arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Shanon: Já jsem si právě našla zubařku, která analgosedaci dělá normálně.. Jen mám strach, jestli to dělá na požádání pacienta nebo to musí doporučit ona..

jako pokud to dělá a jsi ochotna za to zaplatit, tak by to neměl být problém, pokud budeš mít v pořádku vyšetření

Cituji Laky: nechám si obstříknout/znecitlivující sprej a pak teprve injekce/ a opíchat dásně

mám to stejně.. Navíc teď půjdu k novému zubaři - příští úterý a už teď z toho mám hrůzu. Ten můj minulý byl na moje lehce hysterické chování zvyklý, ale bohužel umřel.
Navíc mě asi čeká vyndání moudráku, a z té představy šílím.
Ale osmička je šílená cifra

Cituji ShoesManiac: osmička je šílená cifra

Mám dojem,že jsem tenkrát platila jen toho anesteziologa a zbytek šel na pojišťovnu,ale byl to operační zubařský sál,ne klasická ordinace.

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Laky: Mám dojem,že jsem tenkrát platila jen toho anesteziologa a zbytek šel na pojišťovnu,ale byl to operační zubařský sál,ne klasická ordinace.

ono asi záleží, jak je ten doktor šikovný a vykáže to pojišťovně... já teď v těhu taky na screeningu neplatila ani korunu a už jsem absolvovala 4x ultrazvuk, ač pojišťovna ten screening za normálních okolností nehradí a UTZ hradí jen dva nebo tři. Všechno je o lidech

arrow
profile_image
mate
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ShoesManiac:
je to len o psychike.Ak prekonáš strach, máš na 100% vyhraté.Pretože keď usadneš do kresla,dá ti obstrek a to pichnutie anestetika je taká bolesť ako každá iná injekcia.A potom už nič necítiš,vôbec nič,len vnímaš, že ti tam niečo robí.A po zákroku ak máš strach z bolesti, daj si jeden Coxtral a na budúce je to ako keby si šla na hodinu klavíru.Jedná sa o prekonanie strachu, nič viac, dnes majú zubári také vybavenie ambulancie, že pacient je ošetrený úplne bezbolestne.Tak sa neboj a ber to pozitívne,lebo dobré a pekné zuby chceš mať, nie?

v analgosedaci mi trhali dva zuby a mužu jedině doporučit, na zákrok si nepamatuju, vlastně ani na to jak jsem se pak dostala domů, prospala jsem dva dny, ale důležitý je že si nepamatuju jak mi ty zuby rvali výhoda je že člověk neni v bezvědomí jako při celkové anestezii ,po skončení zákroku píchnout protilátku která tě vzbudí takže paráda

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené