arrow
profile_image
karina0
od 28. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte děvčata.. Od pátku se mi na obličeji strašně začala loupat kůže a byla taková suchá.. A večer se mi začalo dělat špatně od žaludku nemohla sem nic sníst a takhle to mám až do dneška jenom s tim rozdílem, že včera ráno se mi k tomu všemu na obličeji udělaly takové červené-fialové fleky, který vypadají jako modřiny a celý obličej mi natekl.. Pleť se mi strašně loupe, pne se (jako kdybych měla na obličeji slupovací masku), svědí a po místech mě bolí, pořád trpim "nechutnestvím" když se něčeho trochu najim mám pocit, že to každou chvíli vyzvracim, sem taková celá malátná jako kdybych měla každou chvíli omdlít.. Takže sem včera byla u doktora napsal mi zodac, ale mám pocit, že se to vůbec nezlepšilo ještě se k tomu přidalo pálení.. Kožní má dovolenou, takže vůbec nevim co mám dělat, no takže otázka zní co by to mohlo být? Alergie, pásový opar, nebo něco uplně jiného?

Hm, mně se to na alergii nezdá. Leda že by jsi nějaký alergne snědla / vypila / použila nějakou dráždivou kosmetiku, ale jestli to máš už 4 dny... No nevím... Zkus si zavolat k jinému kožnímu, nebo na imunologii, popř. alergologii. Ta malátnost, slabost a nevolnost po tolika dnech je dost zvláštní.

arrow
profile_image
Tikalka
od 11. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Spíš bych jela na pohotovost. Babička teď měla pásový opar a žádná sranda teda. A trápí to i půl roku, takže běž co nejdřív. I když je fakt že pásový opar bolí opravdu hodně a nevydržela bys nějít na pohotovost. Leda máš nějaký slabší průběh. Každopádně to nepodceňuj a radši s tím něco dělej.

arrow
profile_image
Yahudka
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podle toho co píšeš by to mohl být erysipel - růže. A to by fakt chtělo ke kožnímu a antibiotika.

No upřímně - vypadá to na pásový opar. Chtělo by to antibiotika.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené