Našla jsem na Internetu tuhle značku, do které jsem se zamilovala a tohle nové téma proto, že jsem tu o téhle značce nic nenašla.
Takže všechno o Aspinal of London. Znáte? Milujete? Kde kupujete? Co se vám líbí? Prostě všechno o téhle značce. www.aspinaloflondon.com www.aspinaloflondon.cz

Kabelky | Šátkové pásečky | Peněženky | Dámské řidičské rukavičky | Klíčenky | Diáře

Kdybyste našli další odkaz, nebo zajímavost, napište mi do pošty a já to tu aktualizuji

Beige Patterned Snake

Poppy Bag

tkov psky

A rovnou ještě jedna věc, používáte v autě na řízení rukavičky?

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Petro zrovinka jedny nové mám, ale tady si asi ještě jedny koupím.
Nikde totiž neseženete barevné bez prstů !
Díky za odkaz !

petra179
I ty ďáble. Značku neznám, ale odkaz super. Prvně jsem si řekla, že to není můj styl, ale některé věci se mi líbí moc! Díky.

petra179
to je nádhera, zalíbilo se mi tam hned několik věcí... Ta jejich kůže s krokodýlím vzorem, ta je boží. a mají nádherné pásky, právě v této krokodýlí... a za podle mě výborné ceny.

Nevíš, jestli se dá něco objednat přes net?

Dávám odkaz na stránky české firmy, kde se dá něco koupit, bohužel hodně věcí, které mají na stránkách UK v tomto českém eshopu nemají...

http://aspinaloflondon.cz

Děkuji všem za milé reakce.

janis
Přiznám se, že mě nosit rukavičky nikdy nenapadlo, přitom ve filmech je to k vidění běžně a vypadá to tak elegantně! Viděla jsem je prvně v Aspinal nabídce, tak o tom teď pořád přemýšlím, jestli by se to ke mně hodilo. Ty nosíš bezprstové? Jak se s tím řídí? Podle čeho je potom ladíš.. podle oblečení, kabelky nebo podle interiéru auta?

nuf
Jsou krásný! Já si nemůžu pomoc, asi to znáš, nejdřív to projdeš jen tak, pak víc, pak už se nemůžeš odtrhnout a pak je člověk uplně zblázněný! Procházím pořád ty stránky a nacházím nové a nové věci! Až si říkám, že je to týrání, protože u každé druhé říkám "To chci" a přítel je ze mně už nešťastný Jsem zamilovaná do tolika věcí, které bych chtěla, že nevím, kterou si vlastně vybrat Strašně se mi líbí řada se zlatou kůží a hadí kůží, určitě si něco budu objednávat, až se rozhodnu, co se mi vlastně líbí nejvíc

Margie
Děkuji za odkaz! Mluvíš mi z duše, taky uvažuji o věcech s hadí kůží, je prostě úžasná!

Holky, já tam zítra zavolám a zeptám se, jestli se dají objednat i ty další věci, co mají na UK v tom českém shopu a dám pak vědět, protože je pravda, že na UK je toho výrazně víc.

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Petro,
já je chtěla v zimě, když jsem nechal auto venku a byl studený volant...no a koupila si tenší pletené a je to super a tak jsem pátrala po podobných ale barevných. Mám jedny takové zvláštní krátké ale mají prsty a jsou z tenoučké kůže a na dlani je to super na volantě. Mám je ve skořicové barvě ke kůži u kabelky a jsou boží. Nyní bych chtěla ještě jedny asi zas tyto ale tmavě hnědé. Zítra si je ráno beru k trenčkotu....prostě já miluju všelijaké doplňky, nemůžu si pomoct................janis

Cituji janis: .prostě já miluju všelijaké doplňky, nemůžu si pomoct...

Já myslím, že je nás tu takových víc Minimálně já miluju doplňky strašně!

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zavolej tam, ju a pak poreferuj !!!
Každopádně ty ceny nejsou taková hrůza vzhledem jak ty věci kvalitně vypadají...ale to jen soudíme, chce to vidět naživo a osahat si to !!
Líbí se mně tam mužovi peněženka a dámský kožený pásek.
janis

Ahojky všem, mám spoustu informací:

Telefonovala jsem do té firmy, na kterou tu dávala odkaz Margie, tj. http://aspinaloflondon.cz a pán říkal, je jsou jediní, kdo to k nám dováží, byl moc ochotný a hodný, říkal, že jde objednat i všechno, co mají na UK stránkách buď přes e-mail, telefon nebo na stránce, kde jsou kontakty, tak dole jsou políčka na vyplnění a odeslání. Za to objednání věcí, které nemají na stránkách se nic nepřiplácí !

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

petra 179

....letos každopádně koupím mužovi peněženku, buď na narozky a nebo vánoce a sobě pásek do džín. No a ty rukavky..............?!?!?!
Vypadá to moc všecko dobře !!
janis

Krása
Přidávám věci, co se mi líbí. Můžete přidávat také svoje tipy na věci, které se vám nejvíc líbí nebo už máte
Obrázek 1 Obrázek 2 Obrázek 3

Chelsea Messenger Bag

Make-up Brush Roll Purple

Hek na poven kabelky nap. o hranu stolu v restauraci

petra179
jsi skvělá, že jsi tam volala! já se zamilovala hned do několika věcí, hlavně do pásků. Škoda, že nemají takové ty kabelky v krokodýlí kůži v béžové barvě... Jinak tu messenger, co jsi sem dávala, na tu jsem taky koukala a je boží jdu na stránky a hodím sem, co jsem si vybrala

Každopádně Petro díkas za super odkaz

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené