Deníčky

 • Nenadálý rozchod s partnerem a jeho chování.

  Nenadálý rozchod s partnerem a jeho chování.

  Ahojky, chtěla bych znát váš názor na situaci, kterou právě zažívám s partnerem a jak byste vy reagovaly, pokud by se to stalo právě vám. Jsem z toho trochu vykolejená.

 • Druhé rande

  Druhé rande

  Druhé rande - chybí mi smysl pro humor nebo se muž nechoval s úctou? Ahoj holky. Zajímá mě názor někoho jiného, jestli si druhé rande beru moc osobně a jsem vztahovačná.

 • Koupě domu v zahraničí - jak to říct rodičům?

  Koupě domu v zahraničí - jak to říct rodičům?

  Nevím, jak to říct rodičům. Nikdy s mým stěhováním do zahraničí nesouhlasili a i po více jak roce jsou z toho smutní. Sice jim slibuji, že se za pár let zase vrátím a postarám se o ně, až to budou potřebovat, ale když si tu koupím dům, tak tomu budou věřit ještě méně než teď.

 • Problém se sestrou

  Problém se sestrou

  Ahoj, určitě každá z nás prožila neshody v rodině. Já taky, ale mám to trochu jiné. Mám velký problém se sestrou. Všechno si bere osobně a až moc vážně. Stačí říct na ni nějakou poznámku, kterré by se každý smál, ale on ase urazí, sbalí se a jde pryč. Kolikrát nikdo z nás nechápe, proč odešla a jestli ji naštvalo to a to. Opravdu, nevymýšlím si, fakt jí stačí říct, aby si třeba zastřihla konečky, že je má roztřepené a hned je oheň na střeše. Nebo když jí řeknu, aby si po sobě pověsila ručník, tak na mě vyjede, ať jí nerozkazuju. Dám jjí radu, že by třeba měla přidat víc cukru a hned se naštve, praští s vařením a řekne, ať si to udělám sama. Je to podle vás noormální? Se takhle urážet? Trvá to asi 2 roky, celá rodina se bojí před ní něco říct. Je jí dvacet devět let, takže v pubertě není. Rok má novéh přítele, vše jim klape, tak kde by měl být problém? To se jí mám za vše omlouvat nebo na ni nemluvit vůbec?

 • Jak se v něm vyznat. Co cítí.

  Jak se v něm vyznat. Co cítí.

  Jak se v něm vyznat, je jiný než ostatní kluci, nesměly a dává si se vším na čas..ze zazactku tvrdil, že nechce vztah, nyní mi přijde, že změnil nazor

 • Úlet s kamarádem zničil přátelství?

  Úlet s kamarádem zničil přátelství?

  Nejlepší kamarád po úletu vůči mě projevuje nezájem. Připadá mi, že mi probehlé události klade za vinu, přitom se na nich podílel minimálně stejně jako já.

 • Nemohu najít partnera, protože mám syna a další dítě nechci

  Nemohu najít partnera, protože mám syna a další dítě nechci

  Ahoj. Mám dvouletého syna, partner mě opustil, když synovi byly dva měsíce. Prostě to nevydržel. Nyní jsem tři roky sama. Ano, měla jsem za tu dobu čtyři schůzky, ale buď byl o hlavu měnší (na netu to nejde poznat) anebo jim šlo jen o jedno. Prostě jsme to poznala, protože se zajímali jen o intimnosti.

 • Sociální sítě a vztahy

  Sociální sítě a vztahy

  Problém jsou sociální sítě, hodně žije fb a instagram a já ani jednomu nepropadám a furt má potřebu přidávat nové fotky, přitom se mnou tam má asi jen dvě fotky za celý vztah, ale s kamarádkama tam jich má několik.

 • Hraniční porucha

  Hraniční porucha

  Psychiatrie a forma hraniční poruchy, vaše zkušenosti s ní, remise, atd. Má období s úplným vymizením příznaků ? Je to běžné ? Nesnažím se o diagnózu někoho přes internet, nicméně ráda bych znala zkušenosti lidí s hpo (hraniční porucha osobnosti).

 • Začínám opět prohrávat boj s depresí ale nevzdám se

  Začínám opět prohrávat boj s depresí ale nevzdám se

  Se depresivními stavy se potýkám už hodně dlouho a snažím se se vším bojovat sama. I když moje "metoda" snažit se zamyslet nad zdrojem svých depresí a úzkostí a eliminovat je je obecně doporučovaná tak začínám ve svém boji opět prohrávat...