arrow
profile_image
Jandzinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, prosím o rady zkušenějších než jsem já. V létě mě popadla bláznivá věc, že jsem chtěla z mých původních oriškovych vlasů udělat rudé , tak jsem si pouze koupila šampónovou červenou barvu od palette aby se mi zas po čase vymyla. A ejhle půl roku a barva drži, nevymejva se, jen odrusta. Momentalne mám 5 cm odrost světle hnědé barvy mých původních vlasů a zbytek je rudý ( viz. Foto). Proto prosím o radu zda si tím někdo prošel podobne jako já co s tím udělal. Mám 2 možnosti buď si vlasy přebarvim nějakou červenou intenzivni barvou, pak ale budu mmuset počítat s odrosty stale a nebo červenou stáhnout a prebarvit na mou původní barvu (což je tak ttrošku nuda ) co byste dělaly vy?

arrow
profile_image
Jandzinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vůbec nevim co s tím dál, nejradši bych měla červenou..

arrow
Neprodává v Bazaru

A byl to opravdu šampon? Jakou barvu měl obal?

arrow
profile_image
Moník31
od 29. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tohle snad šampon být ani nemohl, pokud ano, tak si výrobce plete pojmy s dojmy. Šampon by se měl vymýt velice rychle, myslím, že většinou uvádějí 24 umytí, ale půl roku, to rozhodně nee. I Přeliv se vymývá a je to po dvou měsících dost znát. Podle fotky to vypadá na klasickou barvu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji mroskvicka: Vsadila bych boty že to byl žlutý Color Shampoo (který se ovšem chová jako barva, ba i hůř).

No právě mě napadlo jestli se slečna nepřesáhla a nekoupila barvu, Palette má blbé značení a krabičky rozlišený jenom barvvou obalu

arrow
profile_image
and.kely
od 23. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jandzinka:
A proč opět nepoužiješ ten, co jsi měla? Vždyt ta barva dole je moc hezká, lesklá, prostě se pořád dobarvovat tím samým šamponém.
Mimochodem taky použím šampon od Palette, protože mi chytá mnohem lépe než barva Při barvě jsem vždy měla konce tmavší a zdravý vlasy u koříků světlejší, šampon mi to obarví vše stejně Ale opravdu to nemá s šamponém nic společného, drží to dlouho.

arrow
profile_image
Moník31
od 29. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na mroskvicka:
Já mám od nich přeliv, viz foto. i když je tam taky Color Shampoo, mělo by to být něco mezi barvou a šamponem, nevymyje se to samozřejmě, ale jednou jsem se barvila až po 3 měsích a je to znát, barva je pak přirozenější a pak jsou i vlasy méně kvalitnější, prostě moje - jemnější, lítají atd. Původně jsem chtěla zkusit šampon, ale tenkrát jsem žádný blond neobjevila a jelikož si musím mít vlasy denně, tak 24 umytí mě přišlo strašně málo. Ale u těch ostatních, co se prezentují pouze jako šampony, by teda peroxid rozhodně být neměl, trochu podpásovka.

arrow
profile_image
Jandzinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dámy neprekoukla jsem se. Byl to ten žlutý color shampoo od palette, nebarvila jsem se ani poprvé. Díky za rady, palette u mě každopádně skoncili

arrow
profile_image
Jandzinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na and.kely: moc diky vlasy mám opravdu dobre a leskle jen mě prostě trapi ty odrosty

arrow
profile_image
Jandzinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A máte některá zkušenosti prechozeni z hnědé na cervenou a pak i naopak?

arrow
profile_image
Jandzinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rezakoky: ne ne nepresahla, v tomhle jsem hodně opatrna. Své vlasy mám rada opravdu to byl color shampoo od palette))

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

37

Tyhle šampony drží na vlasech víc než helvétská víra No moc možností holka nemáš: buď se nabarvit znova tou stejnou barvou nebo to nechat odrůst. A ponaučení do příště: s tak krásnýma vlasama buď nic nedělej nebo mazej ke kadeřnici!

arrow
profile_image
Jandzinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma: moc děkuji za radu, a už jen ke kadeřnici

Reaguji na Jandzinka:
Šampony od Palette používám taky,máš pravdu,barva drží dost dlouho,vymyje se až po hodně dlouhé době.Osobně si nemůžu stěžovat.Měla jsem světle hnědou,ted mám tmavou čokoládu.)Takže takový rozdíl jako u tebe to není.V tvém případě bych zkusila určitě to přebarvit,zase šamponem.Možná bych podle fotky,zkusila nějakou tmavší hnědou.Nebo pro radu ke kadeřnici.každopádně držím palce!

arrow
profile_image
Marina1
od 30. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Jandzinka: PALETTE je poměrně agresivní chemie bez rozdílu, zda šampón nebo barva. Teď to budeš muset nechat odrůst a nebo si dojdi ke kadeřnici a domluv se s ní na postupu, jak s těmi vlasy dál pokračovat. U nás na trhu mnoho přírodních barev, které se skutečně vymyjí a neničí vlasy, není. Z Ameriky si vozím barvy na principu henny, ovšem mají celou škálu od blond až po černou. Jsou šetrné, stejně jako ta samojedinná henna, která se u nás dá sehnat a jste z toho zpatlaný . Jde to i jinak.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené