Soutěže

#pozornapusu: Vyhrajte balzám na rty Blistex a dopřejte jim tu správnou péči!

Jaro už začíná klepat na dveře, ale nenechme se zmást prvním jarním sluníčkem. Ranní mrazíky náš ještě neopustily. Toto počasí je zrádné a proto je třeba nepodceňovat jak oblečení, tak ani péči o své rty.

Vyhrajte balzám na rty Blistex a potěšte nejen své rty!

Značka Blistex pro vás připravila unikátní průzkum na téma rty. Nejen, že jsme se dozvěděli, jak Češi o své rty pečují a jak je vnímají, ale také jsme v průzkumu nahlédli pod pokličku, jak to mají čeští muži, protože “

Vyhrajte dětské plenkové kalhotky Pampers Pants!

Úsměv a pohodlí miminek je pro všechny rodiče snad to nejdůležitější na světě. Dětské plenkové kalhotky Pampers Pants vám mohou pomoci a úsměv na tváři těm nejmenším skutečně vykouzlit. Co plenkové kalhotky nabízí a jaké výhody přináší si s námi můžete vyzkoušet, stačí zaslat správnou odpověď na soutěžní otázku.

Vyhrajte elektrický kartáček pro krásný a zdravý úsměv!

Chytrý a stylový. Možná byste tyto vlastnosti nečekali u elektrického kartáčku, ale věřte, že i kartáčky prošly vývojem, který stojí za pozornost! My vám nyní přinášíme možnost jeden vyhrát a potěšit sebe či své blízké modelem z limitované edice Oral-B Orchid Purple.

Soutěž: Zkuste neuvěřitelně heboučký veganský lubrikant

Zkoušeli jste už veganský lubrikační gel? Pokud ne, máte skvělou šanci. Tento heboučký, a přitom ekologický lubrikant vám zpříjemní nejen erotické chvilky v ložnici…

Lepší život díky lepšímu sexu – soutěž s Vibrátory.net

S

Soutěž s Oral-B o elektrické kartáčky

Přimět děti k čistění zubů je mnohdy opravdový oříšek. Klasické kartáčky u nich moc velký úspěch nemají, proč to tedy nezkusit s elektrickým kartáčkem? Nyní máte šanci! Značka Oral-B si pro vás připravila soutěž s elektrickými kartáčky Oral-B Teen.

Vyhrajte Incapet Collagen - 100% Bio-aktivní kolagen pro zdravý pohyb a regeneraci vašeho domácího mazlíčka

Říká se, že zdraví je jen jedno. Dříve nebo později si to uvědomí každý chovatel. Začnou se objevovat drobné bolístky, únava, kožní i kloubní projevy. S něčím neuděláte  nic - třeba s dědičností, ale hodně věcí ovlivnit lze. 

Soutěžte o NATUCAIN a zastavte vypadávání vlasů včas!

NATUCAIN je přírodní vlasové tonikum proti vypadávání vlasů.

Soutěžíme s Astratex.cz

Pro 3 výherce máme připraveny dárkové vouchery na nákup v eshopu Astratex.cz v hodnotách 1500 Kč, 1000 Kč a 500 Kč.

Podpořte svou imunitu konopným semínkem

Konopné semínko a potravinové výrobky z něj patří podle světových vědců zabývajících se výzkumem konopí jednoznačně mezi jedny z nejdůležitějších přírodních potravinových doplňků pro lidský organismus.

Vánoční soutěž s PovlečemeVás.cz

A máme tu soutěž o dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup v eshopu PovlečemeVás.cz, český výrobce a prodejce kvalitního povlečení a bytového textilu s více než dvacetiletou tradicí. Hledáte ten správný vánoční dárek, který potěší?

Soutěž s Oral-B o elektrický kartáček JUNIOR 6+

Čištění zubů je aktivita, kterou nemá v lásce skoro žádné dítě. Jak je ale motivovat k tomu, aby to byla pro ně zábava? Zapomeňte na klasické zubní kartáčky a zkuste elektrický kartáček. Značka Oral-B si pro vás připravila soutěž s elektrickými kartáčky Oral-B Junior 6+.

Zářivá pleť bez vrásek a pigmentových skvrn již za 30 dní

Nemůžete se dočkat slunečních paprsků a teplého počasí? Přivítejte jaro se zářivou pletí bez vrásek i pigmentových skvrn…


Krásné vlasy a zářivá pleť díky přípravkům Brazil Keratin

Toužíte po krásných a zdravých vlasech a zářivé pleti? Kosmetika Brazil Keratin umí opravdu zázraky!

Vyhrajte Incapet Collagen 100% Bio-aktivní kolagen pro vašeho mazlíčka

Říká se, že zdraví je jen jedno. Dříve nebo později si to uvědomí každý chovatel. Začnou se objevovat drobné bolístky, únava, kožní i kloubní projevy. S něčím neuděláte nic - třeba s dědičností, ale hodně věcí ovlivnit lze.

Vyhrajte v soutěži chytrý náramek HONOR Band 5

Krásný fitness náramek HONOR Band 5 – váš osobní trenér na zápěstí!

Vyhrajte krásu v soutěži SynCare

Soutěžte s námi o 2 exkluzívní dárkové kolekce SynCare s omlazující péčí.

Vyhrajte opalovací kosmetiku Piz Buin na celé léto!

I když nás letošní počasí zatím dost napíná, ve skutečnosti už se léto blíží mílovými kroky. Připravte se včas na intenzivní sluneční paprsky a pořiďte si kvalitní opalovací kosmetiku. Jestli budete mít štěstí, celý balíček přípravků na opalování můžete vyhrát v naší soutěži, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s online parfumerií Elnino.cz.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.