arrow
profile_image
pajulli
od 30. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, ráda bych vyzkoušela některý ze stylingových přípravků od Alterny. Četla jsem na Alternu hodně kladných ohlasů i na Omlázku. Zaujal mě bamboo waves sprej http://stylingove-pripravky.heureka.cz/alterna-bam boo-style-boho-waves-tousles-textur-spray-sprej-na -vlasy-125-ml/ a nebo nějakou pěnu na jemné vlasy http://stylingove-pripravky.heureka.cz/alterna-bam boo-volume-weightless-whipped-mousse-stylingova-pe na-pro-extra-objem-200-ml/ , http://stylingove-pripravky.heureka.cz/alterna-bam boo-volume-weightless-whipped-mousse-150-ml/. Nemáte vyzkoušený některý z přípravků případně i jiný, který byste doporučily na jemné zplihlé vlasy? Děkuju

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám tu pěnu na objem - Bamboo, no není špatná ale nic převratného to není, mám pocit, že stejnou službu udělá i pěna za pár korun, od Alterny jsem taky vyzkoušela kde co ředu Ten, Caviar Volume i řadu na blond vlasy, mám taky velmi jemné vlasy, není to špatná kosmetika ale za ty peníze už jsem znovu nekoupila nic a vrátila se k Redkenu a L. Staford, ty mi sedí více.

Souhlasím se Sárou2.

Souhlasím se Sárou2.

arrow
profile_image
Munisha
od 6. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám ALTERNA BAMBOO VOLUME 48-Hour Sustainable Volume Spray - zde a žádný zázrak to není. Nějaký objem sice udělá, ale vlasy jsou dost rozlítané a nemají žádný tvar. Ty peníze bych za něj nedala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené