Deníčky

 • Začarovaný kruh

  Začarovaný kruh

  Milovali jste někdy dva muže zároveň s tím, že každý z nich měl 50% a kdyby měli být jedním mužem, byl by to naprostý ideal? Už nevím, kudy kam.

 • Po jaké době randění sex?

  Po jaké době randění sex?

  jak brzo spát s klukem se kterým randím aby to nebral jen jako úlet a chtěl se mnou vztah?............................................................

 • Zůstat nebo nechat jít a hledat jinde?

  Zůstat nebo nechat jít a hledat jinde?

  Milé paní a slečny, víc hlav víc ví, tak prosím přečtěte si můj dotaz a zkuste mi říct Váš názor, opravdu mně zajímá nezaujatý pohled. Rozvádím se, manžel si našel jinou, mám dvě děti 10 a 7 let. Přes seznamku jsem se seznámila s mužem, je podruhé rozvedený. Scházíme se půl roku, dva měsíce po seznámení jsem zjistila, že je na seznamce stále aktivní a také že si domlouvám další schůzky. Oznámila jsem mu že vím a jeho reakce byla že si smazal profil a řekl, že teď už nikoho hledat nebude jelikož našel mně. Za další tři měsíce jsem zjistila, že si přes mobil píše se ženou, ta mu posílá nahé fotky a chce s ním chodit. Opět jsem mu oznámila že ne úplně z vlastní vůle o tom vím, jeho vysvětlení bylo že s tou paní sešel kdysi velmi dávno když jsme spolu teprve začínali, nic nebylo, ona ho uhání, on ji odmítá..blalabla. Od té doby nic, žiju v klidu a míru. Co mě trápí je, že celého půl roku mi říká, že jsem jeho kamarádka, že je do mě zamilovaný a že by mě časem chtěl pozvat na skutečné rande a chodit se mnou. Tato situace už trvá poměrně dlouho a rande zatím nebylo. Trávíme spolu každý druhý víkend kdy jsou děti u otce a občas u mě přespí v týdnu nebo o víkendu když tam děti jsou. Seznámil se s nima, pozdraví je pokud se s nima v bytě potká. Nejsem stíhačka co se hned po rozpadu manželství hrne střemhlav do dalšího vztahu. Jenom asi adekvátně tomu jak dlouho už se scházíme a jak se prohloubil můj cit k němu mi prostě začíná v hlavě vrtat k čemu to vlastně spěje a jestli vůbec. Na muže jsem i po špatné zkušenosti s koncem manželství nezanevřela a věřím, že zas budu mít parnera, budu s ním a dětmi žít a bude nám dobře. Můj „ kamarád“ žije v domě svých rodičů, společně s jeho patnáctiletou dcerou. K sobě mě zatím nepozval, veškeré naše schůzky se odehrávají u mě v bytě, jezdíme na výlety, je mi s ním dobře. Je pozorný, hodný milý, na jeho chování si nemůžu v nejmenším stěžovat. Co mně v současné době znervozňuje je fakt, že nemám od něj žádnou vizi, plán, nevím jak to se mnou myslí a co od něj můžu čekat.

 • Zůstat nebo odejít a hledat jinde?

  Zůstat nebo odejít a hledat jinde?

 • Přemítání o životě po rozchodu

  Přemítání o životě po rozchodu

 • Starší muž, jak na něj

  Starší muž, jak na něj

  Zaujal mě starší kluk, teď se nelekejte, jsme od sebe 9 let. Vždy jsem chodila/randila s přibližně stejně starými kluky. Chtěla bych radu na co, si dát pozor.

 • Jak představit svého o 20+ let staršího přítele rodině a známým

  Jak představit svého o 20+ let staršího přítele rodině a známým

  Opravdu nejsem žádná naivní blbka, co se zamilovala do staršího chlapa, který ji opečovává. Tak to není... jsem schopná a samostatná a potřebuju ho především psychicky, ten cit a štěstí z jeho blízkosti.

 • Máma mi narušuje soukromí

  Máma mi narušuje soukromí

  Letos jsem nastoupila do prváku na střední a s tím přišlo i založení mobilního tarifu. V srpnu mi byla máma založit mobilní tarif, kvůli škole a vyřizování osobních věcí.

 • Zvláštní nároky

  Zvláštní nároky

  Nikdy jsem nechápala lidi, kteří se poušti do něčeho co se hned na začáku zdá komplikované, ale teď sama řeším podobnou situaci. Máte s tím také zkušenost?

 • Typický kozoroh

  Typický kozoroh

  Na poslední schůzce si chtěl promluvit, a řekl mi že odjakživa to má nastavené tak, že když s někým je, musí si umět představit že s ním stráví zbytek života.