Ahojky.Na FB na stránkách Douglasu probíhá soutěž o ambasadorky. Máme se vyfotit s oblíbeným prodktem a popsat ho. Ostatní to mají lajkovat a pak pět holek vyhraje. Chtěla jsem se zúčastnit,ale účastní se jedna holka od nás z Vinařic a ta všechny lanaří,aby jí dávali hlas. Koukala jsem na to a ona zatím vede i když jsou tam zajímavější a hezčí holky s lepšíma recenzema. Je tam jedna kočka, co má fakt extravagantní fotku jakoby nahoře bez a má lajků asi 25 a taky holka,která vypadá,že snad i ty lepší věci používá a ta má lajků fakt malinko. Zajímá mě jestli si myslíte,že bych mohla vyhrát i kdybych nikoho nelanařila,to mi totiž příjde trapný. Děkuju za názor

arrow
profile_image
Lemonka
od 3. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tyhle lajkovací soutěže jsou bohužel všechny hlavně o tom jak píšeš: ,,zlanařit,, co nejvíc lidí. Je to o tom, kolik máš ochotných přátel a známých. Mě už to momentálně leze docela krkem - pořád mě někdo bombarduje ať dám někam hlasík, a ať se přidám do skupiny a olajkuju fotečku a rozešlu to dál. Jsou to soutěže ne o tom, která fotka je nej, ale o tom kdo je nejakivnější a zajistí si nejvíc hlasů...bohužel.

No mě to právě taky tak příjde a já lanařit nechci. Koukala si na ty fotky? Fakt je ta Renda tak oslnivá,že to vyhrává s takovým náskokem? Normálně mi je tý nejhezčí líto,že má tak málo hlasů a nějaká holka,co má obočí jak umpalumpa jich má tolik.

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslíš Rendu s tím Chanelem?
To je blogerka, která žebrá svoje čtenářky o hlasy.

Fakt? Tak to je ještě trapnější než jsem si myslela. Ségra mi říká,že se nemám účastnit,protože bych to akorát obrečela. Nemáš odkaz na ten její blog?

arrow
profile_image
Zouzel
od 24. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Anta333: Nemáš odkaz na ten její blog?

http://ordinarylife-my.blogspot.cz/

Já mám Rendy ráda a přeju jí to. Ráda sleduju kosmetické blogy a bavilo by mě číst recenze od Rendy, protože kosmetice vážně rozumí a její články mě baví. Rozhodně lepší když vyhraje ona než kdyby vyhrála nějaká holka co zná tak maximálně lest na rty od Miss Sporty a blog má plnej neostrejch fotek z mobilu...

A jinak teda abych se Rendy zastala, tak ona nikde neškemrá o hlasy - jedině na fb jsem viděla JEDEN příspěvek, ve kterém prosila, aby pro ní čtenáři hlasovaly

arrow
profile_image
Zouzel
od 24. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jinak teda neřikám, že ta její fotka je nějaká naprosto úžasná, to vůbec. Ale oni jsou tam všechny fotky teda dost tragický....

Reaguji na Zouzel: No a třeba ta jak je nahoře bez? Mě se ta její fotka líbí a jediná se něčím odlišuje.... Nebo ta holka s těma vlasama? Má je fakt krásný a ještě k tomu jak je nalíčená....Ta bych řekla,že tomu bude rozumět. A já neříkám,že Rendě to nepřeju. Jen mi příjde divný,že má o tolik víc hlasů víš. Jako že o tolik lepší než ty ostatní (konkr. pro mě než tyhle dvě) není.

arrow
profile_image
Zouzel
od 24. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Anta333:

Tak já podle fotky opravdu nepoznám, kdo kosmetice rozumí a kdo ne...
Jo, ta nahoře bez je asi jediná originální, ale stejně mě ta fotka nějak nebere, jakože bych si řekla: Tyjo, to je fakt dobrý! Navíc si tam někdo hrál s kontrastem a jasem a trochu to přepísk a je to moc tmavý.

A s vlasama nevim kterou myslíš, vlasy tam maj všechny.

Bohužel všechno je tam bez nápadu, akorát sama se cvaknout foťákem a držet v ruce nějakej výrobek...

Reaguji na Zouzel: Má tam make-up od Armani. Má úplně boží vlasy.... No a je hezky nalíčená, asi ví,co na sebe napatlat,takže bych řekla,že už někdy něco kvalitního použila.
S tím jasem a tak to nevím,ale prostě si ji zapamatuješ no. A ty holky,jak tam mají lesky,laky a tak , tak to je trapný no......
A myslím,že v týhle soutěži toho ani moc vymyslet jinýho nejde....mají s tím přípravkem skákat z mostu?
No a myslíš,že to jde ještě vyhrát aniž bych to posílala kámošům? Příjde mi,že ten počet hlasů vůbec neodpovídá kvalitě fotky nebo recenze.....spíš je to fakt jen počet lidí,komu to poslaly. Teda aspoň u těch vyších čísel mi to příjde.

arrow
profile_image
Zouzel
od 24. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Anta333:
Myslíš tu Irinu? Nevim no, ta mi přijde, že je nalíčená fakt hrozně a navíc má neupravený obočí. Ale asi je to věc osobního vkusu.

Neřikám, že skákat z mostu, ale něco nápaditějšího než vzít doma do jedný ruky make-up, do druhý foťák a udělat cvak by to mohlo bejt.

ne, nejde vyhrát bez otravování. Já kdysi ,,lajkovala" stránku o piercungu, kde se čas od času odehrávala soutěž s fotkama piercingů. A bylo mi vždycky smutno, když jsem tam viděla krásný a nápaditý fotky prohrávat a přesvícený hnusný fotky vyšpulenejch pus a koz se stovkama lajků..

Reaguji na Zouzel: hrozně? Jak to? Mně se to právě líbí....

Hm,tak segra má asi pravdu no.....je mi to fakt líto. tohle by mě bavilo

arrow
profile_image
majinka44 mojeid
od 17. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No mě teda na té polonahé slečně nepřijde nic originálního, jen že má super postavu. No určitě bych nedala takovou svou polonahou fotku do soutěže na internetu. Ale ono je opravdu těžké vymyslet něco fakt originálního, pokud s tím nechcete trávit celý den. V zadání je myslím napsáno - vyfotit se se svým oblíbeným produktem. Jak byste to udělaly vy?

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Od Renaty mi to přijde krapet pod pásovka.Když má někdo x čtenářů, pak se může přihlásit kamkoli a vždy vyhraje.Ale neni sama. Třeba Plum-Foolery takhle jela do New Yorku s Prima Love. U ní mi to přijde ještě trapnější, protože v NY už byla a má finance tam jet za své. Akorát to vyfoukla slečnám, které se jinak do NY nedostanou. Mimochodem u Renaty si nemyslím, že by byla nějakou extra znalkyní kosmetiky. Akorát rabuje sephoru.
Si řikám, že si taky asi založím blog.

Kde jsou nějaký podmínky soutěže? Na FB jsem nenašla nic o lajkování, jen tohle:
Pět nejoriginálnějších hodnocení udělá z autorek naše první Beauty ambasadorky!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené