arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím, chci se zeptat na jednu věc. Mamka koupila naší čivavce antiparazitní obojek, přitom já už pro ni měla ten sprej proti klíšťatům. Jenže jí ho dala dřív. Mně veterinářka říkala, že antiparazitní obojky se takto malým psům nedávají kvůli látkám, které obsahují, že to pro ně není dobré. Nemáte někdo zkušenost? Nevím jestli jí ho sundat a nastříkat ji tím sprejem anebo obojek nechat. Protože když ho máma kupovala, tak paní ve Zverimexu říkala, že to má pro čivavu a ona jí obojek prodala s tím, že se jí pak zkrátil. Akorát jí tvrdila ať nekupuje na kočku, že to obsahuje jiný látky jak na psa. Předem děkuji za rady.

arrow
profile_image
Monicecka
od 20. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Za mě bych obojek sundala, protože mojím psům vůbec nepomáhají...

arrow
profile_image
Irida
od 27. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Merrisska:
Já mám jorkšíra, váží 2,5 kg a má obojek Kiltix pro malý psy-už ho máme druhou sezónu. Občas se nějaký klíště přisaje, tomu se asi zabránit nedá, ale nijak mu zdravotně nevadí. Akorát není vhodné ty antiparazitika kombinovat, tak vyber buď jedno, nebo druhé.

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A spí s tebou v posteli? Předpokládám, že jo, co? Já bych teda s obojkem spát nechtěla... funguje to na principu, že se z malilinkých otvorů neustále vysypává to antiparazitikum... Ty spreje teda nejsou o nic lepší , a rozhodně bych nedávala oboje najednou. Jaký máš vůbec značky? A máš krátkosrstou nebo dlouhosrstou čivavu? Tu krátkosrstou bych snad vždycky jen prohlídla a ani jí nic nedávala... Já teď dávám psovi proti klíšťatům pangamin a funguje to super - navíc je to přírodní

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já mám čivavu a obojek dáváme už dva roky, za to dobu měl jen jedno mrtvé klíště a je zdravý (doufám) Já jsem absolutně PRO obojky! Teda aspoň u mě v tomhle případě 100%

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jsem tu jen na skok. To je zajímavé, tak nevím proč veterinářka tvrdila, že obojek ne.e. Obojek prý mámu stál stovku, nějakej asi no name, neví jaká je to značka. Jen nevím jestli jí to dávat, když ta dávka tam může být třeba vyšší, když byl původně delší. Nebo jestli tím, že se to zkrátí na její krk, tak je té dávky akorát.. Naše čivavka má kolem 2,15, úplnej prcek není, ale ani nijak zvlášť velká. Tak jste mne zvyklaly s tím obojkem. Jinak na spreji je napsáno Frontline.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené