Soutěže

Více než 7 dní do konce soutěže

Vyhrajte krásu v soutěži SynCare

Soutěžte s námi o 2 exkluzívní dárkové kolekce SynCare s omlazující péčí.

Soutěž s Oral-B o elektrický kartáček JUNIOR 6+

Čištění zubů je aktivita, kterou nemá v lásce skoro žádné dítě. Jak je ale motivovat k tomu, aby to byla pro ně zábava? Zapomeňte na klasické zubní kartáčky a zkuste elektrický kartáček. Značka Oral-B si pro vás připravila soutěž s elektrickými kartáčky Oral-B Junior 6+.

Zářivá pleť bez vrásek a pigmentových skvrn již za 30 dní

Nemůžete se dočkat slunečních paprsků a teplého počasí? Přivítejte jaro se zářivou pletí bez vrásek i pigmentových skvrn…

Soutěž s harmonizačním programem Antónie Mačingové

Vyhrajte rozvoz zdravého stravování přímo k vám domů nebo do práce. Vraťte svému tělu přirozenou energii, rovnováhu a začnete si formovat postavu. Pro tři z vás máme připraveny dárkové poukazy v hodnotách 4 000 Kč, 2 000 Kč a 1 000 Kč.

Zastavte čas! Soutěžte o plavbu na lodi a více společných okamžiků

Vánoce jsou čas rodiny, přátel a především klidu a pohody. V dnešní uspěchané době se však zdá stále těžší si na své blízké vynahradit dostatek času. Nebo jen „uspěchanou dobu“ využíváme jako výmluvu?  

Nejvoňavější soutěž je tady! Zúčastněte se a vyhrajte To Tap voňavky

Máme pro vás pořádně provoněnou soutěž! Otestujte své znalosti ze světa parfémů a vyhrajte 2 úžasné parfémy z alternativní parfumerie To Tap, kterou žádný milovník kvalitních vůní nesmí minout. A aby toho nebylo málo, v balíčku najdete i vůni do auta a do interiéru.

Poznejte sílu přírody s produkty Fytofontana

Krásná pleť odráží i vnitřní čistotu, tělo není zanesené, regeneruje a pokožka pak „září“. To je přání mnoha žen i mužů. K takto ideálnímu stavu nám může dopomoci správná kosmetika s vhodnými doplňky stravy.

Lepší život díky lepšímu sexu – soutěž s Vibrátory.net

S

Vyhrajte opalovací kosmetiku Piz Buin na celé léto!

I když nás letošní počasí zatím dost napíná, ve skutečnosti už se léto blíží mílovými kroky. Připravte se včas na intenzivní sluneční paprsky a pořiďte si kvalitní opalovací kosmetiku. Jestli budete mít štěstí, celý balíček přípravků na opalování můžete vyhrát v naší soutěži, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s online parfumerií Elnino.cz.

Vyhrajte slevu na zákrok bioplastiky v hodnotě 4 000 Kč

Máte nějaký estetický problém, který chcete trvale vyřešit? Odpovězte správně na soutěžní otázku a pokud budete vylosováni, získáte slevu na zákrok bioplastiky v hodnotě 4 000 Kč. Všichni ostatní, kteří správně zodpoví otázku, budou mít vstupní konzultaci na klinice BIOPLASTICA na jakýkoli zákrok (bioplastika, sklerotizace varixů a metličkových žilek, odstranění defektů kůže elektrokauterem aj.) zdarma.

Vánoční soutěž s Oral-B

Pokud chcete svým dětem do nového roku nadělit krásný a zdravý úsměv, a navíc je naučit i správným návykům v péči o ústní dutinu, neměla by vaší pozornosti uniknout vánoční soutěž s elektrickým zubním kartáčkem pro děti od 6 let Oral-B Junior 6+.

Zlobíte rády? Nenechte si uniknout naši soutěž o pikantní hračky pro muže i ženy!

Vánoce jsou skoro tu. Že nemáte dárek pro partnera nebo snad tentokrát zase jednou zapomínáte sama na sebe? Soutěž se sexshopik.cz nabízí snadné řešení tohoto palčivého problému.

Objevte kouzlo léta bez pigmentových skvrn

Kdyby příroda nadělila všem stejný vzhled, nerozeznali bychom bratra od amerického prezidenta. Bohužel, u některých z nás přírodě buď došly nápady, nebo byla až příliš kreativní. A tak zatímco té dívce naproti přisoudila pigmentovou výjimečnost v podobě sexy pih, vám do pokožky vetkla skvrny, které se snažíte skrývat. Nic ale není ztraceno.

Soutěž o knihu o tom, jak žít „Bez cukru v pohodě a napořád“

Vyhrajte druhý díl úspěšné knížky Sladký život bez cukru - napůl návod na to, jak a proč ze svého života odstranit cukr a napůl kniha plná zdravých receptů.


Soutěž s Oral-B o elektrické kartáčky

Přimět děti k čistění zubů je mnohdy opravdový oříšek. Klasické kartáčky u nich moc velký úspěch nemají, proč to tedy nezkusit s elektrickým kartáčkem? Nyní máte šanci! Značka Oral-B si pro vás připravila soutěž s elektrickými kartáčky Oral-B Teen.

Vyhrajte domácí nehtové studio Alessandro Striplac starter kit

Dokonalé nehty až 10 dní.

Zlaté potěšení pod stromeček

Chcete udělat radost sobě, kamarádce nebo třeba mamince? Zkuste své štěstí a vyhrajte jeden z pěti zlatých přípravků Fytofontana Stem Cells. 

OLAPLEX revoluce pokračuje se šamponem a kondicionérem

Konečně je péče OLAPLEX kompletní a revoluce může pokračovat i v našich koupelnách!

Soutěž o kvalitní, a hlavně trendy ponožky, značky Stance od Snapbacks.cz

Že ponožky jsou na outfitu to poslední, už dávno není pravda. Když zajdete do centra města, uvidíte trendy ponožky všude. Dneska se totiž nosí ponožky ven z bot a čím pestřejší, tím lépe! Rozhodně nejde o faux pas!A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.