arrow
Neprodává v Bazaru

Jak je možné, že se lidé rozcházejí a do dvou měsíců jsou v novém a klidně i stálém partnerském vztahu?
Opravdu si navzájem "voní"? Jsou spolu kvůli té chemii,že se do sebe zamilovali? Nebo to jde i bez toho,jen hledaí oporu, novou náplň a smysl svého života?
Mně totiž voněl jenom jeden kluk, je mi dvacet a nemůžu být s nikým ve vztahu, protože mi nikdo "nevoní", není tam ta chemie, motýlci apod. -jak je to možný? Jsem divná?
Nemluvím teď o mileneckém vztahu, o milence by nouze nebyla,ale já se ptám, jestli opravdový vztah, kdy se tělo rozhodlo,že s TÍMHLE chce mít děti, je možné navázat tak snadno?

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

takový se lupou hledají

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

annallee

ne nejsi divná a plně tě chápu , mě prostě taky nikdy jen tak někdo nevoněl a tak to má být.Proč žít s někým jen proto , abych nebyla sama a zaplácla prázdno v životě ??
Ano je to snadné, vše má svůj čas . Až to bude mět přijít přijde to, ikdyž jsou i tací, kteří to ani nikdy nezažijí

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No víš, mně se zase stalo, že mi voněl můj přítel. Jenže po třech letech strávených s ním mi najednou vonět přestal a přehouplo se to do opaku. A to myslím i vůni v pravém slova smyslu. Mám až moc přecitlivělý nos. Ona i chemie, která nás přitahuje a přitahovala, nemusí být věčná.

arrow
profile_image
Anaela
od 10. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak mně voněl naprosto každej partner. Už na prvním rande nenápadně "očuchávám", protože mám hodně citlivý nos a nemohla bych být s někým kdo mi nevoní. Ale hlavně si myslím, že to příroda takhle dobře zařídila, myslím si, že nám mají vonět právě ti chlapi, s kterýma máme být

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hmm, zajímavé Přítel mi často říká, že voním, i když jsem se naposledy sprchovala předchozí den a já to u něj vnímám stejně... jak tomu bylo u bývalého si bohužel (..naštěstí?) nevybavuji, zato k mému milovanému často a ráda čichám, nejčastěji ke krku... ach

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené