arrow
profile_image
google
od 23. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte zkušenost s punčochami ve spreji air stocking. Hlavně by mě zajímalo, jestli se hodí na léto a jak moc kryjí modřiny, žilky atd. A konkrétně, který typ a barva vám vyhovuje a jestli to vypadá přirozeně. Díky za odpovědi

Anebo jestli někdo máte zkušenosti s tělovým make upem od firmy Airstocking, který má krýt modřiny a menší jizvy, tak se ozvěte.

arrow
profile_image
hannah79
od 8. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, mám punčochy ve spreji Air silk, odstín coco a jsem maximálně spokojená skvělé kryjí a vypadají velice přirozeně, vůbec není poznat, že jsou ty nohy něčím natřené.

google
ahoj já mám tyto punčochy a moc mně teda nenedchly ty barvy..terra-cotta je taková divná oranžová a bronze je do takové divné ružovohnědé...jinak vypadají važně jako punčochy,nebarví,jednou jsem v tom schvalně zkoíušela spát ,protže jsem videla film ve kterem mela po tomhletom ženska zaneřádenou celou postel a bílé prostěradlo zustalo bílévodou to nesmyješ ,jen s mydlem takže se stim da určitě i v pohodě koupat...kdŕytí je myslím dobré

isabel
Já mám takový asi hloupý dotaz, hřeje to? Já často nosím punčochy do kanceláře proto, že mi tu kolegové pekelně chladí, tak abych nenastydla

helena_vildova
Nehřeje, je to jako by sis na nohy nanesla krém.

Ještě k těm punčochám, na léto je vůbec nepoužívám, ale na plesy ano, pže nesnáším punčocháče jako takové, navíc k plesovkám se to ani moc nehodí, tak na tyhle příležitosti jsou fajn. Používám odstín bronze.

google
Žily nebo modřinky úplně zakrýt nepůjdou, ale budou méně nápadné.

google
Mám,spokojenost.Ale musíš mít oholený nohy

arrow
profile_image
Lenuska
od 11. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vanyma
Prosím, a jak je to s prsty na nohou? Stříká se to i na ně, a jak to vypadá? Uvažuji, že bych si je pořídila, jdu kamarádce jako svědkyně na svatbu, ale budu mít střevíčky s otevřenou špičkou. Děkuji za odpověď

arrow
Neprodává v Bazaru

Lenuska
jdu kamarádce jako svědkyně na svatbu

za dva týdny jdu taky svědčit, tak by mě to taky moc zajímalo. A kde se to dá sehnat a kolik to cca stojí?

Lenuska
Stříknu si to lehce na nárt a rozetřu jemně i na prsty.
Jak to vypadá? Asi jak po opálení.

Maiden
Já to kupovala ve Fann, ale najdeš to i na netu, jsou i menší balení. Já mám to klasické, cena kolem 700,-Kč. Použila jsem to zatím 2-3 krát a moc toho neubylo.
Třeba tady...
http://www.pradlo-marketa.cz/puncochy-ve-spreji/ai r-stocking

http://www.fann.cz/parfem.net/show_O_brand.php?bra nd_id=139&Parfemnet_Session=2f6e4dee7b14c9e545f0e0 04a010e264

arrow
profile_image
Lenuska
od 11. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vanyma
děkuji

jde to pouzit ke ztmavení nohou ???

arrow
profile_image
hannah79
od 8. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

julinka
jde to pouzit ke ztmavení nohou ???
Určitě to jde, ale pokud máš světlou pokožku na zbytku těla (ruce, tvář), je lepší použít světlejší odstín i na nohy. Jinak by ten rozdíl ruce - nohy asi vypadal divně, nevím..

a kolik to stoji a kde to sezenu ?

arrow
profile_image
dancer
od 28. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem si je koupila, ptž jsem potřebovala zakrýt modřiny a sjednotit barvu nohou, kvůli tanci. Jsem s nimi hodně spokojená. Je to jako make- up, ale není poznat, že by byly nohy natřené. Koupila jsem si dvě barvy, bohužel ta druhá je moc tmavá - vhodná pro ženy, které chodí nadmíru do solária, nebo ty, které hodně dobře chytají barvu na sluníčku nebo pro romské dívky, popř. pro světlejší černošky (ale to si nejsem jistá).

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sestra má ani né za měsíc svatbu a já budu mít stříbrné otevřené botky, tak jsem hledala nějakou alternativu místo silonek. No řeknu vám, najít je teď v Brně, to je pohroma. Nakonec jsem zašla do DMka a tam měla paní poslední 3je pod pokladnou, nějaký maxivýprodej, jen odstín bronze, za 184,- Kč! Přestože jsem si tím odstínem nebyla jistá, tak jsem si je koupila a hned doma vyzkoušela. Je to super, vypadá to tak hezky, nemělo by se to jmenovat punčochy ve spreji, ale makeup pro krásné nohy. Mýdlem to jde dolů jedna radost, vodou moc ne (naštěstí) . Takže jsem spokojená a těším se na krásné nohy .
P.S.: Odstín bronze mi sedí, mám dost světlé nohy, myslela jsem, že to bude jak pěst na oko, ale fakt dobrý )).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené