Soutěže

Vyhrajte dětské plenkové kalhotky Pampers Pants!

Úsměv a pohodlí miminek je pro všechny rodiče snad to nejdůležitější na světě. Dětské plenkové kalhotky Pampers Pants vám mohou pomoci a úsměv na tváři těm nejmenším skutečně vykouzlit. Co plenkové kalhotky nabízí a jaké výhody přináší si s námi můžete vyzkoušet, stačí zaslat správnou odpověď na soutěžní otázku.

Vyhrajte Incapet Collagen 100% Bio-aktivní kolagen pro vašeho mazlíčka

Říká se, že zdraví je jen jedno. Dříve nebo později si to uvědomí každý chovatel. Začnou se objevovat drobné bolístky, únava, kožní i kloubní projevy. S něčím neuděláte nic - třeba s dědičností, ale hodně věcí ovlivnit lze.

Vyhrajte v soutěži chytrý náramek HONOR Band 5

Krásný fitness náramek HONOR Band 5 – váš osobní trenér na zápěstí!

Vyhrajte krásu v soutěži SynCare

Soutěžte s námi o 2 exkluzívní dárkové kolekce SynCare s omlazující péčí.

Vyhrajte opalovací kosmetiku Piz Buin na celé léto!

I když nás letošní počasí zatím dost napíná, ve skutečnosti už se léto blíží mílovými kroky. Připravte se včas na intenzivní sluneční paprsky a pořiďte si kvalitní opalovací kosmetiku. Jestli budete mít štěstí, celý balíček přípravků na opalování můžete vyhrát v naší soutěži, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s online parfumerií Elnino.cz.

Vyhrajte slevu na zákrok bioplastiky v hodnotě 4 000 Kč

Máte nějaký estetický problém, který chcete trvale vyřešit? Odpovězte správně na soutěžní otázku a pokud budete vylosováni, získáte slevu na zákrok bioplastiky v hodnotě 4 000 Kč. Všichni ostatní, kteří správně zodpoví otázku, budou mít vstupní konzultaci na klinice BIOPLASTICA na jakýkoli zákrok (bioplastika, sklerotizace varixů a metličkových žilek, odstranění defektů kůže elektrokauterem aj.) zdarma.

Vánoční soutěž s Oral-B

Pokud chcete svým dětem do nového roku nadělit krásný a zdravý úsměv, a navíc je naučit i správným návykům v péči o ústní dutinu, neměla by vaší pozornosti uniknout vánoční soutěž s elektrickým zubním kartáčkem pro děti od 6 let Oral-B Junior 6+.

Soutěžíme s Astratex.cz

Pro 3 výherce máme připraveny dárkové vouchery na nákup v eshopu Astratex.cz v hodnotách 1500 Kč, 1000 Kč a 500 Kč.

Vyhrajte elektrický kartáček pro krásný a zdravý úsměv!

Chytrý a stylový. Možná byste tyto vlastnosti nečekali u elektrického kartáčku, ale věřte, že i kartáčky prošly vývojem, který stojí za pozornost! My vám nyní přinášíme možnost jeden vyhrát a potěšit sebe či své blízké modelem z limitované edice Oral-B Orchid Purple.

Soutěž: Zkuste neuvěřitelně heboučký veganský lubrikant

Zkoušeli jste už veganský lubrikační gel? Pokud ne, máte skvělou šanci. Tento heboučký, a přitom ekologický lubrikant vám zpříjemní nejen erotické chvilky v ložnici…

Lepší život díky lepšímu sexu – soutěž s Vibrátory.net

S

Soutěž s Oral-B o elektrické kartáčky

Přimět děti k čistění zubů je mnohdy opravdový oříšek. Klasické kartáčky u nich moc velký úspěch nemají, proč to tedy nezkusit s elektrickým kartáčkem? Nyní máte šanci! Značka Oral-B si pro vás připravila soutěž s elektrickými kartáčky Oral-B Teen.

Vyhrajte domácí nehtové studio Alessandro Striplac starter kit

Dokonalé nehty až 10 dní.

Zlaté potěšení pod stromeček

Chcete udělat radost sobě, kamarádce nebo třeba mamince? Zkuste své štěstí a vyhrajte jeden z pěti zlatých přípravků Fytofontana Stem Cells. 


Podpořte svou imunitu konopným semínkem

Konopné semínko a potravinové výrobky z něj patří podle světových vědců zabývajících se výzkumem konopí jednoznačně mezi jedny z nejdůležitějších přírodních potravinových doplňků pro lidský organismus.

Vánoční soutěž s PovlečemeVás.cz

A máme tu soutěž o dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup v eshopu PovlečemeVás.cz, český výrobce a prodejce kvalitního povlečení a bytového textilu s více než dvacetiletou tradicí. Hledáte ten správný vánoční dárek, který potěší?

Soutěž s Oral-B o elektrický kartáček JUNIOR 6+

Čištění zubů je aktivita, kterou nemá v lásce skoro žádné dítě. Jak je ale motivovat k tomu, aby to byla pro ně zábava? Zapomeňte na klasické zubní kartáčky a zkuste elektrický kartáček. Značka Oral-B si pro vás připravila soutěž s elektrickými kartáčky Oral-B Junior 6+.

Zářivá pleť bez vrásek a pigmentových skvrn již za 30 dní

Nemůžete se dočkat slunečních paprsků a teplého počasí? Přivítejte jaro se zářivou pletí bez vrásek i pigmentových skvrn…

Soutěž s harmonizačním programem Antónie Mačingové

Vyhrajte rozvoz zdravého stravování přímo k vám domů nebo do práce. Vraťte svému tělu přirozenou energii, rovnováhu a začnete si formovat postavu. Pro tři z vás máme připraveny dárkové poukazy v hodnotách 4 000 Kč, 2 000 Kč a 1 000 Kč.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.