Jaký máte názor na "moderní" zpracování představení v ND Brno, také se vám zdá, že představení se snaží být humorná za každou cenu: narážky, dvojsmysly (dle mě humor 13 puberťáků), naprosto nehodící se moderní prvky. Když jdu do divadla očekávám od toho určitou úroveň která mi tady chybí. Co si o tom myslíte vy?

arrow
profile_image
Leilisek mojeid
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

58

Byla jsem tam na Radúzovi a Mahuleně a očekávala jsem klasický, romantický příběh. Místo toho tam v roli Mahuleny běhala po jevišti nějaká rádoby postmoderní dívka s pejskovým baťůžkem na zádech, apod. Děs běs, litovala jsem i těch 50Kč, které jsem do lístku vrazila

arrow
profile_image
Ivónie
od 26. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám stejný názor jako ty. Nelíbí se mi to. Když jdu na klasiku, tak očekávám klasiku a ne nějakou rádobyvtipnou splácaninu... Obzvlášť třeba ke krásným prostorům, jaký jsou v Mahenově divadle mi tyhle "rádobymoderní" pojetí přijdou nepochopitelný.

Pokud chci jít na nějakou "moderní" hru, tak zvolím nějaké menší alternativní divadlo. Od národního divadla očekávám klasiku, takže jsem byla taky zklamaná.

Taky jsem byla na Raduzovi a Mahuleně a už od začátku jsem si přála aby byl konec. Fakt jsem měla sto chutí se zvednout a odejít. Moderní zpracování se mi nelíbí ani trochu a vtipné mi to nepřijde vůbec.

arrow
profile_image
nik23
od 17. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V Brně jsem nějaký ten pátek nebyla, ale vím, že jednou jsme odcházeli všichni dost rozladění... Ve hře s historickým tématem (přesně si už nevzpomenu) pobíhali herci s fotbalovými chrániči a světelnými meči. Myslím, že divadlu moderní pojetí za každou cenu hrozně škodí. Zlatá klasika!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené