arrow
profile_image
Sessi
od 25. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, je tady někdo, kdo má za sebou více reoperací nosu a dopadlo to dobře? Jsem po celkové rhinoplastice nosu, v zimě mě čeká reoperace a už teď se strašně bojím výsledku. Všude čtu, že po druhé operaci už velká šance na lepší výsledek, než s kterým původně jdete, není. Spíše se jedná o výjimky, kdy se to podaří opravit.
Tak bych byla ráda, kdyby ten, který se přesto dočkal vysněného nosíku, napsal své zkušenosti, především s operatérem. Moc děkuji.

arrow
profile_image
luckylucky
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Druhá operace nosu se vůbec nepovedla, přitom mělo jít o mnohem menší zásah než při první operaci. Došlo k masivnímu zjizvení, byla jsem nešťastná, že jsem na druhou operaci vůbec chodila . Takže jsem šla na třetí, protože jsem si říkala že horší už to snad být ani nemůže a nechtěla jsem takhle chodit. Je to o něco lepší, už to jsou dva roky a nos stále natéká a dokonalý není vůbec, ale ty jizvy už nejsou tolik viditelné.
Ale odrazovat tě nechci. Každé tělo se hojí jinak a já blbá byla 3x u stejného chirurga, kvůli financím (tu třetí jsem měla už zdarma) dojezdové vzdálenosti. Už bych tam nešla ani na odstranění bradavice. Přístup kliniky je strašný!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené