arrow
profile_image
sabcza
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
tak po úspěšné maturitě odjíždím s Alexandríí jako animátorka. Ale jedu jako animátorka poprvé. Máte nějaké rady a tak? Myslela jsem, že to bude v pohodě, ale prý po celodenním tanci jsou ti animátoři pěkně vyřízení.
A hlavně vůbec nevím, co si vzít s sebou, abych na nic nezapomněla a nechybělo mi to, když tam budu tak dlouho, ale zároveň se musím vejít do 20kilo.
Neletí někdo taky? Nebo nemáte někdo zkušenosti? Budu moc ráda za všechny rady

P.S. Myslíte, že si mám narychlo koupit nějaký levný notebook, když tam mají wifi? Nebo je to zbytečný? Děkuji

arrow
profile_image
kristiana
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já ti odpovím jen na poslední dotaz - já bych bez notebooku nikam nejela ani náhodou, takže pokud internet a počítač potřebuješ a nemáš jistotu, že se tam na něj někde dostaneš, tak si ntb určitě kup!

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, já pracovala na Kypru, sice jako barmanka, ale s animátorama jsem byla ve styku často...byla jsem ve 4* hotelu, všichni animátoři byli angličani, ale upřímně, zas až tak brilantní angličtiny třeba není a jejich práce byla víceméně nijaká. Chodili kolem bazénu a přemlouvali lidi ke hrám ve vodě nebo házení šipek, hraní kuželek atd. Večer měli na starosti diskotéku, rozhodně se nepředřeli, protože ty akce byli třeba jedna do hodiny, mezitím na to sháněli ty lidi. Pak taky předcvičovali jógu nebo nějaké břišní tance, ale všechno na nijaké úrovni. Dobré bylo to, že jako my, tak i oni, jako zaměstnanci hotelu, měli zadáčo koktejly, snacky atd. z barů...což je ale všude individuální. Z mých zkušeností se animátoři nepředřou, ale já prostě nejsem typ, co se dokáže před bandou dospělých hostů (UK, Francie, Německo, Holandsko) ztrapňovat..protože tak mi jejich hraní si na pláži s důchodcema, rodinkama nebo tančení ptačího tance v kostýmech, připadá. Na to musíš mít povahu vylézt před lidi, mluvit do mikrofonu a hodně často se ztrapňovat Zlatá práce za barem u bazénu s přístupem ke zmrzlinám a šejkům ) A hlavně ty dýýýžka )

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jo a k té wi-fi, je třeba si zjistit, jestli pro tebe bude veřejná. Protože na hotelu wi-fi jsou, ale hodně často si musíš koupit takové kreditky s minutama a pak ji teprv můžeš využívat. Víc se vyplatí chodit do net café, cca 2 eura za hodku připojení. A s 20 kilo se vlezeš v pohodě, já byla pryč na 3 měsíce, a vzhledem k tomu že jedeš k moři, stačí ti lehčí věci, rifle třeba jedny, kdyby pršelo, ale u takových oblastí je prostě vedro od dubna do září...Jinak vyplatí se nabrat zásoby prášků, na bolest, antikoncepci, docela i drogerku, protože samozřejmě jednak je to dražší než tu a navíc přímořské oblasti rádi přirazí k ceně výrobku tak 50%. Možná adaptéry, třeba Kypr má zásuvky jak UK., Itálie má taky jiné, takže bys třeba fén nebo mobil jen tak nepoužila/nenabila. A jako animátorce hooodně kvalitní krém, není to sranda být 8 hodin (nebo 4, pokud budeš mít split shitfs) na ostrým slunku, k tomu pohodlné boty a kvalitní sluneční brýle a klobouk/kšiltovku.

arrow
profile_image
sabcza
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji gumidek: jestli pro tebe bude veřejná

věřejná bude, to říkali.. mám strach, že bych to bez telefonátů přes skype nevydržela tři měsíce

Cituji gumidek: jejich práce byla víceméně nijaká.

my to máme jiný... máme celodenní soustředění, učíme se tance, texty dětských písniček, písniček pro dospělé, scénky a tak.. Alexandrie si na tom dává záležet, aby byli lepší než ti z ciziny.. raní rozcvička každý den s jiným tancem je samozřejmostí atd.. máme asi 40 písní, kde se musíme naučit text a sestavu.. snad to bude dobrá úroveň

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak v tom případě si ho vezmi, ale zjisti si, jak spíš, s kým budeš sdílet pokoj, my byli na pokoji 3, já s kámoškou a třetí holka australanka, takže v pohodě, ale jedna slovenka bydlela s maďarkama a ty jí kradly věci, nebo spíš si je automaticky půjčovaly..Nemysli si, že v hotelu se nic neztratí, zásadní je vědět jakým způsobem se bydlí, jestli se zamykají pokoje nebo jen hlavní vchod k zaměstn. apartmánům, jestli budeš bydlet v hotelu nebo kus od něj ve vile atd. atd.

arrow
profile_image
sabcza
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

gumidek
ty vogoš! fakt? takže se normálně krade? To je hrozný! Já budu bydlet mimo hotel, někde vedle, pokoje po dvou nebo třech. Takže myslíš, že si nic nemám vybalovat a vše nechat v kufru, kde mám zámek? a ještě otázka, jak to udělat s praním? vůbec nevím, jestli si zvládnu věci vyprat v umyvadle... jak jsi to dělala, jestli se můžu zeptat..

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No já tě nechci strašit, ale některý holky jsou jednak čuňata a jednak odrzlice. Já měla věci víceméně v kufru, ale to kvůli tomu, že se mi nevešlo vše do skříně a na poličky Cenné věci si určitě schovej nebo zamkni a k cenným věcem počítej i pas, nikdy nevíš jaké tam budou praktiky a bez pasu si nahraná a jen tak neodjedeš...Já měla vždycky zidealizované tyhle práce, když jsem byla na dovolené, říkávala jsem si, joo animátoři nebo barmani, ti se maj, jídlo, pití zadarmo, pořád na vzduchu, po práci můžou k vodě..ale je to záhul. Podmínky se liší, ale všeobecně si myslím, že to bude dost podobné, páč jižní národy jsou prostě laxní, na všechno maj čas, nic neřeší atd. Pračka by tam zřejmě být měla, my jsme měli pračky k dispozici normálně, i žehličku, mikrovlnku, lednici. Pokud to jako vybavení nemáš psané, nespoléhala bych, že ti dovolí prát v hotelové laundry, společně s oblečením hostů nebo zaměst. (uniformy se perou zvlášť a v obřích objemech a obřích pračkách). Možná si zkusit ještě pozjišťovat jestli je v městě veřejná prádelna a investovat sem tam pár peněz i za ni, já bych bez čistého prádla nepřežila. A co se bydlení týče, zkus se poptat jak to je, jestli se zamyká celá vila, nebo jestli i jednotlivé pokoje, jestli je tam sejfík nebo uzamykatelné skřínky a zkus se pídit i po národnostech (obecně bych řekla, že Rumunky, Maďarky a jiné východní národy - a Polky taky, jsou za trest). Ale všechno je individuální, měla jsem tam i perfektní kámošky, co byly holky třeba právě z Maďarska...

arrow
profile_image
sabcza
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

gumidek
teda, koukám, že jsem to měla opravdu hodně zidealizovaný.. vůbec jsem se o tyhle věci nezajímala..
Ale jedno vím a to je asi štěstí, že celý hotel patří alexandrii, takže všechny holky jsme češky, akorát jeden kluk z našeho animačního týmu je bulhar, ale jinak všechno češky.. snad je to výhoda..

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak to by mělo být v pohodě, na druhou stranu cizinci jsou dobří v tom, že tě to nutí mluvit...být 4 měsíce mezi Čechama v hotelu, do kterého zřejmě přijedou zase jen další Češi není zas až tak přínosné...no a co to je za zemi teda? A když je to jejich hotel, oni ti určitě řeknou, jestli tam je pračka, lednička atd. Taky záleží jak velký hotel to je, jak moc "nóbl". Každopádně jestli jedeš teď, tak to do hlavní sezóny, dá se říct, tudíž docela záhul Bydlení neřeš, většinu času strávíš v práci a na pláži Předpokládám, že večer taky budeš pracovat, takže bydlení je na přespání, tak to máš jedno. A v nejhorším by ses v hotelu domluvila v prádelně, ať ti sem tam báby něco vyperou, jim dáš pár euro a se přetrhnou Být tebou, tak mám obavy z toho slunka, já první týden jen zvracela, motala se mi hlava, prostě jsem to vedro nedávala...a to moře a slunko miluju. Ale holt v uniformě se potit je něco jiného než být v moři a v plavkách. A to uniformy pro nás (i pro animátory) byly jen obyč. tričko a šortky, takže relativně pohodička. Ale ty teploty...no ale Kypr je hodně dole, předpokládám že to budeš mít lepší Hlavně se maž, maž, maž, 4 měsíce na slunku jsou vražedná doba na pleť. Já byla už po měsíci jak cigán, nemám problém se opalovat, a díkybohu při práci jsem bývala metr od bazénu v bazénovém baru, pod střechou a tak. Jinak horor jsou i vypálené rukávy a šortky Když se animátoři svlíkli do plavek, to byli takový zebry ) Nejhorší je, čím víc hvězdiček, tím míń ti dovolí. V hotelu 2* měly holky pidi šortky, žabky a nátělníčky, takže se jim určo animovalo líp než ve stejnokrojích pro hotely s 4* nebo 5*, páč tam se odhalené tělo považuje za nepřípustné, aby se hosté nepohoršovali, takže klasika, šortky do půlky stehen nebo i delší a trika s límečkama, taky skoro až k pažím, výstřih ani náhodou, a plavky pokud možno jednodílné (teď mluvím o animátorech nejen v našem hotelu, ale i v jiných). Na to všechno se poptej, jsou to maličkosti, ale je rozdíl se pařit v bermudách a botaskách nebo mít povolený plavky s žabkama..

arrow
profile_image
milow33
od 8. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

My jezdili do Kalábrie asi 5x na stejné místo. Animátoři byli vždy úžasní a bylo nám jich líto, protože pro sebe měli tak chvilku po půlnoci. Celý den se starali o naše blaho, program byl celý den, měli to vždy dobře připravené, hry jak pro děti, tak pro dospělé, ani se nám nechtělo chodit k moři a byli jsme stále v areálu, protože tam byla sranda a super zábava. Po té době, co jsme tam strávili, nás k nim už vázalo citové pouto, jako by to byli staří známí a my je najednou měli opustit a už nikdy nevidět, vždycky jsme to obrečeli. A další rok byli jiní a zase skvělí. Asi si v tom středisku uměli dobře animátory vybírat, moc rádi na ně vzpomínáme. Jen abych napsala, co jsem chtěla - leháro neměli v žádném případě.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj..já byla jako animátorka už dvakrát, na Maltě a ve Španělsku. Malta byly prázdniny, ale byla jsem tam v zimní sezoně, ovšem Španělsko byla makačka, ale mě to nevadilo protože mě to bavilo Za celé léto jsem téměř nespala, denně tak 4 hodiny, prostě nebylo kdy..Ráno vstaneš v osm,snídaně, meeting, nějaký program, oběd, zkoušení večerního programu, zase meeting, odpolední program, zase zkouška, hodinu, dvě volna, večeře, večerní program do půlnoci....a tak jedeš 6 dní v týdnu.. Ono to vypadá jako velká zábava, že tam skoro nic neděláš, ale není to tak. Já dělala ve Španělsku v Mini clubu s dětma od 4-12, někdy jsme jich měli i 40 denně, těd je třeba 30 ve stínu a ty se nesmíš převlíct do plavek, žádné sluneční brýle..atd..pořád v uniformě..
Jinak co se týče oblečení, nevím jaké budete mít večerní programy, ale my třeba hodně tancovali. Musela jsem si pak dokupovat třeba černé kalhoty, bílou košili, baleríny..atd..abysme byli všichni stejní. Určit bys měla mít jedny velmi společenské šaty, ty zas třeba byly potřeba na Maltě..
Kdyby tě ještě něco zajímalo tak se klidně ozvi, mám spoustu zážitků a postřehů..A ničeho se neboj, když natrefíš na skvělý tým lidí tak budeš mít nezapomenutelné léti )

arrow
profile_image
sabcza
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

scarynka
Určitě bych se zeptala, jestli sis tam brala notebook. Myslíš, že je to zbytečnost při této vytíženosti? Nám bylo řečeno, přesně to co popisuje MILOW33. Musíme ostatní tak okouzlit, aby jim bylo líto, že nás opouští a že se za námi prostě musí vrátit. Máme asi 40 písní a na každou máme tanec nebo scénku. Takže to bude asi taky makačka, že? Já se právě bojím, aby se vůbec opálila, protože budeme mít trička českého animačního týmu. A hlavně jestli budu mít vůbec čas si jít zaplavat do moře.
Nejvíc mě asi děsí to, že tam jedu už 30.5. a první týden v červnu tam budu jako jediná animátorka a je vyprodáno. Ostatní dorazí až 9.6. Nejenže s sebou povezu nějaké jejich krabice a poletím sama, takže mám strach, abych všechno zvládla pobrat, ale také aby třeba raní znělku zvládla sama a nevypadala jako blb.
A kradlo se tam? Měla jsi strach o své věci nebo jsi byla v pohodě?
Jak dlouho jsi tam byla? Já jedu na tři a půl měsíce..

arrow
profile_image
sabcza
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

gumidek
Moc děkuji za rady. Budu teda mazat A to jsem chtěla se opalovat každou volnou minutu a na krém kašlat Budeme v hotelu, který má 4*, takže by to mohlo být v pohodě. Ale trička animátorů mít budeme. A kostýmy na vystoupení taky, ale tak to je až večer většinou takže by nemuselo být takové horko..

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já se opálila hodně..přece jen jsem byla celý den venku, takže obličej, ruky, nohy uplně, a v každé volné chvíli dopálit zbytek my jsme první měsíc a půl pořád nacvičovali choreografii na slunku, to jsme mohli mit treba trička dolu a jen bikiny, a zbytek jsme měli odpolední pauzy volné a to jsme chodili na pláž dospávat Určitě se mazej, at se nespáliš..je to dost nepříjemné.. Pochybuju že tam budeš uplně sama, každý tým musí svého Šéf animátora který rozdává úkoly, nebo mluví k lidem
Jinak já dělala každý den mini disco, protože jsem dělala s těma malýma dětma, což bylo nějakých 12 písní, a to mě nikdo neučil, hned druhý den mě hodili na podium a musela jsem tančit, tak do 14 dnu jsem se do toho dostala Notebook jsem měla sebou, uplně v pohodě, na Maltě jsme měli wifi na hotelu, kde jsme bydleli, ve Španěl jsme bydleli v apartmánech, tam wifi nebylo, ale byl to luxusní komplex s ostrahou, takže krádeží jsem se nebála. Já jezdím všude s noťasem, a většinou v McDonaldech nebo KFC po celém swětě bývají wifi. Jinak my měli nárok na 1 a půl dne volno. A mívali jsme třeba dva volné večery a jedno volné ráno atd..Jak nám to šéf naplánoval

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené