No to mi je jasné že špatné rodiny jsou všude a proto se právě ptám abych věděla na co se mám připravit. Třeba jestli mají Amíci nějakou specialitu jako Britové kteří často berou au pair jako služky (ne všechny rodiny ale je to časté) A tím "Amerika je Amerika" sem měla namysli že je poctěně komplikovanější dostat se na dlouhou dobu do Ameriky než do Británie a tohle je velká šance. A peníze za letenku je ta poslední věc která mě trápí.

Moje bývalá spolužačka byla v Anglii a s rodinou byla moc spokojená. Byla tam rok a teď v květnu odletěla do USA. A taky se jí tam moc líbí . Ale je pravda, že ona jela přes agenturu.

Reaguji na JMayki: Legálně mužeš přes agenturu, takhle pojedu já Najdi si na fb skupinu czech and slovak (furure) au pairs in america tam toho najdeš Na špatnou rodinu mužeš natrefit kdekoliv V anglii máš v popisu práce i úklid v USA je to jen péče o děti a něco kolem nich... Rozhodně né uklizet celý dům jak to po tobě můžou chtít v anglii

Reaguji na Verushkk: To že můžeš jen přes agenturu vím a jinak bych ani nejela (chci mít jistotu že vždy můžu někomu v panice zavolat o pomoc ) Na fb sem si skupinu už na šla a hodně se dozvěděla děkuji.

arrow
profile_image
Paci256
od 17. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj
žádné strachy, určitě najdeš fajnou host. rodinku.
Je pravda, že kamkoli pojedeš at do Anglie nebo do Ameriky, všude můžes natrefit na špatné a dobré rodiny (a je jedno jakou agenturu si zaplatíš).
V Americe je delší pracovní doba (tzn. méně volného času), ale za to více peněz Moje kamarádka byla v USA a dělala od rána do večera. Poslední měsic všechny ušetrené penízky utratila za cestování po skoro celé severní Americe
V Anglii najdeš na kazdém rohu jiné české aupairky, takže tam nebudeš nikdy sama.
Důležitý je výběr rodiny - volej si s nimi predem - posílej fotky, chatuj, skypuj - hodně mi to pomohlo pri vyběru
Hodně štěstí
Tady je základní info o Anglii a USA!

arrow
profile_image
DestMarie
od 24. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Paci256:
Paci má pravdu, rodinu ti agentura nevybere podle tvých představ ale podle toho jak, se jim to hodí.
Já jsem hledala přes online-aupair portály jako je: aupair-village nebo aupair-world

arrow
profile_image
zuza91
od 23. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj
chtěla bych se zeptat zda je tu někdo kdo by mi poradil s au pair programem přes student agency. mám nasbírané všechny potřebné podklady, nicméně se docela ztrácím v jejich podmínkách..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené