Ahojte, letos maturuji chci si podat přpihlášku na ekonomku do Ostravy (VS. Nejvíce mě láká obor veřejná ekonomika a správa a nebo ekon,. žurnalistika. Chtěla jsem se ale spíše zeptat, zda bych po absolovování veřejné ekonomiky a správy mohla pracovat jako nějaký administrativní pracovník v nemocnici? V nemocnici bych pracovala ráda, ale nevím, jestli je pro to tento obor vhodný? Děkuju za všechny rady.

Obor to je určitě dobrý, ale v nemocnicích se hodně hraje na známosti..a pak na zkušenosti...Já sama v nemocnici dělám finančního managera a mám obchodku a humanitní VŠ..

Reaguji na consuelaleachim: Já se právě zběžně koukala na práce a ani nevim co napsat pořádně do vyhledávače Jestli nějaký ekonom v nemocnici nebo jak, vůbec nevím.

Hospodářka například... Nebo můžeš dělat administrátora zdrvotních pojišťoven...Dáváš hodnoty jednotlivým výkonům, neboli ohodnocuješ výkony u pacientů, vykážeš kolik který stál a kolik nemocnice po ZP požaduje...Pak jsou jednotlivé ekonomické úseky v nemocnicích..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené