arrow
profile_image
PeachPop
od 10. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím,
byla jsme pozvaná na AC centrum do Sony v Plzni, ale vůbec nevím, co mám tady čekat. Už jsem nějaká AC zažila, ale paní personalistka mě řikala, že tohle je trochu jiné AC...Nemáte některá zkušenosti?

arrow
profile_image
jaja111
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
AC v Sony je jiné tím, že to vlastně AC není. Nás bylo na pohovoru deset uchazečů a dvě personalistky. Nejprve nám paní z HR představila firmu, pak jsme vyplňovali dotazník v angličtině (otázky typu: jak by Tě popsali kamarádi, jak si představuješ ideálního šéfa...) a odpovědi jsme prezentovali ústně taktéž v AJ (pokud někdo neuměl, mohl i v češtině), pak jsme ve dvojicích řešili logické úlohy a výsledky jsme probírali společně se všemi účastníky. Při řešení úloh nás nikdo z HR nepozoroval ani nehodnotil (jak to bývá u opravdových AC). Nevyplňují se ani žádné psychometrické testy.

arrow
profile_image
abcdkockaprede
od 6. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, taky jsem pozvaná na AC do Sony a trochu se bojím, protože nevím, co čekat. Na jakou pozici jste se hlásily? A jak vám to dopadlo? Nepracujete tam? Taky mám trochu problém se tam dostat, jelikož tam nejezdí žádné MHD a já nemám auto. Na netu jsem našla, že tam mají jezdit nějaké autobusy přímo pro zaměstnance, ale čas odjezdů jsem bohužel nikde nenašla. Jak jste se tam dostávaly? Omlouvám se za spoustu otázek, ale budu moc ráda, když odpovíte moc děkuju!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené