arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, ve čtvrtek jsem byla na barvení řas a na druhý den mě začaly oči svědit (přitom jsem měla nabarvené už jednou a bylo to v pohodě)...Přetrvává to i dneska, tu kůžičku ze které řasy rostou mám trochu zčervenalou a jsou tam malinké puchýřky, nebo jak to nazvat... Oteklá nejsem, jen to svědí, vzala jsem si prášek proti alergii, ale nepřišlo mi že by nějak pomohl...Zašla bych k doktorce, ale problém je ten že dnes odjíždíme na dovču Plánuji koupit v lékárně oční kapky a kdyby se to do zhoršovalo samozřejmě vyhledám lékaře... Jen mě zajímá jestli to některá z vás neměla, případně rady jak to "léčit"

arrow
profile_image
Lornana
od 24. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Naprosto nejlepší barva na řasy je Thuya, ta rozhodně žádné alergické reakce nezpůsobuje. Kamarádka je taky alergická na všechny možné barvy, ale Thuya je u ní v pohodě.

Nojo thuya je nejlepší, ale teď je to slečně houby platné

Jinak jak to léčit..no nijak no..oční kapky si pořid a uvidíš..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na calipsso: oční kapky naštěstí pomohly a příště si hodně dobře budu vybírat kde barvit, jestli vůbec...

Kup si borovou vodu ( stojí v lékarně pár korun ) a namoč si do ní odličovací tampónky... Přikládej na oči a nech to občas i působit..
Pomůže ti to

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ClaudiMi: máme doma kvůli kocourům, asi to vyzkouším, protože jsem byla včera u původní kosmetičky u které jsem problémy neměla a mám to znovu...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené