Capillan šampon recenze a zkušenosti

šampony Capillan šampon
šampony Capillan šampon - obrázek 1
šampony Capillan šampon - obrázek 2
Capillan (2)
2.6 z 5 5 2.6 5
Celkem 5 recenzí


5 hvězd
20%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
20%
2 hvězdy
40%
1 hvězda
20%

Koupilo by znovu
20 %

Recenze produktu
Capillan šampon

věk
45-54

Byla jsem maximálně spokojená.Je tradicí ověřený,regeneruje poškozené vlasy.Ideákní užívat k němu balzám.Je potřeba si uvědomit,že regenerace trvá dlouho,musí se užívat i několik měsíců,a je pomalá a postupná. Pokud je na vlasech problém (to je prakticky na všech,které poznaly barvu),nedá se čekat rychle zázrak.Pokud je v těle zdravotní problém a problém vlasů je jen důsledek,,pak také není možné odsuzovat šampon,že nezabírá.Mně pomohl maximálně a za dobrou cenu-měla jsem vlasy poničené barvením.Cenu produktu nevím,dotala jsem zásobu darem,proto uvádím cenu sto korun

 • kvalita rekonstrukce vlasů
 • nedá se pochopitelně očekávat okamžitý efekt


věk
35-44

vlasy
vlnité
normální
černé

Další recenze od 18.10.2014 13:41:21

Stejně jako předchozí uživatelky, ani já jsem s tímhle šamponem nebyla spokojená. Koupila jsem na doporučení proti padání vlasů, ale na obalu se vůbec nepíše, že by měl mít takové účinky. Použila jsem asi 3-krát a letěl do koše, protože vlasy byly po něm šíleně vysušené, nešly rozčesat, elektrizovaly. Jedinou výhodou je, že je to česká přírodní kosmetika.

 • složení
 • všechno ostatní


věk
45-54

vlasy
rovné
suché
blond

Další recenze od 27.10.2013 13:26:18

Tento šampon mi doporučila lékarnice, když jsem chtěla šampon na padání vlasů. Vůbec nechápu proč mi dala tento (moje chyba, že jsem se ještě v lékárně nepodívala co se na něm píše). Na šamponu je uvedeno, že je na mastné vlasy a ani zmínka o padání vlasů. Když už jsem si ho ale koupila, tak jsem ho používala. Musím říct zcela upřímně, že horší šampon jsem snad nikdy v životě neměla. Nejen že skoro vůbec nepění, šíleně smrdí po nějakých bylinkách ale hlavně vlasy tak strašně vysuší, že kdybych si po umytí vlasů nedala balzám nebo masku, tak ani nechci vidět co bych měla po vysušení vlasů na hlavě. Tak tento šampon už nikdy a ani ho nikomu nedoporučím!

 • žádné
 • smrdí
 • nepění
 • vysušuje vlasy


věk
25-34

vlasy
rovné
mastné
blond

Tento šampon jsem používala loni, kdy mi dost vypadávaly vlasy a na tento šampon jsem četla samou chválu. U mě se teda žádnej zázrak nekonal. Šampon voní po bylinkách, neobsahuje silikony (ale SLS ano) a jedná se o český výrobek. Měla jsem ale dost problém vlasy rozčesat a taky vlasy byly rozlítaný. S padáním vlasů mi nijak nepomohl, ale asi k tomu ani nebyl určený. Seženete v každé lékárně za nízkou cenu.

 • neobsahuje silikony je to český výrobek
 • rozlítané nerozčesatelné vlasyvěk
25-34

vlasy
rovné
normální
hnědé

Další recenze od 15.9.2013 12:28:20

Koupila jsem si tento šampon v lékárně s tím, že je pro mastné vlasy. Měl by zabránit nadměrnému maštění. Bohužel na mou pokožku má úplně opačný účinek. Už od prvního umytí jsem musela hned druhý den mýt vlasy znovu. Jediné co by mohlo být plus, jsou možná přírodní složky, ale na svých vlasech nic nepozoruji. Bohužel po druhé už nekoupím.

 • Přírodní přísady
 • Mastí vlasy


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené