arrow
profile_image
zuza555
od 16. 10. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na trhu by měly nově být certifikované anatomické implantáty značky Motiva. (nejedená se o ergonomické). Anatomické implantáty Motiva mají mít možnost přišití, aby nedocházelo k přetočení. Chtěla bych se zeptat, zda už je třeba některá nemáte, nebo jste se pro ně nerozhodli? Zatím je to sice od podzimu loňského roku novinka, ale třeba už se někdo najde. Díky moc za Vaše poznatky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky mě zajímá toto téma. Vytvořila jsem i podobné téma tady
Budou mi je dávat v dubnu. Měla jsem je v ruce a jsou fakt příjemné na omak. Mám teď anatom Mentory a jsou děsně tvrdý. Kvůli tomu jdu na výměnu. Ty Motivy ergonomix by měly být nejměkčí implantáty na trhu, takže se už i těším, až místo těch šutrů budu mít snad konečně prsa

arrow
profile_image
zuza555
od 16. 10. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na primissi: Ahoj, ono to jsou právě jiné než ergonomické. Ergonomické jsou kulaté, ale když se dají do svislé polohy tak se překlopí a vypadají hezky přirozeně, ale tvar mají kulatý. Výhoda je, že nahoře nezůstávají takové ty balóny. Ale anatomické implantáty Motiva mají mít tvar přirozené kapky jako i u jiných značek implantátů, s tím rozdílem, že je možnost je nějakým způsobem přišít, aby nedošlo k přetočení. Detaily nevím . Bohužel však je to zatím tak nové, že je málo informací. A ty jsi měla teda mentory anatom? To mě děsí, já právě tuhle značku i typ mám navrhnuté. Je pravda, že jsem si měla možnost sáhnout na motiva i na mentor. Motiva byly jednoznačně měkčí, ale bohužel typ implantátu nesedí k mému tvaru prsů. Proto se nyní zajímám o možnost anatomických Motiva. Když jsem byla na konci léta na konzultaci, tak ještě právě nebyly anatomické Motiva k dispozici.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ano mám Mentory. Jsou fakt dost tvrdý a dělají mi potíže. Pobolívají mě kvůli tomu prsa. Anatom už nechci kvůli tomu, že právě ten gel musí být tvrdší, aby to drželo ten tvar kapky. Nejde mi dát ani prsa k sobě v podprsence...nevytvořím si hezký dekolt. Prostě jsou furt na stejném místě ty prsa....nepřirozeně. Ani se nehnou, často mi prsa tvrdnou.

arrow
profile_image
zuza555
od 16. 10. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na primissi: No, tak to mě mrzí. Prsa mas v galerce moc hezky. Děkuji moc za Tvoje zkušenosti a určite to pomůže i dalším holkám v rozhodování. Všude se píše, že mentor je kvalitní značka a kdo ví kolik procent všech vložených implantátu je mentor. Ale reálná zkušenost je u Tebe úplně jiná. Mě doktor právě kulaté implantáty nedoporučil kvůli tvaru prsů, že by mi pak bradavky koukali dolů. Někteří doktoři prý kvůli tomu sníží podprsní rýhu, ale to pak dělá často duble efekt, že prso přeteče přes implantát a vypadá to hrozně.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na zuza555: já žádný svoje prso nemám, takže mě to nemůže dělat nic Ale prý zachová prso tak jak je teď. Řez bude dělat tam kde mám teď jizvu. Takže prso se posune trochu nahoru, tím jak bude větší imploš. To jsem ale ráda, protože já mám ty bradavky celkem nahoře a aspoň se mi posunou víc doprostřed prsa.
Ty Mentory mají opravdu dobré recence. A asi to jsou kvalitní implantáty. To neříkám že nejsou. Kdo má vlastní žlázu a nemaká hned na imploš, tak ta tvrdost asi ani tak nevadí. Ale je fakt, že ty Motivy jsou asi nejměkčí imploše na trhu. A to já potřebuju.

arrow
profile_image
zuza555
od 16. 10. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tady dávám info k anatomickým implantátů Motiva, našla jsem přímo na stránkách Motiva.

"Anatomický implantát Motiva si zachovává všechny benefity Motiva implantátů ve formě měkkého gelu a speciálního povrchu tištěného Nanotechnologí. Aby se zamezilo nežádoucí rotaci anatomického implantátu má ve spodní části speciální ouška, která se fixují ke tkáni stehem - TrueFixation.

„Anatomický implantát Motiva představuje možnost naprosto přirozeného výsledku zvětšení prsou s inovativním systémem, který zamezuje rotaci implantátu,“ Federico Mayo, MD (Madrid, Spain)."

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené