arrow
profile_image
Amalthea
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Máte někdo zkušenosti s Aiesec? Chtěla jsem se zeptat, co dělají členové během roku, pokud nevyjíždí na stáže; co se od vás požaduje a jak vypadá práce v téhle organizaci.
(teď mě zajímá opravdu jenom "domácí" činnost")
za každý příspěvek budu ráda

arrow
profile_image
pismenkoN
od 21. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zatím jsem zapojená jenom z partnerské střední školy, ale přijde mi to jako dobrá organizace a hlavně supr příležitost jak si zlepšit jazyk. Myslím, že pokud ty nepojedeš do zahraničí, tak se budeš starat o ty, co přijedou sem. Záleží od toho, pod koho budeš spadat. Jestli budeš připravovat výběr těch lidí anebo třeba chystat určitý projekt..

arrow
profile_image
Zuza666
od 15. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem byla v AISEC skoro 4 roky a vřele doporučuju...můžeš si tam zkusit vlastně cokoliv, od oslovování firem až po pořádání různých konferencí nebo vzdělávacích akcí. Je to víceméně o tom si zkusit věci, ke kterým tě jako studenta nikde nepustí.
Na stáže vyjíždí členové hlavně po studíích nebo bakalářském studiu, jinak se můžeš dostat na hostování do jiné pobočky kdekoliv na světě nebo se můžeš zúčastnit zahraniční konference. Náplň práce spočívá víceméně v zařizování stáží pro zahraniční a domácí studenty, ale je to fakt různorodé. Jak jsem psala výše, můžeš uspořádat konferenci, seminář..nebo cokoliv jiného.
Jako velkou výhodu vidím to, že velké firmy AIESEC znají a mít ho v CV je celkem výhoda. Další a pro mě nejdůležitější věc je, že tam potkáš bezvadné lidi, se kterýma zůstaneš v kontaktu i po škole .

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte, chtěla bych se zeptat jestli něco víte o tom, jak se dívají firmy na tuto studentskou organizaci a hlavně jestli ji vůbec znají. Právě jsem se do ní přidala, ale zatím nejsem moc spokojená, ale dělám to právě kvůli tomu, že se mi to snad jednou bude hodit u přijimacího řízení do zaměstnání. Máte s tím někdo zkušenosti? Nerada bych to dělala zbytečně. Díky za všechny odpovědi.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené