arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, dnes mám po augmentaci prsou.Mám anatomický implantát 335ml pod sval,vysoký profil zn. Natrelle. Vím že jsem teprve pár
Hodin po operaci ale tvar prsou se mi zdá hodně nepřirozený, bradavky mám spíše ve spodní části prsou. Dokonce se mi zdají být i malé a to jsem měla původně navrženo 275ml.Je tu některá s podobnými mírami která by mohla zaslat fotečku nebo popsat svůj příběh. Potřebuji se uklidnitMoje původní velikost byli jedničky, podprda 75B. Moc moc děkuji.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na NIkolMiK: Prsa ti sednou a bradavka se posune nahoru.Ono záleží na jaké míry jsi dostala ml.Na jakou výšku ,váhu a kolik máš pod prsy.Někomu se prsa zmenší a někomu se vyklubou a působí větší.Dej foto.

arrow
Neprodává v Bazaru

Snažím se dát foto ale ať upravuju jakkoliv je to otočené. Jdu zkoušet znovu. Jinak váha 59kg, výška 173cm.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na NIkolMiK: Hmm,jsi vyšší a máš víc kg.Ale nejspíš jsi chtěla přirozenost,když jsi šla do anatomu.Zkus si pohrát,taky jsem s těma fotkama poprvé bojovala.

arrow
Neprodává v Bazaru

Manžel byl pro anatomy, tak jsem vyhověla
Doktor mi je taky doporučil, tak uvidíme jak moc si sednou. Zkouším nahrát fotky i častečně bez podprdy, zatím mám zákaz ji sundat celou. Doufám že se mi je podaří nahrát a ikdyž tam není skoro nic vidět tak si ráda poslechnu Tvůj názor

arrow
Neprodává v Bazaru

Pár hodin po operaci

arrow
Neprodává v Bazaru

V den operace

arrow
Neprodává v Bazaru

Zítra to hodím dolů a přidám lepší foto

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na NIkolMiK: Malé teda vůbec nejsou a jde vidět,že to není finální.Ještě se ti budou usazovat a měnit hodně dlouho,tak jim dej čas.Budou to tak menší trojky bych řekla.
Ty fotky si tady smaž,zítra už by tu byly natrvalo a dej si je do profilu,tam si je můžeš kdykoliv smazat.Máš je moc hezké.A jsi po dětech?

arrow
Neprodává v Bazaru

Děkuji. Uvidíme, už by se zmenšovat nemuseli potvůrky, větší trojky by mi vůbec nevadili.Koukala jsem k Tobě na profil a prsa máš ukázkové. Paráda. Mám 10měsíční holčičku, 5,5měsíce kojená.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na NIkolMiK: Děkuji,někdy bych brala větší,člověk si rychle zvykne.Budou se ti hodněkrát měnit,tak zrcadla ber obloukem.S anatomama tu moc holek není.

arrow
profile_image
Claris3
od 23. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na NIkolMiK: viděla jsem jenom foto v elastické podprsence, podle toho moc nepoznám, ale první den jsem svoje ani neviděla a myslím, že nemůžeš vůbec posoudit jak budou potom vypadat, já mám svoje vyfocené v profilu druhý den a vypadaly úplně jinak, den ode dne se hrozně měnily, taky mám Natrelle, ale kulaté, střední profil, 300ml, kdo tě operoval? Mně se ty moje taky zdály po opce malé a pak se ještě zmenšily, přeci jen jsem tam měla dost otoky, ale zase zkrásněly, i teď bych raději o kousek větší, ale to je klasika, to chce po opce hodně holek Jinak první den mě to moc nebolelo, dreny jsem také neměla, ani modřiny, nejvíc mě to bolelo třetí až pátý den, hlavně vstávání ráno po noci...

arrow
Neprodává v Bazaru

Posílám fotky častečně odkrýté. Celou podprdu mi sundat nedovolili. Už teď trošinku vidím že se tvar mění. Tak uvidíme co se vyklube. Je pravda že i já už bych teď brala trošinku větší, z druhé strany budu zase ráda když to bude vypadat přirozeněji. Jen aby ta pradavka nevysela dolů, to by mě hodně štvalo. Bolest už se trošinku dostavuje tak mám strach co se bude dít v noci. Operoval mě Mudr. Frajer Perfectclinic Praha. Zítra mě čeká cesta do Brna tak doufám že ty drcnáky na D1 přežiju

arrow
Neprodává v Bazaru

*bradavka

arrow
Neprodává v Bazaru

Koukla jsem do profilu a prsa máš moc pěkné. Vypadají přirozeně, velikost super.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené