Deníčky

 • Rozmazlené děti, nebo přecitlivělí rodiče?

  Rozmazlené děti, nebo přecitlivělí rodiče?

  Rozmazlené děti, nebo přecitlivělí rodiče? Je to rok od roku horší a s dětma, vlastně ani s rodiči se nedá pracovat.je to horší a horší...............

 • Jsem divná, když jdu proti davu?

  Jsem divná, když jdu proti davu?

  Zajímal by mě Váš názor, Vaše zkušenosti, Váš pohled na věc..

 • Nevěrou jsem si zničila život

  Nevěrou jsem si zničila život

  Potřebuji znát názor někoho nestranného. Co už dlouho dělám, je hrozné a asi si nezasloužím nic než odsouzení za to, že jsem hrozná sobecká mrcha. Ale já už nevím, jak dál. Žiju v obrovským stresu a nevidím cestu ven. Bude to dlouhé a předem děkuju všem, kteří si to přečtou a třeba mi něco napíšou.

 • Pozvala jsem ho na "rande"

  Pozvala jsem ho na "rande"

  Pozvala jsem na "rande" mladšího kluka.. Pracujeme ve stejném oboru.. každý ale v jiné budově, tudíž se nějak nevídáme. Osobně se neznáme.. Nevím, jestli je nějaká šance, že se ještě ozve.. Třeba nemá rád holky, které pozvou kluka první..

 • Kluk z vedlejší organizace

  Kluk z vedlejší organizace

  Mladší sympatický kluk, který pracuje ve vedlejší budově. ........................................................................................................................................................

 • Jsem hetero, ale sex s holkou mě hodně láká!

  Jsem hetero, ale sex s holkou mě hodně láká!

  Jsem hetero, ale toužím po sexu s holkou.Čím to je a je to normální? Má to tak hodně holek? Tyhle a další podobné otázky si kladu již dlouhou dobu, tak třeba právě mezi námi děvčaty najdu odpověď!

 • Nevím, jestli má cokoliv vůbec ještě cenu

  Nevím, jestli má cokoliv vůbec ještě cenu

  Ráda bych se tu svěřila, protože se nemám kde vypsat nebo svěřit. Budu ráda, když si to někdo přečte a pokusí se poradit, názor někoho dalšího by byl pro mě důležitý.

 • Měla bych si užívat života a bavit se, místo toho ale řeším jen problémy

  Měla bych si užívat života a bavit se, místo toho ale řeším jen problémy

  Měla bych si užívat života a bavit se, místo toho ale řeším jen problémy. To konkrétně mojí pleť, začali mi neskutečně padat vlasy a s psychikou na tom taky nejsem moc dobře.

 • Psychické problémy, jak z toho ven?

  Psychické problémy, jak z toho ven?

  Psychické problémy, hodně negativní myšlenky, ztráta smyslu života nebo spíše ani nenalezení smyslu života, přežívání, vnitřní úzkost a deprese, pomoc

 • Myšlenky a deprese

  Myšlenky a deprese