arrow
profile_image
Tamary
od 14. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, v první řadě se strašně omlouvám, že zakládám téma kvůli témhle zdánlivé banalitě, ale já o tom již nějakou dobu přemýšlím a jsem z toho docela vynervovaná. :-/ Chystáme se do Národního divadla, konkrétně druhý balkon na kraji, /já mám zkušenost pouze s klasikou dole/. Je možnost si odtud nepozorovaně odběhnout na toaletu, aniž bych někoho rušila? Jde o to, že jsem v polovině druhého měsíce těhotenství a moje ranní nevolnosti přicházejí večer. A já mám z toho lehkou fobii.

arrow
profile_image
Sofinka
od 30. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vůbec bych se toho neobávala,protože já jsem vždy bez problémů na toaletu v tichosti odběhla a nebo jsem i dvakrát byla nucena odejít z představení domů.Jediný problém byl se šatnářkou,ale jinak,když budeš potichoučku,tak nebude problém .

arrow
profile_image
Coryphee
od 26. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ono teoreticky podle striktních pravidel společenského chovaní v divadle by se člověk, který očekává běhěm představení nějaké nepříjemné projevy "zdravotního" rázu, měl v tomto období návštěvy divadla vyvarovat. Myslí se tím nachlazení (kýchání, smrkání), střevní a žaludeční potíže atd. Ale zas pokud to máš tak vychytaný, že vycítíš včas, že to "na tebe jde" tak si s tím rozhodně hlavu nedělej, ale být tebou, tak si opatřím lístky na kraj a tak nebudeš nikoho rušit. A mezi námi děvčaty, já do divadla chodím často a pozoruji, že lidí kteří si lámou hlavu se společenských chováním a především odíváním moc není. To bys ty kreace musela vidět. Podotýkám že mluvím o Státní opeře a Národním divadle. Povětšinou se "naštěstí" jedná o cizince. Zajímalo by mě, jestli si to dovolí i doma, přijít do opery v pohorkách, džínsech a mikině. Každopádně ti přeji krásný zážitek a klidný žaludek
pozn. když půjdete na balet nebo operu, tak tvůj odchod skrz hlasitou hudbu nebude tak patrný jako na činohře

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené