Smazat

Trapasy a nepříjemné události a zážitky

Tak si v práci prohlížím obrázky prsů před/po, jelikož mě v září čeká modelace. Doufala jsem, že si toho nikdo nevšimne. Najednou se za mnou ozve hlas našeho nadřízeného, na co to koukam. (Aspoň, že mu nevadilo, že surfuju na netu). Samozřejmě to řekl nahlas. A já jsem mu hned řekla, že to není, jak to vypadá a on mi řekl, že tohle neřeší a ok. No dobrá, to bych takhle mohla nechat být a v pohodě. Ale já jsem za ním šla a začala mu vysvětlovat, že jsem na to koukala, protože se chystam na operaci. Jemu to je fakt jedno, ale já jsem se pak malem nechala omýt. NEchápu, proč se ve všem musím tak šťourat. Je to hrozný pocit, nejen proto, že mě někdo "načapal", ale i proto, že jsem o té operaci řekla jenom příteli a jinak jsem to chtěla utajit. Fakt bych se nejradeji zahrabala. Co Vy a Vaše trapasy?
 

Zenith
Fakt bych se nejradeji zahrabala
z toho si nic nedělej, ono to vyšumí. Já teďkom na koupališti si taky myslím, jak všici čučej na moje KOZY a je mi to nějak nepříjmený. Ale na druhou stranu když to proberu tak vidím, že si to jen namlouvám a není to zas tak horký Je to jen v naší mysli a okolí tolik tím opravdu nežije

arrow
profile_image
Zenith
od 4. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Někdy by se opravdu hodilo, vidět lidem do mozku.

Zenith
Někdy by se opravdu hodilo, vidět lidem do mozku
V dnešní době??? To snad radši ani ne... Nebo jinak - já jim tam chci vidět, ale opačným směrem nééééé !!!!!

arrow
profile_image
Zenith
od 4. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Lenička
opačným směrem nééééé !!!!!
Jojo, přesně takhle. Celkem bych řekla, že je šéf ok, ale pořád mám v hlavě, že jsem se ztrapnila. Už aby bylo třeba za měsíc, to už snad na to zapomene úplně

arrow
profile_image
Elina
od 24. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dnes ráno jsem se docela pobavila jednou nepříjemnou situací, tak vám ji sem hodím do placu.
Přijela jsem ráno z nákupu, auto hodila do garáže, vybaluji potraviny a najednou zvonění, jako kdyby hořelo.
Za dveřmi sousedka odnaproti, slzy na krajíčku a povídá mi : "Prosímvás, kolikrát dneska ještě pojedete s autem ven, naše babička je v nemocnici a my jdeme do práce a nemáme čas vás hlídat."
Koukala jsem jako zjara, co to má znamenat, že mě někdo musí hlídat, ale pak jsem si to doposlechla celé.
Sousedi mají zřejmě naladěné elektrické topení na stejnou frekvenci jako naše dálkové otevírání vrat, takže když od nás někdo otevře garáž, jim to sepne topení.
Říkala mi, že včera, když se vrátili z práce, tak měli doma asi 40°stupňů a museli sedět na zahradě.
Takže jsem slíbila, že než jim to opraví nebo babička bude doma a bude mě moct sledovat, že udělám něco pro zdraví, budu si huntovat tělo a chodit pěšky.
Co by člověk pro sousedy neudělal. že?

Elina

tak to se smeju i ja fakt dobre

Elina
Sousedi mají zřejmě naladěné elektrické topení na stejnou frekvenci jako naše dálkové otevírání vrat, takže když od nás někdo otevře garáž, jim to sepne topení.
No to je neuvěřitelná a obrovská bóóómbááááá !!!!! Poprskala jsem si monitor

Mě se staly v životě snad jen dva obrovské trapasy, od té doby si dávám sakra bacha:

Kdysi jsem pracovala v laboratoři - krev, moč a tak. Jsem na příjmu, přijde paní na krevní obraz, diagnóza - po porodu. Tak se na ní mile usmívám a ptám se: "Jé, vy jste po porodu, a co máte???" A ona: " N I C !!!." Zapomněla jsem mluvit, styděla jsem se bylo mi jí líto... Za pár týdnů přijde maminka s ročním chlapečkem, krásný klučina, oči jak pomněnky. Já jsem se k němu sklonila, culím se na něj a říkám mu:"Ty se ale máš, takhle krásný kočárek, to já bych se taky chtěla takhle krásně vozit..." , a jeho maminka mi opravdu velmi hrubě odsekla" No, taky se bude vozit celý život, doktor Pařízek mi dal nějakou injekci při porodu, já necítila kontrakce a kluk se přidusil a je postiženej." Tenkrát začínal epidural a bůh ví, jak to tenkrát bylo. Od tý doby si dávám sakra pozor na pusu, abych si takhle nenaběhla. Tenkrát jsem se cítila hrozně trapně. A těch ženskejch mi bylo samozřejmě hrozně líto, to dá rozum.

arrow
profile_image
Elina
od 24. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to jsem ráda, že se vám to líbilo, mě to taky přišlo neuvěřitelné!
Ještě vám přidám další sousedskou příhodu.
Tuhle jsem šla do práce a vidím souseda, jak nahání venku jejich jezevčici, která jim pořád utíká ven. Když jsem ho míjela, slyšela jsem, že mi něco říká. Tak jsem se otočila a povídám: " Co jste říkal, já jsem vám špatně rozuměla?"
Soused zrudl jak pivoňka, začal mumlat, že nic, nic, a rychle zapadl domů.
Zůstala jsem tam stát s otevřenou pusou, co že to má znamenat, ale po pár krocích se mi rozjasnilo v hlavě a uvědomila jsem si, že vím, co povídal.
Řekl ": "Táhni domů, ty můro!

arrow
profile_image
Elina
od 24. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lenička
Tak to jsi šťastná žena, když máš jen dva trapasy za život, já jich nasekám denně tucet!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Elina

Tak to mám podobnou historku od naší babičky. měla naši fenku na hlídání a protože nechtěla, aby ji to dělala na zahradě. Jdou večer po chodníku před domem a babička jí říká- no honem, dělej, už se vyčurej. Pes byl někde za rohem,nevšimla si, že jde kolem nějaký starší pán, ten se na ni překvapeně podíval a říká jí- Co že to paní mám udělat???

Elina
děkuji, skvěle jsi mě pobavila

Lenička
Hele,nic si z toho nedělej,já se jednou zeptala jedné známé paní,aby řeč nestála,jestli se chystají s mužem na nějaký ples.Jako bych nevěděla,že její manžel nemá nohu.

 

Téma Trapasy a nepříjemné události a zážitky je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené