arrow
Neprodává v Bazaru

Hledala jsem ruční lymfodrenáže v HK a téma tu není. Jdu ve st do staré nemocnice na anticelulitidovou ruční masáž hodina za 450 Kč je to i s ozonovým zábalem.
Link je :
http://masazehradeckralove.webnode.cz/druhy-masazi /anticelulitidova-masaz-s-ozonovym-zabalem/
Dám sem vědět, jaké to bylo. H.

arrow
profile_image
Slunečnice1
od 7. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To jsem zvědavá co na to budeš říkat já stále říkám, že pokud se někdo vydrží masírovat, hlavně stehna aspoň dva měsíce 2x denně, přidá pohyb a bude hodně pít, tak zhubne a nemusí se ani moc krotit v jídle, sama na sobě jsem to vyzkoušela. Jen málo kdo tohle vydrží dělat a při tom to zase tak moc nestojí, jen nějaký ten masážní gel a hoooooodně pevnou vůli

arrow
profile_image
Ava111
od 7. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem zvědavá na výsledky... A kdo masáže provádí? Nějaký odborně vyškolený lymfoterapeut?

Slunečnice1

Můžu se zeptat, jak dlouho jsi se masírovala (přibližně kolik minut) a jakým způsobem? Pouze rukou, kartáčem, nebo pomocí nějakého masážního přístroje? A hlavně jestli se ti zlepšila i celulitida. Já jsem začala aplikovat před pár týdny podobný postup, ale zatím nevidím žádné výsledky (ale rozhodně to nevzdávám (smajlík)). Musím se ale masírovat velmi opatrně, protože trpím na metličky a křečové žíly. Mám strach, že aby masáž byla opravdu účinná (proti celulitidě), musí se masírovat razantněji a to potom může nějak poškozovat ty žilky a žíly pod povrchem kůže, proto se ptám... Díky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Masíruje paní, má tam psáno, že je odbornice.. nějaké certifikáty, to asi školeníčko.. No uvidíme, jednoou za týden plus pobyb a pití.. včera mě fotila dcera zadek na mobil a málem jsem se pobl.. a to jsem hubená! když jsem měla 60 kilo na 178 cm tak mi to házelo podvýživu.. snad se dostanu na 62.. ach jo, jsem fakt nenažraná, dieta u mě nepřichází v úvahu.. H.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak dojmy z masáže super, brala to fakt do hloubky! Divila se, že nekňučím, ale já jsem nějaká imunní.. Bylo to nepříjemné,ale nebolelo. měřila mi cm stehna - nejširší část - 57 cm.. tak uvidíme, za měsíc zase napíšu. zatím se to zdá rozhodně o dost lepší než masáže přístroji.. H.

arrow
profile_image
Slunečnice1
od 7. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ava111
já se masírovala tak 5-7 minu jedno stehno se zadkem. Používala jsem různé masážní kartáče, ale myslím si, že to není až zas tak nutné. Hlavně tobě žádné kartáče nedoporučuji, právě kvůli žilkám, stačí rukou koruživými pohyby vždy směrem k pánvi a jeden masér mi povídal, že je dobré promasírovat i třísla. Já se takto masírovala 2 měsíce 2x denně a potom 1 měsíc 1x denně a pak ještě asi 2 měsíce vždy před nějakým pohybem. Váhu si držím už 3 roky, ale občas se masíruji i teď. Opět se chystám začít te´d jak začnu běhat. Celulitidy se trochu zlepšila, hlavně jsem zhubla na cm.
Určitě to je ale individuelní. Minulý táden jsem byla na masáži lávovými kameny a ten masér mi 1 hodinu masíroval nohy, na záda mu už moc času nezbylo a já se nomohla celý den dopít a také mi moji teorii potvrdil, důležité je vydržet a to co nejdéle, také je dobré k tomu pít různé čistící čaje. Teď jak začnou vyrážet kopřivy, tak si začínám hned z nich vařit čaj, už se na něj těším

arrow
profile_image
Ava111
od 7. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Slunečnice1
Aha, díky za odpověď. No mi bohužel nejde ani tak o zmenšení objemu, ale hlavně o zlepšení celulitidy. Já vím, že kartáče používat nemůžu, ale bohužel jsem ještě neslyšela od nikoho, kdo se denně masíroval o nějakém zlepšení v případě, že se masíroval jen rukou. Navíc ono po pár minutách začnou ruce pěkně bolet A moc velkého prokrvení se tak dosáhnout nedá... Myslíš, že třeba lufa nebo různé masážní rukavice jsou na žilky taky škodlivé?
Jinak souhlasím, že hlavní je pravidelnost a vytrvalost. A gratuluji k výsledkům

hradecanda
A o jaký typ masáže se vlastně jedná? Klasická ruční lymfatická masáž to určitě nebude, ta je naopak velmi jemná...

arrow
Neprodává v Bazaru

No jemné to nebylo.. jmenuje se to anticelulitidová masáž, koukni se na odkaz nahoře je tam i fotka.. já myslela, že lymfatická masáž má být docela razantní, já se teda tak masíruju, skoro tak, jako od ní, ale nevydržím tak dlouho.. nabízela mi lymfatickou, tak se ji zeptám, jaký v tom je rozdíl.. nebo Avi poraď.. H.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak dojmy, včera jsem měla poslední kůru, pak bylo přeměření, radši jsem se ještě přeměřila doma znovu, jsem objektivní.. a opravdu jsem dala dolů na stehnech a na zadku 2 cm čistého dolů! to je podle mě dost úspěch, protože na kila mám stejně.. tak to zkusím ještě s víc zeleninou a dám dolů tak 2 kila max., abych nebyla vychrtlá.. nebyla proti si to dát ještě jednou, tak uvidíme, jestli budou další 2 cm.. ideálně mám 178 cm a 62 kilo, teď mám 64 kg.. už by mohlo být tepleji, nemám pak takový furt hlad.. H.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené