arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky.
Tak mi to nedá a zkusím se zeptat, s čím jste se setkaly v životě Vy.
Kdysi jsem měla nejlepší kamarádku, byly jsme poč´řád spolu a když ne, tak pořád v kontaktu. Ona byla vždycky ta "hvězda", vždycky středem pozornosti a ta hezčí a já spíš v ústraní - nejspíš mi to tak i vyhovovalo, nejsem si jistá. Pak jsem si našla nynějšího přítele a jednoho večera jsme popíjeli s přítelem, jeho kamarádem, mojí nejlepší kamarádkou a mojí sestrou s jejím přítelem. Zábava se nějak zvrtla a přítel s jeho kámošem začali tancovat na pingpongovém stole. Jenže co se nestalo, moje nejlepší kamarádka byla najednou vedle mého přítele na stole a normálně po něm vyjela. Tím samozřejmě naše kamarádství přestalo a teď se sotva pozdravíme. Uznávám, měla jsem sto chutí čapnout jí za vlasy a omlátit jí hlavu o ten kamenný stůl, ale udržela jsem se
Pak jsem si našla kamarádku v práci, nebo spíš ona mi tu práci dohodila. Znala se i s mým přítelem a byla vdaná, 27 let, tak jsem si říkala, že už se "vyřádila" zamlada. Po čase jsem se samozřejmě dozvěděla, že po mém příteli taky vyjela a dokonce se spolu vyspali (to jsem přítele ještě neznala). Samozřejmě jsem to nerozdýchala a přestala se s ní taky bavit, protože jsem nesnesla sedět s nima v hospodě a koukat, jak si spolu krásně povídají.

Tak se chci zeptat, máte taky takový zkušenosti s "nejlepšíma" kamarádkama, nebo jsem blázen a nebo je problém v příteli? Pokud ano, jak jste to vyřešily?
Upřímně nejsem schopná si najít normální kamarádku, už snad žádný holce nevěřím.
Díky za Vaše názory

Cituji Sisina87: Tak se chci zeptat, máte taky takový zkušenosti s "nejlepšíma" kamarádkama, nebo jsem blázen a nebo je problém v příteli?

Upřímně řečeno, myslím že v tomto případě platí za A) i za B ). Asi se chováš (asi podvědomně) nějakým způsobem, který k tobě přitahuje holky, co si potřebujou dokazovat že jsou hvězdy - a dokazujou si to tak, že mají pocit že vedle tebe spíš vyniknou, a pak že jsou tak skvělé, že získají všechny kluky okolo. Takový hoky fakt jsou, jedna bývala taky moje nejlepší kamarádka...
No a co se týká tvého přítele: chlapi to tak úplně nerozeznají, co je jen legrace, a kdy jde fakt do tuhého (= kámoška přítelkyně po mně OPRAVDU vyjíždí). Ale tím myslím, jen když se jedná o náznaky... samozřejmě např. líbání nebo sezení na klíně už moc náznak není. Ještě bych tolerovala, kdyby to byla chvilková slabost ze jeho strany a roli v tom hrál alkohol...

Cituji Sisina87: Pokud ano, jak jste to vyřešily?

Tahle moje "kamarádka" to zkoušela na 3 kluky, se kterýma jsem já chodila (tak dlouho mi trvalo, než mi došlo, že mi to prostě mrcha dělá naschvál, aby si dokázala jak je vedle mně vyjímečná a prostě lepší než já). Žádný z mých přítelů jí to nežral, spíš jí pobaveně pozorovali a tak trochu ignorovali (nechtěli na ni být hrubí kvůli mně). A jak jsem to vyřešila já? Přišla poslední kapka, a já jsem ten vztah s "kamarádkou" prostě utnula. A je mi líp!!

arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Popravdě u té mojí první kamarádky toho bylo víc, měli jsme všichni "vypito", s přítelem jsem byla tou dobou teprve měsíc a hlavně jí to v tu chvíli "opětoval" (co vím od ségry, tak se od ní nechal políbit a stáhnout kraťasy, tancovali "dobrý den, pinďour ven") i když věděl, co je zač. Abych byla slušná, byla to taková místní běhna, co dala každýmu.
Každopádně to zašlo tak daleko, že jsem ho v tu chvíli přede všema strašně seřvala, on v tom stavu (nemohl skoro ani chodit) sednul do auta a 3 km od nás se vyboural a shořelo mu auto. Nejspíš to někdo "shora" viděl a jeho potrestal (nic se mu nestalo, jen si narazil hrudník). Já byla v takovém šoku a bylo mi ho tak líto, že jsem mu to odsputila Jsou to 4 roky zptáky, takže mám docela děsivý vzpomínky na začátek našeho vztahu, ne jen díky "nejlepší" kamarádce.

arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

JaneGucci
Taky málem přes pysk dostala, ale měla jsem co dělat, abych se udržela. Nejspíš by skončila na pohotovosti

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Za sebe - vyměnit partnera.
Pro mě - naprosto nepřijatelné chování. Mluvíš tu o svých kamarádkách, ale co holky, které neznáš a o kterých nevíš ?
Na pysk nějakého děvčete se můžu z vysoka povznést = chybu dělá můj partner, ten má vůči mě mít respekt a úctu.
Po tom co popisuješ už by mě jednoduše neviděl. Takové primitivní chování bych nevydejchala...Alkohol není omluva.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené