Akutní lymfoblastická leukémie
Ahoj, chci se zeptat.. Zažil někdo z Vás nebo z Vašeho okolí boj s akutní lymfoblastickou leukémií? Vím, jsou nám přiblíženy a známe její, i často odlišné příznaky, průběh i léčbu, která je naštěstí u většiny % paciétů úspěšná, i přesto, že je prý rozdíl i v tom, zda se jedná o pacienta "dítě" nebo "dospělého". Zajisté zaleží i na tom zda se jedná o akutní lymfoblastickou leukémii - L1, L2 a nebo L3. Tak či onak, nezbývá nic jiného než bojovat a možná i "chtít". I když "chtít" nemusí v tomto případě leckdy stačit. Věřit a doufat, že doktoři pomohou, nepochybí a léčba zabere? Mít oporu v blízkých a druhých, kterým na nás záleží!
Napadá mě otázka jak, ale být tou, co nejlepší dobrou a možnou oporou v tomhle "běhu na dlouhou trať" ? Jak velká je ztráta váhy? A znáte úspěšnost léčby na hemato-onkologickým oddělením fakultní nemocnice Plzeň- Lochotín?

http://www.zdn.cz/clanek/postgradualni-medicina/ak utni-lymfoblasticka-leukemie-dospelych-458618

Předem děkuju všem z Vás, kteří poradí, či se jen zmíní anebo si přečtou článek, který byť třeba pomůže dalšímu člověku tuto zákeřnou nemoc včas podchytit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené