arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky.Brzo se chci ozvat na konzultaci dr.Marikovi do Českých Budějovic.Ráda bych znala váš názor jestli by mi byli vhod implantáty kulaté,profil vysoký 400-425ml?Šlo by to na mou postavu když mám jedno malé a jedno velké?Obrázek přikládám.Jinak měřim 160cm,pod prsama 76,80 přes prsa.Děkuji za váš názor

arrow
Neprodává v Bazaru

Určite bych ti nedala vysoký,ale střední nebo profil plus od Mentoru.Do menšího 450ml a do vetšího 400ml.Pod žlázu nebo púl na púl,ale ne pod sval.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mužeš to trochu rozvinout proč ne vysoké?

arrow
Neprodává v Bazaru

Když dáš vysoký,tak ta asimetrie ještě víc vynikne si myslím.A máš boky,tak abys byla souměrná.Ale pokud ti to takhle doporučil,tak je to na tobě.Určitě ale ne do obou stejně pokud máš jedno větší.Mě přijde,že ho máš akorát víc povisle.A kam máš uložení?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ještě jsem tam nebyla teprve se chystám.Proto než tam půjdu tak bych chtěla znát nazor.Ja si myslím že by ty kulaté vysoké nebyli nějaký problém.A na každé přijde jiná velikost ale pod 400ml bych nešla na každým prsu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Zdenina: No určitě pokud nebudeš mít modelaci,tak budeš mít i každou bradavku jinak vysoko a chce to určitě rozdílnou velikost.Tak pak dej vědět co ti navrhne a kam.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já myslela že se to vyrovná jinou velikostí implantátu...nechci jen modelaci aby mě ty prsa jen srovnali nebo povytáhli ale hezké velké a pevná.Takže to u mne není možné hned nasadit silikon?Jestli je to tak..tak to mě teda nepotěšilo :/

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Zdenina: Určitě to jde bez modelace,jen né každý doktor je na to vyrovnání různých velikostí profík.Zkus víc konzultací.

arrow
profile_image
daniele1
od 20. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tamara79:
Já měla něco podobného a měla jsem to mít půl na půl a na konec pod sval hehe.Doktor,který tomu rozumí ví kde to má dát a ne tady ty chytrý rady

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak v ČB dr.Mařík je prej profík a samá chvála tak to tedy zkusím.Už jsem ted přemýšlela že se na to vybodnu než vyhazovat peníze jen za srovnaní nebo povytažení.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Zdenina: To jsem neřekla,že jen srovnat,jen jsem se ptala jestli to budeš třeba chtít i s modelací.
Reaguji na daniele1: Tak můžeš dát foto,když jsi to měla podobně a může se inspirovat.Už sem nějakou dobu chodím a dát do povislých prsou pod sval je většinou risk.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: ne ne právě bez modelace

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Zdenina: Uvidíš co ti řekne a kolik navrhne.Určitě se objednej co nejdříve,at jsi do léta prsatá.Budeš spokojená,Mařík je profík.Tiana byla myslím taky u něj,tak na ni mrkni.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: právě že do léta je chci mít hotové jen se bojím že máš pravdu stou modelací.ani nevím kolik by to stálo se silikony

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Zdenina: Nemáš až takové,že by byla potřeba modelace.To bys musela mít,kdybys třeba chtěla jen 300ml.Ale 400ml a víc ti tu kůži krásně vypne.Napiš DANIELA1 soukromou zprávu,at ti pošle fotky před a po.Jdi určitě do toho.Nechtěla jsem tě vystrašit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené