Deníčky

 • Jak zaujmout staršího muže

  Jak zaujmout staršího muže

  Jak zaujmout staršího muže? Nevím jak zaujmout staršího muže, který se mi moc líbí. Dřív se semnou bavil, ale já moc výřečná nebyla. Jak to napravit??

 • Poznamenaná špatnými vztahy?

  Poznamenaná špatnými vztahy?

  Měla jsem vztah, ve kterém se mnou bývalý emočně manipuloval. Od té doby, co jsem se s ním rozešla, mi připadá, že mám zvláštní smůlu na chlapi. Jakoby mě ten toxický vztah poznamenal a já to ze sebe nemohla setřást..

 • Lze mít zase krásný vztah po nevěře?

  Lze mít zase krásný vztah po nevěře?

  Jedna osudná nevěra. Lze ji překonat? Jak můžu partnerovi pomoct? Je nějaká šance, že se na nevěru časem zapomene? Nedokážu se smířit s tím, že je konec.

 • Nespokojenost sama se sebou, lenost se o sebe starat

  Nespokojenost sama se sebou, lenost se o sebe starat

  Nespokojenost sama se sebou..

 • Milenecký vztah

  Milenecký vztah

 • Miluji svého expřítele

  Miluji svého expřítele

  Stále miluji expřítele, ale má jinou. Bylo to mezi námi složité, ale krásné. Jsem ted v neobvyklé situaci a nevím jak z toho ven. Jedna věc je ale jasná, miluji ho. Ale on mi přijde zmatený, chová se jinak.

 • Začala jsem si s ex, od té doby zahlcuje sociální sítě fotkami s cizími ženami z divokých večírků.

  Začala jsem si s ex, od té doby zahlcuje sociální sítě fotkami s cizími ženami z divokých večírků.

  Před dvěma lety jsem se rozešla s přítelem, odjel natrvalo do zahraničí, před dvěma měsíci jsem za ním jela na dovolenou, bylo to fajn pro nás pro oba, přeskočila jiskra a já o nás zase začala uvažovat. Jenže po mém návratu zpět do ČR začal na sociální sítě hojně přidávat fotky s cizími slečnami z bujarých večírků, nejhorší na tom je, že mi paralelně píše, jak mu chybím a beze mě to není ono. Oficiálně jsme si nic neslíbili, jsem stále jeho ex, takže scény a výčitky z mojí strany bohužel nejsou na místě. Celkem nepříjemná situace...

 • Zoufala kamarádka, zoufalá já...

  Zoufala kamarádka, zoufalá já...

  Kamarádka, které nejde pomoct a já jsem z toho akorát unavená, vyčerpaná a sama nešťastná. Nevím jak z toho všeho vybruslit se ctí, bez hádek a uchování kamarádství.

 • Pozdě zamilovaná

  Pozdě zamilovaná

  Už strašně dlouho, cca půl roku si vyčítám že jsem odmítla jednoho mého nápadníka. Pracujeme s spolu v jedné fabrice, v jednom týmu a vídáme se denně. Momentálně spolu nekomunikujeme vůbec, jen když je to nutné kvůli práci.

 • Kluk ze zábavy

  Kluk ze zábavy

  Kluk kterého jsem "poznala"na zábavě by si chtěl jí pokecat ven,ale nejsem si úplně jistá.co mám sakra dělat?Myslíte že má o mě třeba zájem nebo ani ne ?