Deníčky

 • Co je se mnou špatně?

  Co je se mnou špatně?

  Tenhle krátký text je pro všechny, kteří pociťují samotu, zoufalství, ubíjí je promarněné dny nebo jen s takovými soucítí. Je to má niterná zpověď. Jestli se cítíte stejně, vězte nejste v tom sami. Máte mou sounáležitost.

 • Halucinace - hmyz/pavouci

  Halucinace - hmyz/pavouci

  Ahoj, potřebovala bych poradit. Už třeba od listopadu roku 2021 jsem si začala tohoto problému všímat. Občas mám vidiny různého hmyzu. Mate to někdo podobně?

 • Kamarádka často neodpovídá na zprávy na WhatsAppu.

  Kamarádka často neodpovídá na zprávy na WhatsAppu.

  Co dělat, když kamarádka neodpovídá na SMS. Jak se jí omluvit? Když je skoro pořád aktivní a mě nepodepíše, až druhý den nebo i déle. Chci, aby to bylo jako dřív.

 • Zamilovala jsem se do kolegy

  Zamilovala jsem se do kolegy

  Zamilovala jsem se do kolegy v práci.. není můj nadřízený.. je svobodný, bezdětný, je mu přes 40.. nevyznám se v něm.. myslím, že mu podle všeho nejsem volná a snad mu jsem i docela sympatická? nevyjádřil se, přesto to někdy docela dost jiskří..

 • Zamilovala jsem se do kolegy

  Zamilovala jsem se do kolegy

  Zamilovala jsem se do kolegy v práci.. není můj nadřízený.. je svobodný, bezdětný přestože mu je přes 40.. nevyznám se v něm.. myslím, že mu podle všeho nejsem volná a snad mu jsem i docela sympatická? nevyjádřil se, přesto to někdy docela dost jiskří..

 • Jak přimět chlapa, aby se o sebe začal více starat a aby zhubnul?

  Jak přimět chlapa, aby se o sebe začal více starat a aby zhubnul?

  Mám přítele už osm let. Za tu dobu jsme se navzájem dobře poznali, ty dobré ale i ty špatné stránky. Naštěstí má můj přítel převahu těch dobrých, bohužel ty špatné už mi opravdu lezou na nervy. Jedna z nich je, že odmítá zhubnout na svoji původní váhu.

 • Plánované dítě partner nakonec nechce

  Plánované dítě partner nakonec nechce

  Tolik se těšil na miminko, plánoval a teď, když jsem těhotná si to celé rozmyslel...nechce ho, což mi dává jasně najevo. Má cenu s ním ještě zůstávat?

 • Vztah s přítelem se nikam neposouvá - dilema

  Vztah s přítelem se nikam neposouvá - dilema

  Vztah s přítelem se nikam neposouvá. Mám dilema co dál, protože jakékoli návrhy co dál ve společném životě, odmítá.Po 12 letech nechce řešit ani svatbu a ani hypotéku či jiný způsob společného bydlení.

 • Moje děti

  Moje děti

  Miluji své děti a nevymanila bych je za nic na světě. Jsem nejšťastnější, že je mám. Vážím si každé chvíle s nimi. Určitě to tak má každá máma, i přes těžké chvilky.

 • Pohovor je noční můra

  Pohovor je noční můra

  Kvůli svému sebevědomí a introvertní povaze mám velký problém s pracovními pohovory. Zatím jsem nenašla způsob jak s tím pracovat. Máte nějaké tipy nebo stejné zkušenosti?