arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dají se akupunkturou léčit psychické problémy? Např. sociální fobie, nízké sebevědomí apod. Máte s tím nějaké zkušenosti, a pokud ano, můžete někoho doporučit (v Praze)?

To by mě taky zajímalo.. ale myslím, že to určitě jde, pokud jsi u člověka, který to skutečně umí. Vím jenom o homeopatii a její účinnosti na tento druh problémů, píše se o tom třeba tady: URL

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji _Hanka: Vím jenom o homeopatii

Já to momentálně řeším homeopatií. Beru homeopatika, ještě bych měla asi 14 dní. Jsem asi netrpělivá, že nevidím po měsíci výsledky, tak hledám další možnosti.....

Cituji Juu: Jsem asi netrpělivá, že nevidím po měsíci výsledky

to je úplně ten samý princip, jako jsem psala u akupunktury. je důležité, abys byla v rukou někoho, kdo tomu rozumí. Každopádně na psychické problémy je měsíc málo. Těžko takové problémy zmizí za pár dnů, chce to taky určitou práci na sobě.
Mělo by už ale být vidět, jestli je lék správný a dělá svou práci nebo ne, existují určitá pravidla, kterými se homeopat řídí právě pro posouzení stavu po léku. Pokud se léčíš sama, tak ty léky raději vysaď, není dobré užívat špatný lék delší dobu.

arrow
profile_image
Michellka mojeid
od 9. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Na tyto problémy se hodí spíše kineziologie než akupunktura.
Taky můžeš zkusit koupit v lékárně něco s extraktem z třezalky - je to přírodní velmi účinné antidepresivum. Vím že jsi nepsala nic o depresích, ale když budeš víc v pohodě a spokojená tak půjde všechno líp

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Před časem v rádiu mluvi doktor, který velice doporučoval akupunkturu na lehčí formy deprese. Prý má s tím slušné úspěchy.

Jinak léčba těchto věcí homeopatiky trvá třeba i rok a více. Těžko ti zmizí něco, co si neseme, vytváříme v podstatě celý život, za jeden jediný měsíc.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené