arrow
profile_image
Denulinka
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím,

chtěla bych se zeptat, zda má někdo z vás zkušenosti s AD Cipralex na léčbu OCD a deprese. Případně zda se někdo z vás tohoto problému zbavil svépomocí, bez léků, pouze prací na sobě. Jedny AD jsem už brala, tenkrát to byl Paroxetin, pomohl mi poměrně brzy, měla jsem radost ze života a spoustu energie, nechápala jsem, proč jsem se dříve vlastně trápila, takže jsem cca po 4 měsících vysadila. Měl na mě ale i vedlejší účinky, kvůli kterým ho znovu nechci brát. Rok a půl jsem byla bez problémů, byly i nějaké stresy, ale vše jsem ustála relativně v pohodě a teď, poslední měsíc, mám pocit, že se mi to vrací, vtíravé myšlenky, pocity viny, neschopnost radovat se, podrážděnost... Je to asi běh na dlouhou trať, zkouším teď tryptofan a b-komplex, do AD Cipralex, který jsem dostala od obvodní, se mi moc nechce, mám strach z vedlejších účinků, které mohou přetrvávat i po době nástupu účinku (např. poruchy paměti, svalové křeče, sexuální poruchy, atd.).

Předem děkuji za Vaše reakce.

arrow
profile_image
mmenie
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já Cipralex beru. Před x lety jsem ho brala asi rok, pak mi byl změněn na něco jinýho, to mi ale vůbec nevyhovovalo, tak jsem si ty AD sama vysadila, byla jsem bez prášků a teď ho zase asi rok a půl beru, půl tablety, a v pohodě. Vedlejší účinky žádný a problémy, kvůli kterým mi byl nasazen, utoupily/vymizely.

arrow
profile_image
Denulinka
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můžu se zeptat, za jak dlouho začalas pociťovat pozitivní účinek? Půl tablety je docela málo, vím, že cca po týdnu se dávkování zvyšuje na celou tabletu, ale zase čím menší dávka zabere, tím líp...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené