Ahoj,
Dostala jsem za 1 kč při nákupu Předplacený internet s nabitím 200 kč. Na zadní straně je i uvedeno Vaše nové telefonní číslo, tak jsem si řekla super, nemusím si kupovat další simku s číslem a v domění, že s touto kartou po nabití můžu normálně volat a psat sms, tak jsem si kredit dobila 200 kč. Potvrzovací sms s kreditem mi přišla, tak jsem si říkala, jo fajn.
Dneska jsem ale zjistila, když jsem zkoušela volat a poslat sms, že mi to nefunguje. Tak jsem si na netu našla navod, jak kartu aktivovat, ale stejně mi to nejde. Když vytočím číslo ozve se: tento hovor není dovolen, zkontrolujte nastavení služeb, nebo počkejte na přepojení operàtora. Tak jsem čekala na přepojení asi 15 minut a nikdo to nebral.
Už vàžně nevím co s tím, proč to nejde.
Tak se vas chci zeptat, da se s touto kartou - předplacený internet od t-mobile i volat, nebo je to jen pro internet?. Zarazilo mě, že je zde i novè čìslo, tak jsem si myslela, že je to i pro volàní. Nevíte někdo jak tuto kartu, v případě že to jde, můžu aktivovat? Omlouvàm se za možnà divný dotaz, ale fakt se v takových věcech nevyznàm. Díky moc za rady co s tím. přeji hezký den.

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, obávám se, že ta simka bude fungovat opravdu jen na internet - màm na podobném principu od T - mobile tablet a opravdu to tak je. To tel. číslo je tam jen kvůli vyúčtování, případně dobití z bankomatu. Zkus ještě z jiného telefonu zavolat infolinku, ale asi s tím neuděláš nic.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené