arrow
profile_image
karolina19
od 15. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte. Som študentka na vysokej škole, študujem ekonómiu a školu mám štyri dni v týždni. Bývam dosť ďaleko od mesta kde študujem, tak každý druhý týždeň ostávam na internáte. Rada by som si zarobila peniaze. Brigádovala som už v rôzných továrňach a výrobných podnikoch, ale to ma vôbec nebaví a ani sa mi to nepáčilo. Preto sa chcem spýtať ako brigádujete vy? Ja by som chcela nejakú brigádu, ktorá by súvisela s tým čo študujem a dala by mi aj nejaké skúsenosti. Ako si mám hľadať brigádu?

Ahoj, pracuji v kině, 50hodin / měsíc... ideální, sehnal mi jí kamarád co tam už dělal

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já první brigádu při VŠ měla v jazykovce jako recepční (přes inzerát na jobs.cz), pak jsem měla brigádu přes školu v oboru a teď jsem našla práci v oboru, který studuji (přes známého)

Brigádu hledej na netu, je tolik webů, že když je budeš sledovat denně, tak určitě na něco narazíš! Doporučuji odpovídat i na inzeráty, kde stopro nesplňuješ všechny požadavky, mě se to vyplatilo ... např. když budou požadovat přesně dny a hodiny, kdy tam musíš být... ve finále jde o to se domluvit individuálně s ostatními.

Lepší je brigádky střídat. Mě nejvíc bavilo opisování adres pro marketingovou firmu ze soutěžních kuponků. Den dva vydržíš všude, poznáš město, lidi, různé profese a pak budeš vděčná za to, že máš VŠ.
Možná jsi mohla napsat, ve kterým městě bydlíš Třeba v Praze je brigád strašně moc, v Brně to bývalo trochu horší (hlavně platově)

Cituji Bacilek: Třeba v Praze je brigád strašně moc,

no mě to nepřijde, já tu svojí sháněla 4 měsíce a jak jsem byla ráda jen za ní...

arrow
profile_image
karolina19
od 15. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojte. Ďakujem za všetky reakcie.
Reaguji na Nympha:
celkom zaujímavé, skúsim sa popýtať v kinách...a koľko ti platia?
Reaguji na misa_sisa:
ja hľadám brigády aj cez internet, ale žiadna nespĺňa moje kritériá, som aj registrovaná vo viacerých agentúrach, ale tam ponúkajú len práce v továrňach a tak brigádovať nechcem.
Reaguji na Bacilek:
ja by som chcela práve trvalú brigádu, aby som ju nemusela stále zháňať. Nie som z Česka, ale zo Slovenska a tu sa brigáda zháňa ešte ťažšie.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené