www.g-point.cz

Jaké jsou Vaše názory na augmentaci G-bodu? Myslíte si, že může podstatněji vylepšit sexuální život?
Uvažovaly jste někdy o tomto zákroku?- Nebo ho dokonce již některá z Vás podstoupila?

Ještě jeden článek na toto téma:

http://www.zeny.cz/magazin/intimnosti/aktualni-hit -vaginoplastiky---augumentace-g-bodu.aspx

já teda nevím, ale bog G není žádná určitá vymezená oblast těla, ale místo kde je velké množství nervových zakončení a některé ženy nemají toto místo v jednom konkretním bodu v pochvě, ale třeba po celé ploše, takže nevím jak by to chtěl někdo zvětšovat ženě, která sama toto místo nedokáže určit.

agatha
Nevím, ale tomu bych nevěřila. Jak by to mohl najít někdo jiný lépe, než sama žena (i když je teda fakt, že má-li přítel delší prsty je to lepší), ale stejně tomu moc nevěřím.
Jestli má však někdo zkušenost, tak se ráda poučím

arrow
profile_image
vendelinka1
od 8. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

99

Zrovna jsem viděla pořad Na vlastní oči a docela mě to zaujalo. tak pište piště ženský, který máte zkušenosti

vendelinka1
Ahoj,nevíš jak se jmenovala ta doktorka co to dělá?

Už jsem našla

http://www.medest.cz/news.php?article=3

arrow
profile_image
vendelinka1
od 8. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

99

A není zase tak moc drahý, jako peněz je to dost, ale když to srovnám třeba se silikonama..

žádná z těch žen v reportáži neříkala, že by orgasmus nikdy neměla, pak nechápu proč na to šly (přece pokud ho mám, tak ho mám a už nepotřebuju zvětšení. (tím, že je poševní vchod užší přece nedocílím orgasmu, v 15ti jsem taky byla užší než teď a orgasmus jsem neměla a teď jo).

arrow
profile_image
vendelinka1
od 8. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

99

Taky úplně nechápu celý princip, ale asi na tom něco bude, když už se na něco takového ty ženský dají . . . .

orgasmus při přímém dráždění bodu G je úplně jiný než orgasmus vaginální. U vaginálního orgasmu jde o nepřímé dráždění klitorisu, který není jen ten maličký výčnělek spojující malé stydké pysky (je to poměrně velký orgán, co do srovnání velikosti je na tom podobně jako penis) nebo dráždění vchodu poševního, který je velmi citlivý nebo se může ještě dráždit bod A, který je zcela na konci pochvy. Orgasmus je tudíž výsledek dráždění jednoho bodu nebo kombinací několika nebo všech vyjmenovaných . Zřejmě jste ještě orgasmus drážděním bodu G neprožily, protože tohle byste si zaručeně pamatovaly a chápaly ty, co si přejí jeho augmentaci. Pak už totiž není zapotřebí ho hledat a při styku na něj penis naráží bez většího přičinění, takže orgasmus je zaručen (a jakej!!!). Partnerovy dlouhé prsty v tom prsty rozhodně nemají.

arrow
profile_image
Toka
od 5. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Janya
takže orgasmus je zaručen (a jakej!!!
Mluvíš z vlastní zkušenosti ? Nevím jestli něco takového může být zaručené, kdyby jo, tak asi začínám šetřit. Orgasmu dosahuju jen při orálním sexu a taky - jak kdy, proto bych ho chtěla prožívat i při styku bez dráždění klitorisu, takže kdyby to bylo fakt zaručené, tak bych do toho asi šla.

arrow
profile_image
Andreika
od 4. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,
po přečtení tohoto článku si myslím že to stojí za promyšlení popř. zrealizování

Alicebellini
Ahoj,nevíš jak se jmenovala ta doktorka co to dělá?
ta dr. se jmenovala Zdena Stratilová

Toka
augmentaci nemám , zatím , třeba to ještě příjde. Jen jsem tím chtěla říct, že plně chápu ty, co si přejí tento zákrok podstoupit. Zvyšuje se tak pravděpodobnost orgasmu při dráždění bodu G. Určitě jsem tím nechtěla říct, že ten, kdo dosahuje orgasmu jiným způsobem, vaginálně, orálně a jánevímjakvšelijak, tak že by o něco přicházel. Každý orgasmus je příjemný a pokud ho žena může prožít, tak je to super. Je ale pravda, že orgasmus při dráždění bodu G je prostě jiný, takový jako celkovější, trvá déle, člověka to úplně omráčí, může mít i ejakulaci (žena). Zažila jsem ho několikrát, ne vždy se to povede, ale byla bych ráda, kdyby ano.......tak že bych šla na tu augmentaci?

arrow
profile_image
denka
od 19. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky ja to skusim,zajtra si robim termin,citala som na us-stranke,ze sa to da napichnut vlastnym tukom,predtym mi ho niekde odsaju alebo tou umelinou,ktora sa ale vstrebe a po pol roku sa to musi napichnut znovu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené