak moc tlustá. jen jsem měla problém v oblasti bříška, přemýšlela jsem o operaci, ale pak jsem zkusila tuto matodu...než začnu řezat... ten ubytek byl hned ty 3 cm...dle mého voda... nic jiného..pak se drží tři dny dieta...bez cukru a tuku a pít hodně.... ano a když jsem to dodržovala až do ted tak mám opravdu 7 cm v pase dolů...myslím si, že tomu hodně ta metoda pomohla..samozřejmě se držím pořád... nakoplo mě to.. dodržuji pitný režim nejím pečivo, tučné jídla..jím střídmě to jsem dfělal ostatně vždycky, ale prostě bříško nešlo dolů....
![]()
lenjaa
no já myslím, že kdyby jsi držela tuto dietu i bez této metody by jsi v psae těch 7 cm dala, nemyslíš? To stejné už mi psala dřív i jiná holka, že nakonec pochopila, že to bylo dietou. V tom je rozdíl od liposukce, tam nemusíš dietu držet a tuk prostě zmizí a to napořád (tady se jen vylije tuková buňka a může se zase časem začít plnit).
Martina8
Marti, prosím Tě, zajímalo by mě, kde jsi na tom byla, celkem o tom přemýšlím... Děkuju 
No je pravda že je lepší se zažrat do nějakého sportu a díky tomu si vytvarovat postavu... ale zas někteří lidi jsou na tom fakt bídně... a je to pro ně největší problém v životě...tak proč to neskusit??
Ivetta
jo jo, to je podle mne ten trik, odsají hlavně vodu, někdo tady psal, že pije jak duha, tzn. že po měsíci se cítiš jako předtím a nevidíš žádnou změnu. Za to během toho měsíce ti to přijde jako super metoda. Myslim, že pokud jě někdo štíhlý a nelíbí se mu nějaká partie, může mít pocit, že to funguje, ale pokud je někdo silnější, bude akorát nešťastný. 
Martina8
pokud budou jíst jako předtím - pokud buňku odsaješ, je údajně velmi těžké buňku znovu vykrmit, tzn. je lepší držet dobrý stravovací režim, ale nemusíš držet diety a výsledek je zřejmý, pokud ne esteticky, tzn. problémy s kůží, že se ještě může zhoršit, tak určitě o několik velikostí míň např. u kalhot. Jsem toho příkladem
a k těm kamenům mě napadá ano, ale jak jdou z těla ven? a jak by měl jít tuk? přes lymfatcký systém těžko a vyčůrat ho? 
![]()
Ahoj holky predem bych chela napsat, že dříve jsem přispívala pod nickem JAJAJA, koukám,že vše co jsem napsala, jste buď nečetly nebo přepsaly uplně jinak, než jsem uvedla.(např. každý doktor si brání svoje-vždyť jsem jasně napsala, že mi říkali 2 doktoří,kteří provádí oboje, že ultrazvukova není dobra, navíc jsem psala i o lypolýze-to je uplně na nic)
Od té doby co jsem psala jsem byla na liposukci ultrazvukem cool lipo(nešla bych na ni, ale měla jsem ji zdarma,tak jsem ji chtěla zkusit ať vím co haním.
A opravdu byla jsem na podbřišku- metoda cool lipo, odebrano tragických 200ml(a to ještě nemuselo být celé jen tuk), po půl roce, žádná změna. Ani o píď a to jsem skutečně štíhlá a pod pupkem jsem měla jen malý dobře ohraničený špek. Kdo chce ať si za to utrácí, ale ten kmdo chce skutečně něčeho dosáhnout, tak jděte raději na tum.lipo.