arrow
profile_image
andre
od 22. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lululu1987
Jo ano..dá se zhubnout i bez jehliček..já nemám stím problém....ale momentálně jsem v situaci kdy žravky fakt nezvládám a přibírám..ale to já vždycky před zimou..a chci to zkusit..každý si to chválí..a samozřejmě..ten kdo si potom jehličku sunda.tak se nesmí přežrávat..je jasné že se to nabere zpět...jo člověk se musí furt držet pookud má problém se zhazování..atd...

arrow
profile_image
Sačetka
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já tedy nevím, na akupunkturu, masáže atd chodím pravidelně, velmi mi to pomáhá, ale když jsem si nechala napíchnout ucho pro to, abych neměla takovou chuť na sladký (protože jinak jím zdravě, ale ach běda té čokoládě... ), tak jsem pak zjistila, že od té doby jsem v práci chodila se svým homosexuálním kolegou každý den po obědě na 2! dortíčky a kafe, až mě kolega vynadal, že on si kvůli mě a mým jehlám figuru rozhodně kazit nebude (je podviživenej už tak a nedej bůh kdyby snad přibral deko )

Takže u mě ty jehličky na tohle působily opačně a s ještě větší chutí

Sačetka

Tak obrácený efekt je to poslední co bych potřebovala.

Já slyšela, že na té TCM klinice, ti dají přísný jídelníček, takže by zákusky neměly hrozit.Ale četla jsem, že ten 20 denní jídelníček je docela záhul

arrow
profile_image
Lilu
od 21. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já tuto dietu držela...20dní dosti skromného jídelníčku + jehličky. Za 20dní 5,5 kg .... za rok a půl o dvě konfekční velikosti víc. Jde o hladovění a zle jsem se vytrestala. Tělo z paniky dalšího hladovění začalo po skončení diety ukládat tuk jak o život a ani na tom neměnil nic fakt, že jsem sportovala.Až ted se mi daří zase jít - díky pohybu - s váhou dolů!

arrow
profile_image
Garlie
od 26. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

S akupunkturní jehlou mám velké zkušenosti a to asi tak před rokem, kdy jsem si nechala jehlu píchnout. Za tři týdny jsem zhubla 6 kilo. Akupunkturní jehla není o hubnutí, ale o chuti. Ztratila jsem chuť k věčnému přežírání a jako vedlejší účinek jsem přestala mít chuť na cigarety a ani mi nechutnaly. Držím se do teď, 6 kilo mám dole, jelikož jsem do toho začala každý týden chodit i na spinning a ještě se stal ze mě nekuřák. Pro mě měla akupunkturní jehla pouze přínosy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené