Soutěže

1 den a 4 hodiny do konce soutěže

Zastavte čas! Soutěžte o plavbu na lodi a více společných okamžiků

Vánoce jsou čas rodiny, přátel a především klidu a pohody. V dnešní uspěchané době se však zdá stále těžší si na své blízké vynahradit dostatek času. Nebo jen „uspěchanou dobu“ využíváme jako výmluvu?  

Více než 5 dní do konce soutěže

Vánoční soutěž s Oral-B

Pokud chcete svým dětem do nového roku nadělit krásný a zdravý úsměv, a navíc je naučit i správným návykům v péči o ústní dutinu, neměla by vaší pozornosti uniknout vánoční soutěž s elektrickým zubním kartáčkem pro děti od 6 let Oral-B Junior 6+.

Nejvoňavější soutěž je tady! Zúčastněte se a vyhrajte To Tap voňavky

Máme pro vás pořádně provoněnou soutěž! Otestujte své znalosti ze světa parfémů a vyhrajte 2 úžasné parfémy z alternativní parfumerie To Tap, kterou žádný milovník kvalitních vůní nesmí minout. A aby toho nebylo málo, v balíčku najdete i vůni do auta a do interiéru.

Poznejte sílu přírody s produkty Fytofontana

Krásná pleť odráží i vnitřní čistotu, tělo není zanesené, regeneruje a pokožka pak „září“. To je přání mnoha žen i mužů. K takto ideálnímu stavu nám může dopomoci správná kosmetika s vhodnými doplňky stravy.

Zkušenost s NATURHOUSE jako důkaz

Franchisingová síť dietetických poraden NATURHOUSE se neustále rozrůstá o nové pobočky. Franchisanti jsou schopní investoři, spokojení zaměstnanci poraden NATUHROUSE a často i spokojení klienti, kterým NATURHOUSE změnil život.

Honor 6A – parádní výbava za skvělou cenu

Vyhrajte v naší soutěži telefon Honor 6A v hodnotě 2 990 Kč.

Pořádné mrazy jsou tady. Je na ně vaše auto připravené?

Patrně máte přezuté pneumatiky, ale to zdaleka není všechno. Důležitá je také péče o důležité komponenty, jako jsou karoserie nebo podvozek. Pokud péči podceníte, vaše auto může vlivem nepříznivého a chladného počasí, které je právě tady, zbytečně trpět. Na co tedy nezapomenout?

1 den a 8 hodin do konce soutěže

Zlaté potěšení pod stromeček

Chcete udělat radost sobě, kamarádce nebo třeba mamince? Zkuste své štěstí a vyhrajte jeden z pěti zlatých přípravků Fytofontana Stem Cells. 

Zlobíte rády? Nenechte si uniknout naši soutěž o pikantní hračky pro muže i ženy!

Vánoce jsou skoro tu. Že nemáte dárek pro partnera nebo snad tentokrát zase jednou zapomínáte sama na sebe? Soutěž se sexshopik.cz nabízí snadné řešení tohoto palčivého problému.

Objevte kouzlo léta bez pigmentových skvrn

Kdyby příroda nadělila všem stejný vzhled, nerozeznali bychom bratra od amerického prezidenta. Bohužel, u některých z nás přírodě buď došly nápady, nebo byla až příliš kreativní. A tak zatímco té dívce naproti přisoudila pigmentovou výjimečnost v podobě sexy pih, vám do pokožky vetkla skvrny, které se snažíte skrývat. Nic ale není ztraceno.

Soutěž o knihu o tom, jak žít „Bez cukru v pohodě a napořád“

Vyhrajte druhý díl úspěšné knížky Sladký život bez cukru - napůl návod na to, jak a proč ze svého života odstranit cukr a napůl kniha plná zdravých receptů.

Soutěžte o kosmetické balíčky z limitované kolekce Fialka pro jemnou jarní péči

Přivítejte jaro a oslavte sté výročí První republiky s malými domácími lázněmi. Malým dárkem k letošním stým oslavám založení republiky je také limitovaná

Soutěž o knižní novinku – Nebezpečná iluze

Romantický příběh plný touhy a vášně, ve kterém není nouze o zvraty a napětí. To je Nebezpečná iluze – nová kniha od mladé autorky Winter Renshawové a 3 z vás si ji budou moci přečíst.

Soutěž k filmu Věčně tvá nevěrná?

Josef a Miluška jsou manželé snad celou věčnost. Josef svou ženu sice miluje, ale má také slabost pro krásné ženy. A tak se občas s některou spřátelí o něco víc. Miluška jako bývalá tělocvikářka svého manžela i jejich dospívající dceru neúnavně zahrnuje neutuchající péčí a terorem zdravého životního stylu.


OLAPLEX revoluce pokračuje se šamponem a kondicionérem

Konečně je péče OLAPLEX kompletní a revoluce může pokračovat i v našich koupelnách!

Soutěž o kvalitní, a hlavně trendy ponožky, značky Stance od Snapbacks.cz

Že ponožky jsou na outfitu to poslední, už dávno není pravda. Když zajdete do centra města, uvidíte trendy ponožky všude. Dneska se totiž nosí ponožky ven z bot a čím pestřejší, tím lépe! Rozhodně nejde o faux pas!

Korejská péče – od hlavy až k patě!

Proč mají asijské ženy dokonalou pokožku? Velmi dbají o své tělo. Vybírají si produkty s kvalitními ingrediencemi. A právě Kocostar je ztělesněním očekávání náročných asijských žen!

Unikátní čištění vlasů!

Díky tvrdé vodě, stylingu a chemii jsou vlasy obaleny usazeninami, které brání pečujícím produktům v péči o vlasy! Soutěžte o novinku na trhu – peelingový šampon Salt Scrub Cleanse od nové značky Urban Alchemy!

Soutěž o exkluzivní kosmetické balíčky české značky Bonaloka

Odpovězte na soutěžní otázku a pro 3 z vás máme připraveny exkluzivní kosmetické balíčky s obsahem astaxanthinu – jednoho z nejsilnějších přírodních antioxidantů.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.