arrow
profile_image
Helca001
od 26. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím všechny,
před pár lety jsem byla na liposukci vnějších a vnitřních stehen. Bohužel mi jako pozůstatek na vnějších stehnech zůstaly takové zatvrdlé, pořád ještě i trochu bolavé "bochánky" - nejspíš je to tím, že jsem zvyklá spát na boku a jak jsem ležela na té odsáté oblasti, tak tam mám úplný dolík a za ním ten bochan. Nejhorší je to, když sedím - vypadá to, že mám rozkydlý zadek. Jenomže jedna rána se mi špatně hojila a jizvy jsou dost patrné a na další operaci se mi nechce, ani nevím, jestli by to vůbec šlo odsát, není to asi ani tak tuk jako nějaká zatvrdlina - udělalo se mi to ihned po operaci, jenomže jsem myslela, že je to jen otok a ono mi to zůstalo. Už teď se zase děsím dovolené, až budu chodit v plavkách. Je to horší, než když jsem měla macatá stehna. Stalo se Vám to někdy? Co se s tím dá dělat?

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zkoušela jsi masáže nebo cvičení?

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi by bylo nejlepší poradit se s lékařem.

Cituji Helca001: před pár lety jsem byla na liposukci vnějších a vnitřních stehen

Trochu mě zaráží, že to řešíš až po letech.

arrow
profile_image
Helca001
od 26. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Právě že mě to hodně dlouho bolelo.. Jsou to cca 3 roky a pořád je to citlivé. Zkoušela jsem neinvazivní liposukci - tu přístrojovou asi rok a půl po operaci, doufala jsem, že se ty bochany zmenší, ale bolelo to tak, že se to skoro nedalo vydržet. Rolletic to samé - hrozná bolest. Navíc jsem si na operaci půjčila a dávat další peníze za opravu plus další jizvy a možnost další infekce.. Dvakrát se mi do toho nechce. Poslední dobou mi to ale vadí čím dál tím víc. Je to vidět i v oblečení, nevypadá to přirozeně - prostě boule na stehně.
O konzultaci s lékařem uvažuju, ale trochu se bojím, jestli s tím vůbec půjde něco udělat. Taky nevím, za kým jít, byla jsem u MUDr. Albrechta daleko od mého bydliště a nepřesvědčil mě o svých lékařských kvalitách.. Viz ty boule. Neslyšela jsem, že by se to někomu taky stalo. Můžu si za to asi i sama, že jsem na tom ležela, ale na to mě měl upozornit, fakt mě to nenapadlo....
Chtěla jsem právě zjistit, jestli se to některé z Vás taky stalo a jak jste to řešily.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené