arrow
Neprodává v Bazaru

ahojky máte někdo zkušenosti s tímto druhem alergie..?už si nechci znova projít tím co jsem již zažila..poštípalo mě hrozně moc komárů převážne na obličeji a nohou.. přes noc jsem otekla tak že jsem neviděla ,otoky byly tak velký že mi natekly i oční víčka a hlavu jsem měla jak pátrací balón později se z techto štípnutí udělaly vřídky které se nechtěly vůbec hojit.. měla jsem je asi 2 měcíce.. dokonce se můj zdravitní stav zhoršil natolik že jsem zkončila kůly komárům v nemocnici ve Varech.. tam mi podávaly prášky a nezabíraly nasadili mi dietu takovou že jsem nesměla nic co obsahovalo trochu mléka a nebo to bylo moc mastný a pod.. omáčky , sušenky, jogurty prostě nic.. takže jsem jedla dalsi dva mesíce jen jeden rohlík denně když jsem snědla neco jinýho kamžitě jsem to vyzvracela... když me propustili domů nasadili mi opět prášky aby se ty rány hojily... nic nepomáhalo.. po práškách jsem začala zvracet už i rohlíky a za ty 4 měsíce jsem zhubla skoro 15kg, byla jsem kost a kůže... nic jsem neudržela v žaludku a navic jsem vypadala jak nějaká fetka.. (rozrbanej obličej a vyhublá jak lundra) proto mi začaly v lékarně míchat speciálně silný driáky který už začaly aspon trochu účinkovat v nemocnici mi dávaly pak kapačky protože jsem se tam dostala kůli vyčerpání znova... tohle období trvalo přes půl roku než mě daly dohromady po štípnutí komárem.. do dneška mám jizvy po nohou a když me štípne komár okamžitě nateču a jsem zralá na nemocnici...jak se mám proti tem mrchám pažravým bránit? nezabíraly žádný repelenty , nic prostě.. jdou po mě jak slepice po flusu(

arrow
profile_image
Žraloček
od 3. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

32

Ahoj Katatko, teda to je síla! No to Ti bohužel neporadím. Já si myslela, jakou mám hroznou zkušenost s komáry a vosami, ale to je proti Tobě nicmoc. Takže mně když štípne komár, udělá se mi tvrdej červenej teplej flek o průměru asi 3cm, který zfialoví a pak se za pár dní ztatí. Když mě v sedmi štípla vosa do chodidla nebo nártu, už nevím, kam přesně, opuchlo to tak, že jsem se tři dny nemohla obout. Jinak nic vážnějšího, ale z vos mám panickou hrůzu. A to je blbý, protože vosy jsou v létě všude.
Na ty komáry nezabral ano Reid (nebo Raid..?) do zásuvky? Mně zabírá.

arrow
profile_image
Ambra
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já zase z těch komárům mám boreliozu a jsem rok doma! s bolestma.
ach jo, katatko
my máme teda smůlu

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

katatko
a byla to určitě jen alergie? myslím, jestli jsi nedostala spíš nějakou chorobu, nebo dodatečně nějakou nákazu díky alergii, nebo nákazu do rozškrábaného štípnutí?

já jsem na komáry taky alergická, i když proti tomuto to je směšné, ale rok od roku to je horší a mám právě taky strach, co bude letos. protože minulý rok mi každý štípanec otekl, ztvrdnul, byl horký, fialověl...to mi dělá každý rok, minule už ale začaly i otékat kotníky (přes týden jsem neobula boty ) a jedna ruka mi napuchla tak, že jsem nemohla dát k době prsty...jestli se to letos zase kousek zhorší, budu na tom brzo jak ty.
mě tedy neštípou naštěstí do tváře (asi makeupem? nevím...)

mně proti nim pomohlo natírat se octem...tedy, aspoň myslím. mazala jsem octem ty opuchliny, aby to tak nesvědilo, a zdálo se mi, že to odpuzuje i komáry. doma chci letos dát do všech oken sítě.

arrow
Neprodává v Bazaru

no vzniklo to tak že už předemnou musely štípnout jiného člověka apak sli na mě a já od nich dostala infekci .. takže to byla alergie spojená s infekcí do krve.. takže síla.. jinak jsem na tom úplně stejně.. pokaždým štípnutí se mi udělá tvrdá mega boule jak kdyby mě na hlavě přistála skříň... a pálí , svědí... beru na to v létě prášky.. ale raději se po vecerech už venku moc nevystavju nebo se aspon obleču.. ale obličekj nedokážu ubránit..

arrow
Neprodává v Bazaru

na komáry je nej OFF! já měl od blbého komára taky borelie, naštěstí jsem je hned poznala a pak se léčila.. jde myslím o tu infekci, co má komár v sobě, když píchne, ty jeho sliny by neměly být snad jedovatý, nevím.. H.

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ambra: já zase z těch komárům mám boreliozu

Taky jsem měla tu čest, jsou to fakt potvory
Jinak po mě také jdou, pokud nějakého doma máme, odnesu to já. Pupeny mi vydrží třeba týden,jsou hrozně velké a svědí až hrůza.

já jsem šáhla teďko do bazénu, uviděla jsem nějakýho boura-asi potápku, chytnu jí do dlaně a mrcha mě kousla, teď mám nateklou ruku. Jsem na to koukala jak puk

arrow
profile_image
Filunka
od 27. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na mne komáři lezou spolehlivě. Pokud je skupinka deseti lidí a v ní sedím já, ostatní nepotřebují repelent, komáři se kolem mne shlukují a ostatním dají pokoj.
Jediné co opravdu zabírá jsou dlouhé maskáče do přírody a požádně se stříkat Offem, každou hodinu to obnovovat.
Ale holky, fakt Vás lituju, takovýto problém jsem ještě neměla. Tak snad už je to OK

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené