arrow
profile_image
CarolineSweet
od 22. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Muffi: No, tak jestli je to normální, tak tě na to měla obvoďačka (nebo kde jsi to nechala píchat) upozornit a myslím, že na googlu o tom najdeš víc, než tady. Děti nemám, bohužel, neporadím.

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mě vadí všechny kovy . . . takže mám všechno titanové

arrow
profile_image
Bugsbunny
od 13. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mamka taky nemůže nic jiného než zlato a je jedno jestli jde o náušnice nebo řetízek. Já naštěstí můžu všechno, ale i tak si náušnice na noc sundavám a občas dám uším odpočinout 2, 3 dny

arrow
profile_image
krisstal
od 18. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já snesu akorát stříbro,jinak mi vadí naprosto všechno včetně zlata...Jak na uších,tak na prstech...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Leni86: Ta základě tohoto příspěvku jsem se rozhodla ocel vyzkoušet (jinak jsem alergická i na stříbro, kromě zlata nemůžu vůbec nic, také mi začnou okamžitě strašlivě hnisat uši). Vzhledem k tomu, že ocel není tak drahá, tak jsem si řekla, že za zkoušku nic nedám a musím říct, že zatím dobré. Uši mne trošičku bolí, ale to je vše, takže díky za tip a ať žije ocel. Paní ve zlatnictví mi ještě poradila, že jak zlaté, tak stříbrné šperky se teď můžou potahovat další látkou (jmenuje se od R..., ale název už si nepamatuji ) a ta zabraňuje uvolňování všech látek na které je většina alergická, tak to je zase takový malý tip ode mne... přesný název té látky by určitě každá prodavačka v klenotech znala.

arrow
profile_image
peta.rezacova
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky s tím mám problémy. A vyřešila jsem to tak, že žádné náušnice nenosím. Zvykla jsem si na to a příjde mi, že už mi ani náušnice nesluší. Možná by Ti s Tvým problémem pomohli na kožním. A nebo třerba FRAMIKOIN

Cituji PíBí: jmenuje se od R..., ale název už si nepamatuji

Rhodiování neboli "antioxidační úprava" je nový způsob povrchové úpravy šperku.Stříbro totiž na vzduchu oxiduje, následkem toho potom černá, ztrácí svůj lesk, snižuje se jeho odolnost a kvalita. Toto vše řeší technologie rhodiování, (která je mimochodem dražší než zlacení - rhodium je totiž jedním z nejdražších kovů) díky níž jsou šperky mnohem odolnější, mají vyšší lesk, nečernají ani nežloutnou.
Tímto způsobem se "vyrábí" bílé zlato. Klasické žluté zlato se potáhne jemnou vrstvou rhodia a šperk z bílého zlata je na světě. Proto jsou stříbrné šperky s touto úpravou na pohled i vlastnostmi k nerozeznání.

arrow
profile_image
leah
od 6. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jediné náušnice které nesnesu jsou ty s " černou " povrchovou úpravou. Nevím jak se to jmenuje. A zrovna to, se mi fakt líbí. Ale zkusila jsem koupit dvakrát a vždy z toho byly bolavé uši, vyrážka.
Po přečtení všech těch rad od ostatních holek jsem vydolovala ty s modrými kamínky, bezbarvý lak na nehty a pustila se do úprav. Takže díky za radu holky!

Jo tak ty obyčejné náušnice, která jsou z bižuterie a nemají se stříbrem a zlatem nic společnýho. Ty můžu mít jen pár hodin během dne. Na večer vždy sundat. Já je nosila jen výjimečně. Jednou jsem použila pouze zavírání jiné, jinak náušnice byly zlaté. Bylo to hrozný. Ucho mi začlo hnisat a trochu krvácet. Pořád se mi tvořil strup. Naušnice nosím stříbrné, jsem s nimi spokojena a mám je už několik let.

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak řešíte alergii na naušnice? Dříve jsem nosila libovolné náušnice bez problémů, teď už naušnice několik let nenosím a když to chci zkusit, tak mě okamžitě zčervená kůže kolem dírek, je úplně horká a bolí. Můžu si na ně opět zvyknout nebo se to bude jenom zhoršovat? Zkoušely jste přetřít naušnici bezbarvým lakem? Nešlo by tu část, která se dává do ucha třeba pozlatit? Mám originální náušnice Swarovski a Butler & Wilson, ale ze zlata nejsou.

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

2

Reaguji na Starry_girl:
Já prostě naušnice typu bižu nenosím. Nic jinýho se asi dělat nedá. A nebo pak pravé zlato/ stříbro nosit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené