Deníčky

  • Kamarád s výhodama?

    Kamarád s výhodama?

    Mám říct kamarádovi s výhodama o svých citech? Vztah?Co rodiče?.....ačkoli se to zdá jako normální v dnešní době,mít pouze kamaráda na sex,pro mě to je velký problém,a nevím,jak se rozhodnout správně

  • Životní přešlap

    Životní přešlap

    Když se v životě nějak rozhodnete i za cenu toho, že ztratíte to nejvíc, co jste mohli mít a za nedlouho zjistíte, že jste udělali obrovskou chybu....

  • Spolecne bydlení v partnerstvi

    Spolecne bydlení v partnerstvi

    Ahoj, chtěla jsem se tu s vámi poradit ohledně tématu společně bydlení respektive rozdělení nákladu v partnerství při koupi nemovitosti. Chtěla bych slyšet vaše názory a zkušenosti.

  • Láska

    Láska

    Jaký vnímáte rozdíl mezi láskou, milováním a přátelstvím. Co pro vás znamenají tyto pojmy? Mít někoho rád, spát s ním, respektovat ho - je to láska? A co zamilování, berete to jen jako chemickou reakci? Nebo je to pro vás něco víc?

  • Třicítka - mezník v životě?

    Třicítka - mezník v životě?

    Bojím se třicítky. Vím, že je to asi trapné a prostě stárnutí člověk nezastaví, ale za chvíli (za rok) mi bude třicet a já poslední dobou začínám dost panikařit. Přijde mi to jako dost velký mezník. Dost na tom zřejmě hraje roli to ,že mám opravdu každý den na facebooku od kamarádek různá oznámení: svatba,děti,těhotenství....

  • Přítel se chová jako sobecky, sarkastický psychopat

    Přítel se chová jako sobecky, sarkastický psychopat

    Všechno začalo hezky, ale nyní se přítel chová opravdu hrozne. Je neustále sarkastický, protivny a psychicky mě depta. Nevím jak v takovém vztahu dal.

  • Přítel je sobecky, ironicky psychopat

    Přítel je sobecky, ironicky psychopat

    Mám přítele, zatím tři ctvrte roku. Nevím co dělám špatně, snažím se chybu hledat v sobě, ale nevidím ji. Jsem z toho vztahu a věcného stresu už zoufalá.

  • Zadaný - ano či ne

    Zadaný - ano či ne

    Nemůžu si pomoct. Zamilovala jsem se do kluka ve vztahu a nevím co s tím.

  • Vzít si ho v USA a zůstat anebo letět zpět domů?

    Vzít si ho v USA a zůstat anebo letět zpět domů?

    Nevím jak dál. Stojím před největším rozhodnutím svého života a partner, kterého se toto rozhodnutí týká, dělá, jako kdyby jsme se rozhodnout nepotřebovali.

  • Mam se snažit zachránit vztah?

    Mam se snažit zachránit vztah?

    Ztratila jsem ze dne na den člověka na kterém mi velmi zalezi. At dělám co dělám, nejeví uz o me zajem. Nevim co vic udelat, chtěla bych to zachránit ale nevim jak..