Soutěže

11 hodin a 4 minuty do konce soutěže

Soutěžte s filmem Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

Pro šest výherců máme připraveny 3 balíčky exkluzivních vlasových produktů Franck PROVOST v hodnotě 1 500 Kč a 3x voucher do kadeřnictví Franck PROVOST v hodnotě 1 000 Kč.

Soutěž o SynCare vánoční kolekci

Kvalitu pleti ovlivňuje genetický základ, složení stravy i celkové zdraví organismu stejně jako každodenní péče, kterou jí věnujeme. Celou řadu nedokonalostí i problémů pokožky dnes dokáže korigovat speciální kosmetická péče a vhodné přípravky.

Soutěžte s Elasti-Q®!

Čekáte miminko a zvažujete, jaké vitaminy jsou pro správný vývoj a růst vašeho plodu ty nejdůležitější? Pak rozhodně nezapomínejte na kyselinu listovou, kterou můžete získat právě nyní!

Soutěžte s námi o kosmetickou novinku BRAZIL KERATIN

Buďte krásná díky přírodním olejům.

Honor 6A – skvělá výbava za skvělou cenu

Sháníte telefon, který je odolný, zvládá všechny základní funkce i něco navíc, není drahý, a k tomu také dobře vypadá? Takovým chytrým telefonem, který nestojí moc a k tomu má slušnou výbavu, je Honor 6A. Vyhrajte ho s námi!

Soutěžte o knihu Příběh filmu Po strništi bos

Film Po strništi bos čerpá ze vzpomínek na dětství, které prožil Zdeněk Svěrák za války na venkově. Svým námětem zapadá do řady filmů Obecná škola, Kolja a Vratné lahve, v nichž rodinná tvůrčí dvojice vypráví o různých fázích života mužského protagonisty na pozadí dějinných událostí.

Soutěž o 2x voucher v hodnotě 500 Kč od Notino.cz

Vyhrajte voucher v hodnotě 500 Kč na nákup libovolných produktů v parfumerii Notino.cz.

Zážitek jako dárek na Vánoce

Najít ten pravý dárek k Vánocům je někdy zapeklitá výzva. Chcete mít jistotu, že váš dárek bude originální a zaručeně potěší? Inspirujte se na stránkách Stips.cz a darujte nezapomenutelný zážitek.

Soutěž o nádhernou stříbrnou sadu perlových šperků

Perlové šperky jsou stále populárnější, pro svůj jedinečný luxusní a zároveň decentní vzhled. Soutěžte tedy s námi o jednu sadu perlových šperků vyrobenou z rhodiovaného stříbra, pravých říčních perel a originál Swarovski krystalů.

Vyhrajte s Elnino.cz a zažeňte zimu s novým svůdným parfémem

Ve spolupráci s online parfumerií Elnino.cz máte nyní jedinečnou příležitost vyhrát jeden ze 3 smyslných dámských parfémů Roberto Cavalli Paradiso Assoluto.

Soutěž o 3x Konopné semínko loupané Carun

Konopné semínko a výrobky z něj patří jednoznačně mezi jedny z nejdůležitějších přírodních potravinových doplňků pro lidský organizmus. Pouhá hrstka konopných semen dodá dospělému člověku minimální denní dávku živin.

Vyhraj balík plný zdraví

Goji, dýňový RAW olej, zelený ječmen, mandle, kešu a mnohé další superpotraviny v jednom mega balíku – pro jednoho z vás. O to přesně soutěžíme.

Hubnutí a detox s Naturhouse

Trápí vás únava? Chybí vám elán a energie? Chtěli byste očistit své tělo a pomalu se připravit na podzimní sezónu? Nebo jen toužíte shodit nějaké to kilo navíc, které jste nabrali a nevíte, jak začít? Slyšeli jste pojem detoxikace a očista organismu?

Každá pokožka si zaslouží být sexy!

A každá pokožka si zaslouží MARKa. MARK je unikátní přírodní a hlavně kávový peeling, díky němuž si budeš připadat jako královna, a to už při prvním použití.


Soutěžte o Červex a pročistěte si organizmus

Začátek zimy je období, které často doprovází stavy bez nálady a trvalá únava. Příčinou nemusí být jen hodně práce, ale také váš domácí mazlíček.

Chytrou kaši k snídani?

Rychlá, zdravá, bohatá a pestrá snídaně? No jasně! Chytré kaše ocení hlavně nároční mlsalové!

Soutěžte s námi o podzimní péči o tělo s kosmetikou Manufaktura

Nová podzimní limitovaná edice Med & Rakytník od české značky Manufaktura je ve znamení zajímavých ingrediencí, které známe z naší přírody a jejichž účinky jsou ověřeny staletími.

Tréninkový plán + jídelníček na 3 měsíce

Soutěžte o tréninkový plán + jídelníček na 3 měsíce. Vybrat si můžete variantu pro redukci i objem. Součástí služby je také kompletní poradenství po celou dobu spolupráce.

Prodlužte si mládí bez vrásek, díky kyselině hyaluronové

Voda, to je magické slovo, bez ní nedokáže fungovat nejen lidský organismus jako celek, ale i pleť. Je to jeden z nejdůležitějších prvků pro zachování pružnosti pokožky.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.