Deníčky

 • Vztahy, vztahy a rozchody ... Jak z toho ven?

  Vztahy, vztahy a rozchody ... Jak z toho ven?

  Vím, že vztahů a rozchodů je Omlazení plné - ale potřebuju se (asi jako každá) prostě vypovídat. Věřím, že chytré a silné ženy na Omlázku mě totiž neukamenují ale pomůžou nebo řeknou své příběhy.

 • Stud při návštěvě toalety

  Stud při návštěvě toalety

  Ano, je hloupost tohle rozebírat a někoho i pohorším, ale jak řešíte při společném bydlení velkou potřebu, když jde po vás partner? :D Stává se to každému, děláme to každý, je to lidské, ale přece jen.. není to nejlepší pocit vylézt z wc a pak přítel vesele oznámí že musí taky navštívit toaletu (pro ujasnění - není žádný fetišista ani nic podobného :))). Už kolikrát jen z té představy jak tam vleze mě berou mory :D :D

 • Je to nespravedlnost

  Je to nespravedlnost

  Ahoj holky, ráda bych si postěžovala na nespravedlnost v budování kariéry :-D Snad každý, koho znám, má nějaké známosti, takže nemusí hnout prstem, chodit na pohovory a už má práci za dobrý plat...

 • Studovat druhou VŠ, která mě nebaví a nejde mi?

  Studovat druhou VŠ, která mě nebaví a nejde mi?

  Chodit na dvě VŠ i přes odpor nebo se zaměřit na jednu a více si užívat života? :) Jsou v dnešní době důležité tituly a to, jakou VŠ máte vystudovanou?

 • Platonicky zamilovaná?

  Platonicky zamilovaná?

 • Řízení auta

  Řízení auta

  Řidičák už mám 10 let, ale pořád se považuju za začátečníka. Hlavně proto, že po složení zkoušek jsem téměř 7 let už za volant nesedla. Důvodem bylo to, že mi to opravdu nešlo, moje už tak nízké sebevědomí za volantem ještě srážel příšerný a vzteklý instruktor.

 • Václav

  Václav

  V souvislosti s deníčkem uživatelky BillyJean "Co dělat" jsem se rozhodla svěřit se Vám se svojí bolestnou zkušeností s jedním mužem. S touto věcí je pro mne velmi těžké se vyrovnat. Píšu proto, že třeba tohle pomůže nějaké ženě, které se stalo něco podobného, přinejmenším to pomůže třeba mně, protože se s Vámi o to podělím. Děkuji všem, kteří se prolouskají ke konci, upozorňuji, že to bude dlouhé.

 • Já, přítel a peníze

  Já, přítel a peníze

  Neřekla bych, že můj přítel je lakomý. Nicméně mám pocit, že tak nějak není v jeho zájmu za mě utratit něco "nad rámec" a dále pak sní na co přijde a nebere na mě v tomhle žádný ohled.

 • Vztah bez sexu

  Vztah bez sexu

 • Co dělat?

  Co dělat?

  Chtěla bych se vypovídat a poprosit vás o radu. Musím přiznat, že to je zvláštní se svěřovat na internetu, ale pojdˇme do toho :))) Samozřejmě je v tom chlap...