Inzerce na Omlazení.cz

Plošnou reklamu a PR články na Omlazení.cz lze objednat dvěma různými způsoby v závislosti na typu potenciálního klienta. Pokud jste firma zastupovaná mediální agenturou, kontaktujte AdActive. Pokud jste klinika plastické chirurgie nebo firma mající svými službami či výrobky co říci k tématice Omlazení.cz, kontaktujte prosím slečnu Kristýnu Kupskou.

Klienti zastupovaní agenturami

logo Elity Network

Server je před mediálními a reklamními agenturami zastupován společností AdActive - Elity Network.

AdActive s.r.o.
Pod Vyšehradem 19/5
147 00 Praha 4

Ostatní klienti

Lukáš Vodička

Pokud nejste zastupováni mediální či reklamní agenturou, pak ohledně potřeb plošné reklamy, PR článků a soutěží pište přímo majiteli webu.

Dobrozdání

Klinika Esthé

Logo klinika Esthé

"Spolupracujeme s www.omlazeni.cz již delší dobu a co si nejvíce ceníme je vstřícnost k našim požadavkům, kreativita týmu Omlazení.cz a rychlost s jakou reaguje na naše nápady.

Slušnost webu a kontrola jednotlivých diskusních fór nás vedla i k využití bannerové reklamy.
Klinika Esthé dostává denně od různých firem nabídky ke spolupráci a na reklamní kampaně, které však často odmítáme. Jako jedna z nejvýznamnějších klinik plastické chirurgie si můžeme dovolit spolupracovat pouze s firmami, které mají vysoký kredit, a ten Omlazení.cz vysoký skutečně má. Spojují nás společné cíle - výborně odvedená práce, výjimečnost v mnoha směrech a radost z výsledků."

Dr. Taťjána Vojtová
Člen představenstva
Esthé a.s.

Parfums.cz

Logo Parfums.cz

"S www.omlazeni.cz spolupracujeme téměř od počátku jejich působení. Za tu dobu jsme si ověřili, že je to skvělý projekt u kterého chceme být. Je to dáno kvalitou obsahu, ale také návštěvníky a diskutujícími ve fórech. To vše pro nás tvoří ideální místo pro nasazení bannerové reklamy, ale také pro speciální projekty, jako je např. soutěž.

Když přišla nabídka, abychom se účastnili skvělého projektu poradny pro návštěvníky, neváhali jsme ani okamžik."

Radek Ondrášík
marketingový ředitel
www.parfums.cz

Klinika Mediestetik

Logo klinika Mediest

"Klinika Mediestetik spolupracuje s portálem www.omlazeni.cz dlouhodobě, vzhledem k tomu, že vyhledáváme zejména stabilní partnery, kteří dokáží řešit individuální požadavky klienta a reagují na jejich potřeby flexibilně a rychle. Těmito atributy pochopitelně portál omlazeni.cz disponuje. V rámci portfolia reklamních aktivit skupiny klinik Mediestetik jsme s portálem omlazení spolupracovali i na fungování stomatologické porady, kde spolupráce byla na velmi vysoké úrovni. V současné době je trh s reklamou mnohdy přesycen, klinika Mediestetik velmi dbá na své renomé a kvalitu partnerů, které si vybírá a k opravdové spolupráci se tak mohou dostat jen skuteční profesionálové. Mezi tyto je nutno počítat právě portál omlazeni.cz"

Mgr. Jan Veselý
ředitel marketingu
Klinika estetické dermatologie a stomatologie Mediestetik s.r.o