arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, návštívil už někdo z vás nový největší aquapark v ČR Aqualand Moravia v Pasohlávkách? Zatím jsem četla pár recenzí a byly to docela špatné ohlasy na vysoké ceny (to mi ani tak nevadí), ale hlavně na šílené fronty na všechno. Chtěla bych znát ještě další názory. Díky

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky by mě zajímalo

arrow
profile_image
Scoooby
od 6. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Co čtu na FB, tak je většina reakcí opravdu hodně negativních Co mě osobně odradilo od návštěvy (chtěli jsme tam jet tento týden), že již dvě atrakce jsou mimo provoz. Cena (pro studenta) mi přijde v pohodě, přece jen je to na návštěvu max. párkrát za rok.

arrow
profile_image
Scoooby
od 6. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji LadyMiss: To hodnotili nějaký blbci ne?

Mně teda čekání 30 minut, i v týdnu, nepřijde úplně ideální. O tom víkendu bych to i pochopila. Ale kolik toho potom stihneš?

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Scoooby: Mně teda čekání 30 minut, i v týdnu, nepřijde úplně ideální. O tom víkendu bych to i pochopila. Ale kolik toho potom stihneš?

Naprosto souhlasím.

Navíc se mi nelíbí systém, že kdo si zaplatí za tobogány 2x (poprvé v ceně vstupného) může předbíhat frontu.

arrow
profile_image
Scoooby
od 6. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji noeud: Navíc se mi nelíbí systém, že kdo si zaplatí za tobogány 2x (poprvé v ceně vstupného) může předbíhat frontu.

To jako opravdu? Je to někde na stránkách?
Vím, že v Tatralandii funguje systém, že pokud si za každý tobogán zaplatím navíc 2eura, tak taky máte přednost.

Na FB jsem se nedívala, na webu psali, že je funkčních 11 atrakcí z 12, ale nefungovaly 3. Fronty jak kdy, něco 15 min., neco fakt víc jak půl hodiny., ale na skluzky bez člunu chvilka, do 5 min.
Personál mě tam naštval 3x, ráda bych věřila v selhání jednotlivců (asi letní brigády), hlavně když jsme odcházeli, tak jim nefungovaly turnikety (nebo s nimi neuměla obsluha?), dívali se na nás jak na zloděje, že jsme určitě nedoplatili něco Takže to ještě ověřovali na pokladnách, nechtěli nás pustit asi 10 min., což bylo fakt otravné.

arrow
profile_image
blond6 mojeid
od 9. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

platí se za tobogány nebo je to už všechno v ceně ?

arrow
profile_image
Scoooby
od 6. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji blond6: platí se za tobogány nebo je to už všechno v ceně ?

tobogány jsou v ceně.

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já tam teda ještě nebyla, ale chystám se. Čekání na skluzavky se mi zdá docela i normální (jsou prázdniny, aquapark je nový, všichni to chtějí jet hned vyzkoušet,..). Negativní ohlasy na to, že některé skluzavky jsou nefunkční, docela chápu. Možná měli prvně všechno dobře ozkoušet, promyslet a až pak otevřít (webovky se dokončovaly v průběhu apod.).
Na druhou stranu si myslím, že Češi jsou věční stěžovatelé. Nemůžeme se asi rovnat Německu v tomto, ale myslím si, že ten aquapark bude super, až se vychytají chyby. A kecy typu, že je draho je blbost, dneska jsem byla v aquaparku v Anglii, kde bylo 8 skluzavek a děti do 14 let platily 8 liber (cca 250 Kč) za dvě hodiny a to ještě se slevou na skupinu 50 lidí. Takže ať mi nikdo neříká, že je to u nás drahý.
Myslím, že se opravdu zajíždí, ale doufám, že vychytají chyby, personál se nějak zajede a půjde to. Docela se tam těším.

arrow
profile_image
monika_8
od 18. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

V Aqualandu Moravia jsme byli včera. Za sebe určitě doporučuju, šla bych znovu Jen se připravte na spoustu lidí a fronty. Čekali jsme asi půl hodiny na vstup, na sluníčku, takže doporučuju se předem namazat opalovacím krémem, ať se hned na úvod nespálíte a klobouk na hlavu. Fronty jsou samozřejmě i na tobogány, cca 20-30 minut, ale s tím jsem osobně počítala, tobogány za to stojí Hrubě nezvládnuté je ale občerstvení - restaurace (nebo spíš "restaurace") a bar na terase. V restauraci nabízí předražené polotovary, které se dají jíst jen se zavřenýma očima a bar sice vypadá krásně, ale přesto, že obsluhovalo asi sedm číšníků, jsme se ani po půlhodině čekání a po urgenci přímo na baru nedočkali objednávky, takže jsme to radši vzali. Takže určitě nějakou svačinu a pití s sebou.

Reaguji na noninek: jenže v anglii je jiná cenová úroveň, na české poměry je to docela drahé, zvlášť pro rodiny s dětmi, na které je to taky předpokládám zaměřeno.
chtěla jsem se tam jet podívat, ale když to tak čtu tak počkám až se vychytají chybky

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ráda bych se tam vydala, ale souhlasím s tím, že je potřeba jim chvilku nechat na doladění. Na začátku bývají problémy a časem to snad bude vše jen lepší.

arrow
profile_image
Lulu.Z
od 28. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na noeud: My byli s přítelem v aqualandu tenhle víkend a nemůžeme si stěžovat. Na vstup jsme čekali tak 5 min., byli jsme tak cca od 10 hod. Atrakce super, škoda té jedné venkovní (Abyss) není v provozu z bezpečnostních důvodů, jinak paráda, skoro všude se jezdí po dvou, takže lepší mít někoho s sebou určitě a čekali jsme tak 15 min max., ale je pravda, že jsme si celkem přivstali, kolem poledne se to začalo plnit více. Na oběd jsme využili tu restauraci v první patře a jídlo v poměru k ceně dobré a čekali jsme tak 10 min. Jelikož nemáme auto k dispozici, jeli jsme z Brna autobusem (linka 105) a až na menší čekání při odjezdu, jste za 30 min. na Zvonařce. Vřele doporučuji.

Já už do asohlávek nikdy více, byla jsem tam ve všední den, někdy 6. 8. Můj jediný dojem z celého parku je FRONTA! Hodinu než jsme se dotali dovnitř, a zkuste stát dětmi frontu 10 minut, natožvpak hodinu. Pak cca 30 min na každý tobogán, abych se potom 20 vteřin svezla. Počítala jem to, na jedne tobogán bylo 8 kruhů. Neuvěřitelný hluk, do amplionů řvou animační programy nebo pychedelická hudba jak někde na diskotéce, ampliony i v tom nejzažším koutě, takže nemáte si kde odpočinout. venku ani jeden slunečník.
Cena za vstup bych řekla, že je v pohodě, protože za tu samou cenu máte 3h v Čestlicích. ALe to jídlo? 150,- za guláš, 80,- za gulášovou polévku, 130,- za smažený sýr s hranolkama, opět i na to vystojíte děsivou frontu, aby jste za hříšné peníze snědli něco, co se jídlu jen zpovzdálí přibližuje. Nějací chlapi u vedlejšího tolu se nechali slyšet, že i ve Znojmě v b.o.r.d.e.l.u. je to lacinější. Sorry, ale to mi připadá fakt sprosté. Bohužel, jsem s sebou nic nevezla, protože v těch 40st. by se všechno zkazilo.
Já už tam teda rozhodně nepojedu, ale chápu, že se to může někomu líbit, mně ne. Několikrát jsembyla v aquaparku v Německu a přišlo mi to teda lepší. Je to tím, že tady u nás je toho pořád málo a všechno se to dělá, hlavně aby se co nejvíc vyrejžovalo peněz. Týden po otevření nefungují dva tobogány, podlaha je tam nerovná, na některých místech stála voda do výše cca 7 cm. No za tu miliardu, co vyrejžovali z EU, se mohli snažit víc.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené