arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
zajímalo by mě, zda složitější chirurgický zákrok může mít vliv na to, že se mi nedostavila menstruace. V září jsem vysadila HA, takže jsem menses samozřejmě měla velmi nepravidelný, nicméně se vždy do 14 dnů objevil. V únoru už jsem menses dostala klasicky po měsíci.
Jenže 20. února a pak o tři týdny později jsem byla na extrakci osmičky - složitější zákrok, kdy došlo k odklopení dásně(zub nebyl vůbec vyrostlý ven), tahání zubu z kosti, měla jsem silnější anestezii a týden jsem se léčila. Už tři týdny čekám na menses a stále nic. Dělala jsem si dva těhotenské testy a vyšly negativní. Jsem na horách, takže si ani nemůžu zajít ke své doktorce. Proto se ptám zde, máte nějaké zkušenosti, že by takový zákrok do těla způsobil zpoždění?
Děkuji

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mroskvicka:
Až přijedu v sobotu domů, asi si zase udělám test nebo rovnou zajdu k doktorce. Chtěla jsem nechat tělu prostor, nechci žádné vyvolávačky a tak, na druhou stranu půl roku už se mi zdá dost na to, aby se snad cyklus nějak vyrovnal :/

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

V únoru jsem byla na operaci a taktéž se mi pak únorová menstruace endostavila.... On ten zákrok je pro tělo docela náročný - jak anestezie, tak případná krevní ztráta, tak se asi nechce pomocí MS oslabovat ještě víc. Po 3 týdnech by dle mého již případné těhotenství test ukázal......... případně se můžeš ještě poradit se svým doktorem, pokud chceš mít jsitotu.

Já byla jednou na operaci plus mínus v době ovulace a další měsíc byl bez menstruace. Pak ten další měsíc přišla v normální dobu, jako před operací.

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jsem se teď dívala do MS kalendáře a na druhém zákroku jsem byla cca v době ovulace. Navíc po zákroku, jakmile jsem došla domů, jsem poměrně dost krvácela z pusy, takže asi tam nějaká spojitost je.
Až přijedu v sobotu domů, udělám si ještě test. Kolem 5. dubna bych měla navíc dostat MS, tak snad :/
Díky holky za reakce.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené