všechny, co mají naplánovanou operaci na začátek roku 2018 sem a budem se podporovat aříkat si dojmy a zkušenosti

ahoj holky, já mám termín 9.1.2018 u mudr. Hýži, Leticia v Brně, už se moc těším, ale pořád jsem na vážkách ohledně velikosti

arrow
profile_image
Janyss2
od 21. 9. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, ja mám termín 17.1.17 v praze. Yes visage. Tak to máš dříve než já. Jaké si necháváš implantáty?

Reaguji na Janyss2: motiva ergonomic a velikost 300-320 ml, řada midi, ještě mám možnost si vybrat menší, řadu mini a velikost 245-275 ml, ale to se mi zdá už extrémně nízké ten profil, na výšku má implantát jen 2,8 cm ten mini, tak to si mysím, že bych za tu cenu pak byla pěkně naštvaná i když nechci moc velké prsa, mám teď přes prsa 82 cma chci se dostat tak na 87-88 cm max, te´d vykojené 75B, hrudník 72 cm, a chci tak D košíček

arrow
profile_image
Janyss2
od 21. 9. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ja jdu taky do motiva ergonomic. Mám 75A neb 70B (ale 70 je mi těsné) - ted nevím velikost, musim se změřit.Navrhnuto mám 360 a 380 ml demi. Chtěla bych max. C. Prostě přirozená prsa. Nic velikého ani maličkého. Abych mohla chodit s normální podprsenkou nebo bez. Je to těžké rozhodování. Možná to i zmenším na 340 a 360. Mám jedno prso trochu mensí, tak pro srovnání. Ale přemýšlím nad tím pořad. Hlavně by mě zajímalo, jestli se to pak i pozná na hmat pro neznalce.

Reaguji na Janyss2: já znám holky co mají motiva ve vysokém profilu 375 ml a je to už mega,mjá osobně takové nechci a ani mít nemůžu, nemám to velikce čím zakrýt, ten imploš by byl hodně patrný -žádný tuk a tak vykojená žláza taky nic moc a taky chlap takové velké nechce,a chci fakt přirozený efekt, ale taky abych nemusela nosit push up a mohla si dovolit třeba šaty s holými zády, takže já tak 300-320 maximálně taky mám jedno prso větší a podprdu bych měla mít taky spíš 70 ale nemůžu v ní vydržet po chvilce mě ten obvod strašně táhne i když rozměrově by mi měl být dobře

arrow
profile_image
Janyss2
od 21. 9. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vysoký profil také nechci. To je moc. To demi mi přišlo jako nejlepší cesta. Ale ještě ty ml. Kdyby tak člověk mohl vědět, jak to bude vypadat potom. Já mam ted takové pěkné 1. Pevné malé prsa. Tak abych nebyla na tom hůř.

Reaguji na Janyss2: já se bojím úplně stejně, mám simulaci z programu obou velikostí, ale fotky hrozně klamou a bohužel na to koukám už 4 měsíce a jak se mi těch 300 ze začáku zdálo jako jasná volba, začínám se bát, že to budevelké, ale zase ten nízký profil se bojím že budou hnusné placky a taky mi tady zkuené prsatice v jiných diskutích psaly že 25 ml rozdíl nepoznáš okem že těch 300 vypadá skoro stejně jako těch 275, ještě to proberu vše na jedné knzultaci, já to řeším hlavně kvůli chapovi, on velké nechce, kdyby bylo na mě dám si s klidem i těch 340 a vím, že si zvyknu prsa jsou prsa

arrow
profile_image
Janyss2
od 21. 9. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kam jdeš na operaci?

Reaguji na Janyss2: mudr. Hýža, klinika Leticia Brno

arrow
profile_image
Alina89
od 28. 11. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všem. Také jsem před operací, která mne čeká 16.1.2018. Jdu do Medicom Clinic v Praze k panu primáři Pulsovi. Domluvili jsme se na 300ml, ale zdá se mi to málo, takže určitě přidám Mám z toho strašný strach, jelikož je to moje teprve druhá vůbec celková operace a to je mi 28. První jsem měla když mi byli 3 roky a teď na augmentaci prsou. Strach z předoperačního vyšetření, který mi komplet dělají na klinice, pak jestli to dopadne vůbec dobře, samotného zákroku a až budu mít po. Také mi na operaci vyjde menstruace a to mi bylo řečeno, že je dobré určitě oddálit, že může přivodit komplikace krvácení či zánětům. Mluvil o hormonální injekci, takže ani nevím zda budou moc prášky. Ale nějak zatím mail od něj nemám. Já hlavně samotné doktory, krev, injekce nesnáším. Vyhýbám se obloukem. Ale prsa chci snad už od střední, tak teď to bylo buď teď nebo nikdy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, jdu na operaci 2.1. do Havířova k dr. Paciorkovi, taky mám strach, ale těším se asi víc, než bojím. Mám tři děti, takže z prsou mi po kojení nezbylo nic. Mám mít Mentor 400 ml, jsem 176 cm vysoká a vážím 66 kg. Takže k mé výšce a váze to bude tak akorát.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, na konci ledna jdu také k dr. Paciorkovi. Mám tři děti a po dlouhém kojení mi nezbylo nic. Mám navrženo 350ml kulaté Mentory, pod sval, vyšší střední profil. Chtěla bych plnější trojky.

Alina89, taky mi možná výjde na operaci menstruace. Dneska jsem byla na preventivce u gynekologa a říkal, že mi pak může dát nějaké tabletky. Ale to, co jsem si o nich zjistila na netu není nic moc.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jana2222 a jak jsi vysoká a váha? taky bych chtěla plnější trojky, ale profil jsem ještě nekonzultovala, máme to domluvené až těsně před operací, že to pořešíme. Menstruaci naštěstí nemusím řešit, mám Mirenu a taky mi pan doktor napsal, že nemusím sundávat umělé nehty (třeba tahle informace někomu pomůže, kdo se neptal)

arrow
Neprodává v Bazaru

Amy111, měřím 165cm a vážím 50kg, ale mám docela široký hrudník říkal doktor

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené