arrow
profile_image
Lukáš Vodička
od 8. 7. 2005
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

admin

21

Anti-aging medicína je už celkem známý pojem (viz např. toto video z pořadu Sama doma ) , přesto nám v diskusi Omlazení až doposud chyběla.

Jak je to vůbec možné? Sám pořádně nevím. Snad proto, že sám jsem doposud pod slupku názvu anti-aging medicína příliš neproniknul, a vlastně pořád nevím co všechno si mám pod pojmem anti-aging medicína přesně představit, snad proto, že mnoho aktivních návštěvnic diskuse Omlazení, které občas po zařazení nových kategorií témat k diskutování samy volají, ještě vlastně nejsou ve věku, kdy by je anti-aging medicína mohla/měla zajímat.

Zatím je nejživější diskuse v tématech točících se kolem zvětšení prsou nebo zmenšení bříška...

Ale! Jak jedna moje známá tvrdí, začít se musí tehdy, kdy člověk žádné problémy (v tomto případě příznaky stárnutí či civilizační nemoci) ještě vůbec nemá. (A sama si ve svých třinácti letech naordinovala, že nikdy nebude spát s tváří na polštáři, aby se ji neudělaly vrásky, dodržuje to a opravdu je v téměř čtyřiceti absolutně nemá. Alespoň ne přede mnou...)

Zkrátka a dobře: Kategorie Anti-aging medicína je tu, osobně jí věštím velkou budoucnost a asi spíše pomalejší rozjezd.

A aby ten rozjezd byl vůbec nějaký, sám začnu se svou troškou do mlýna; začal jsem totiž užívat Koenzym 1. Že nevíte co to je? Tak chvíli vydržte, než to sepíšu. Koenzym 1 je totiž anti-aging medicína jako vyšitá!! (Už jsme to dopsal, odkaz je funkční.)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené