Tým Omlazení & kontakty

Redakce

Marcela Svobodová

Marcela Svobodová

Módní redaktorka a stylistka čerpá inspiraci především v ulicích Londýna, kde strávila krásné dva roky života a kam se velmi ráda vrací. Kromě módy a psaní se zajímá o zdravý životní styl a přírodu a lásku k živým tvorům dokazuje vegetariánstvím. Patří mezi snílky, co se neobejdou bez zajímavé knížky na nočním stolku a bez fantazie ztrácí pevnou půdu pod nohama. Články autorky.

Linda Tomsa Kalašová

Linda Tomsa Kalašová

PR manažerka a redaktorka se specializuje na kvalitní reklamní texty a intenzivně se věnuje projektu o cestování a práci v zahraničí. Na portálu Omlazení.cz píše články především z oblasti životního stylu a kosmetiky. Psaní je pro ni jediný život, který stojí za to žít, ale má i další zájmy. Patří mezi ně četba, hluboký zájem o starožitnosti, cestování či gastronomie. Pro novou energii a inspiraci jezdí každý rok do Kalábrie, kde medituje při západu slunce nad mořem. Články autorky.

Recenze

Jana81

Jana81

Janu na Omlazení ji přivedl zájem o kosmetiku a brzy se stala nadšenou pisatelkou a čtenářkou zdejších Recenzí. Sdílení dojmů z Vámi vyzkoušených produktů ji těší, ale určitě ocení, pokud před psaním recenzí věnujete trochu pozornosti Pravidlům pro vkládání recenzí. V případě nejasností a připomínek je Vám k dispozici tohle diskuzní téma nebo můžete Janu kontaktovat soukromou zprávou.

Diskuze

bakalářka

bakalářka

Bakalářka není zrovna typickou uživatelkou Omlazení - spíše než omlazení těla jí zajíma omlazení duše. Moderuje druhou polovinu životního stylu (tedy Domácí mazlíčci - Kariéra, práce, vzdělávání - Psychologie (aneb mládí duše) - Magie, astrologie, okultismus - Svatba - Bydlení, domácnost, zahrada - Peníze, právo) a Deníčky a pokud se na ní slušně obrátíte, ráda vám pomůže s jakýmkoliv upravováním či mazáním příspěvků nebo témat. Ráda také poradí s jakýmkoliv problémem ohledně ortodontické léčby včetně ortogonátních operací, neboť si tímto léčebným martyriem kdysi sama prošla a i díky tomu našla Omlazení. Kontaktovat bakalářku

Sandyna_

Sandyna

Sandyna_ moderuje sekci Oblečení. Je příjemná, tolerantní a má právo mazat či upravovat témata a příspěvky. Je ochotná pomoci - před tím, než položíte otázku, se ujistěte, že jste si pečlivě přečetli pravidla diskuze, pokud i tak stále tápete, zeptejte se, nekouše! Pokud si právě nezkouší, co se hodí k černým pouzdrovým šatům, určitě vám odpoví. Kontaktovat Sandynu_

Admin

Admin (Lukáš Vodička)

admin

Občas mi někdo píše ohledně smazání svého profilu. Dříve jsem to dělával já, nyní si profil můžete smazat sami v Nastavení. Kontaktovat mě můžete soukromou zprávou a ještě přidávám mailový kontakt pro případ potíží s přihlášením.