arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na talinka:

arrow
profile_image
kytynka8
od 1. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nejlepší je vyzkoušet to u poradkyně a pokud ti to bude vyhovovat, tak si to objednej z aukra třeba.. je to tam o dost levnější..

arrow
profile_image
Androo
od 14. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

S Mary Kay mám super zkušenosti (akorát ta cena ), měla jsem intenzivně dobrý pocit z pleti ještě i druhý den po tom "líčení zdarma". Ale nezkoumala jsem, jestli je to poukaz zdarma nebo ne
Docela se mi líbí ta vychytávka s "fixátorem" na líčení = vydrží pak mnohem líp, a taky ten odličovač je super. Ale jak už tady padlo, za zkoušku nic nedáš a na druhou stranu určitě hraje roli i to, jak schopná a zkušená je poradkyně (nebo jak se jim říká) , na kterou natrefíš. Když určí blbě typ pleti, asi to nedopadne dobře. Ale všechno zakoupené zboží se dá vyměnit nebo vrátit /osobní zkušenost nemám, všechno co mi bylo doporučeno, mi sedlo/.

arrow
profile_image
lékořice mojeid
od 23. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mám zkušenosti s poradkyní MK v Brně na Cejlu, sice je to cca 5 let, poradkyně ale asi stejná, jak se zde popisuje. Dostala na mě kontakt od kamarádky a že prý jsem dostala slevu na jejich zázračné výrobky. Přišla jsem tam jen napudrovaná a tak na mně použila jejich odličovala. Nechala jsem si vnutit odličovač očí, protože jsem si řasenku nedávala už dlouho a neuměla jsem si ji odličovat, tak byly řasy ještě trochu černé.
Jinak mě taky nic nenadchlo. Jakou jsem měla pleť, to by poznal každý, zvlášť, když se vás ptá na příznaky, po kolika hodinách se lesknete atp.
Pak mě nalíčila make-upem po kterém jsem se hodně leskla, nějakou levnou řasenkou, která moc nebarvila a šlo vidět, že už byla hodně používaná, to samé stíny, nějaké starší, hodně používané, které se mi na očních víčkách slily po pár hodinách. Líčení se mi tedy vůbec nelíbilo. Odličovač, který jsem si koupila je sice jemný, ale průměrný. Veškerá kosmetika příliš drahá a ještě na vás vyloudí kontakty a telefony na známé a kamarády, kterým pak volají. Jo a taky mi nabízela, jestli se nechci stát kosmetickou poradkyní jako ona, že je to skvělé zaměstnání a že má slevu na výrobky, které jí z aknózní pleti pomohly na normální to jo

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

S tímto jsem měla možnost se setkat taky. Oslovila mě na ulici slečna s tím, jestli se zajímám buď o zdravou výživu nebo o pleť. Tak jsem jí řekla, že o obojí, ale že se více zajímám o pleť. Paní si hned zapsala mé jméno a tel. číslo s tím, že se mi ozve, protože by mi ráda udělala analýzu pleti zdarma. Říkala jsem si, proč ne že.
Bohužel mi do toho 2x něco vlezlo takže jsem se k tomu nedostala, ale takhle oslovovala všechny lidi chodící kolem.
Asi o měsíc později bylo v CA líčení s kosmetikou MK, kde jsme se po delším přemlouvání nechaly s kamarádkou namalovat (hrůza, ,,kosmetičce'' smrděly děsně ruce, štece vůbec nedesinfikovali,nemyly si ani ruce když šly líčit někoho jiného, no hnus) a samy bychom se namalovaly 10x lépe, bez nadsázky. Potom se nás zeptala jestli chceme vyplnit papír na nějakou soutež o kosmetiku MK a o poukaz na čištění pleti, tak jsme ho vyplnily. Asi po 3 dnech volalo kamarádce číslo že vyhrála to čištění a o den později volali i mě, že jsem ho vyhrála taky, JAKO JEDINÁ, takže mi bylo už hned jansé, že se takhle snaží jen nalákat klientky kvůli zisku. No a když mi volali, že jsem teda vyhrála a diktovali mi, kam mám přijít, tak to byla ta stejná adresa, jakou mi diktovala slečna hned poprvé, takže tak.

Mary Kay je to samé jako Avon nebo oriflame, děs a hruza

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené