Bizarní zkrášlovací tajemství celebrit

Způsoby, jakými se někdy slavné filmové a pěvecké hvězdy snaží dosáhnout oslnivé krásy, mohou být jemně řečeno trochu nezvyklé. Vyzkoušíte je také?

Gwyneth Paltrow – včelí terapie pro krásnou pleť

V rozhovoru pro New York Times americká herečka Gwyneth Paltrow přiznala, že vyzkoušela kosmetickou proceduru, která spočívá ve včelím bodnutí. Toto tisíce let staré ošetření spadá do léčebné metody zvané apiterapie, což je souhrn léčebných postupů s pomocí včel a jejich produktů. Většina lidí z apiterapie využívá jen med nebo propolis. Gwyneth zašla o trochu dál a použila včelí jed. Herečka později přiznala, že poštípání včelami v zájmu krásné pleti bylo dost bolestivé.

Alessandra Ambrosio – oheň na konečky vlasů

Andílek společnosti Victoria Secret a světově proslulá topmodelka Alessandra Ambrosio má dokonalé nejen tělo, ale i vlasy. Přesto neodolala a rozhodla se vyzkoušet slavnou brazilskou metodu zvanou velaterapie. Pod tímto záhadným názvem se skrývá úprava poškozených vlasů za pomoci otevřeného ohně, kdy kadeřnice sežehne roztřepené konečky plamenem svíčky. Tuto metodu, kterou doprovází typický zápach spálených vlasů, byste však doma zkoušet neměla.

Scarlett Johansson – jablečný ocet jako pleťové tonikum

Zajímá vás, jaké je tajemství jasné a rozzářené pleti sexy americké herečky Scarlett Johansson? Pokud čekáte super drahý luxusní krém, možná budete překvapená. Herečka přiznala, že si svou pokožku na obličeji čistí obyčejným jablečným octem. Při zkoumání možností přírodní péče o pleť narazila právě na jablečný ocet a zjistila, že je opravdu účinný. Od té doby na něj nedá dopustit. Pokud máte citlivou pleť, používejte raději jablečný ocet naředěný a nanášejte ho jen na pupínky.

Lady Gaga – lepící páska na odličování

Provokatérka Lady Gaga už nás sotva může něčím překvapit, alespoň co se výběru jejích extravagantních modelů týče. Avšak i její způsob péče o pleť stojí za povšimnutí. Americká zpěvačka si totiž oblíbila docela netradiční metodu, jak svou pokožku před spaním odlíčit. Namísto klasických odličovacích prostředků používá obyčejnou izolepu z papírnictví. Prostě si lepící pásku přilepí na pleť, strhne a doufá, že jí izolepa odstraní všechny nečistoty a zbytky makeu-pu.

Eva Longoria – placenta pro hebkou pokožku

Pokožka hebká jako dětský zadeček je jedna věc, ale snažit se toho dosáhnout pomocí mateřského lůžka neboli placenty? Oblíbená seriálová herečka Eva Longoria, ale také neméně slavná herečka Katie Holmes a mnohé další slavné krásky si oblíbily luxusní drahé pleťové krémy, které obsahují placentu. Přípravky s přídavkem placenty údajně podporují tvorbu kolagenu, vyživují pleť a zvyšují hydrataci pokožky.

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Na druhou stranu zeměkoule za pár chvil...

Na druhou stranu zeměkoule za pár chvil...

Životní styl komerční článek

Čaj. Zázvor. Hřebíček. Kardamom. Skořice. Med. Vyvolávají ve vás tato slova pocit hřejivosti, tepla, omamné vůně a lahodné chuti?

DOPORUČUJEME
Pravda o liposukci očima odborníka

Pravda o liposukci očima odborníka

Plastická chirurgie komerční článek

Liposukce je metoda, při které se odstraňují ložiska tukových buněk z problematických partií. Patří k nejoblíbenějším zákrokům plastické chirurgie vůbec, což ale neznamená, že je vhodná pro každého a pro všechny části lidského těla. Jaká je realita?NOVÉ
Dělejte to pro sebe!

Dělejte to pro sebe!

Životní styl komerční článek

Zase se na vás kolegyně ušklíbla, když jste sáhla po tatrance v šuplíku, zatímco ona si pochutnává na svém nakrabičkovaném jídle z domova? Pokud vás její úšklebek motivuje k tomu, abyste s nezdravou stravou zatočila, pak jedině dobře.