Vyhrajte zákrok bioplastiky v hodnotě 8 - 12 000 Kč

Máte nějaký estetický problém, který chcete trvale vyřešit? Odpovězte správně na soutěžní otázku a pokud budete vylosováni, získáte náklady na zákrok včetně předchozí konzultace v hodnotě 8 - 12 000 Kč.

img

Bioplastika = plastická chirurgie 21. století

Podmínky soutěže

Zahájení: 7.4.2014

Slosování: 21.4.2014 ve 14h

Počet výherců: 1

Výhra: Zákrok bioplastiky v hodnotě 8 - 12 000 Kč

Všichni ostatní: voucher na slevu 2 000 Kč platný do konce roku 2014

Zaplatíte pouze materiálové náklady dle výběru zákroku v rozsahu 1 - 10 ml bioplastického materiálu Metacrill (příklady možných zákroků v tomto rozsahu najdete na našich webových stránkách bioplastica.cz). Všem ostatním, kteří zodpoví otázky na našich webových stránkách, zašleme slevový voucher na 2 000 Kč na zákrok platný do konce roku 2014 (e-mail označit Soutěž Omlazení).

Bioplastika = plastická chirurgie 21. století

Bioplastika udělala revoluci v plastické chirurgii: její podstatou je vytvoření vlastní plnohodnotné tkáně na podkladě aplikace bioplastického materiálu Metacrill bez použití sklapelu.

Touto metodou lze provést korekci nedostatků obličeje i těla ( modelace tvaru nosu, rtů, zanořené brady, oblasti lícních kostí, vpáčeného hrudníku), vytvořit nové tvary obličeje i těla (modelace a zvětšení prsou, hýždí, lýtek), omladit obličej i tělo zpevněním a vyplněním povadlých partií vytvořením nového vlastního vaziva (nosoretní rýhy, bradolícní záhyby, glabela, kruhy pod očima, líce, dekolt).

Hlavní výhody bioplastiky:

  • naprostá bezpečnost
  • trvalý výsledek
  • ambulantní miniinvazivní zákrok bez jizev
  • přirozený vzhled bez ztráty mimiky
  • funguje u každého

"Bioplastika se dá přirovnat sochařské práci - modelování těla vytvořením vlastní tkáně. Tím dokáže nahradit velkou část plastickochirurgických operací. Jde pouze o využití přirozené reakce těla, ke kterému dochází při jakémkoli hojení, kdy se také vytváří nová tkáň," říká o této jedinečné metodě paní doktorka MUDr. Jana Vybulková Zavadilová, zakladatelka 1. kliniky bioplastické chirurgie u nás.

Podrobné informace o metodě i zákrocích, množství obrázků výsledků vlastních zákroků a také odpověď na soutěžní otázku najdete na jejích webových stránkách www.bioplastica.cz.


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
kuplinka
(Správná odpověď na otázku Co je podstatou bioplastiky? zní Vytvoření vlastní plnohodnotné tkáně na podkladě aplikace bioplastického materiálu Metacrill.)

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Prodlužte si mládí bez vrásek, díky kyselině hyaluronové

Prodlužte si mládí bez vrásek, díky kyselině hyaluronové

Voda, to je magické slovo, bez ní nedokáže fungovat nejen lidský organismus jako celek, ale i pleť. Je to jeden z nejdůležitějších prvků pro zachování pružnosti pokožky.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.