Dámy,
potřebuji zkušenosti a tipy, jak se dostat z Bratislavského letiště do Brna nebo Ostravy vlakem nebo busem. Hledala jsem na googlu i na stránkách letiště, ale jsem z těch "informací" trochu jelen.

arrow
profile_image
Ilsa
od 27. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Musíš se pomocí MHD (bus) dostat s přestupem na Račianskom mýtě na Mlynské nivy, tam je autobusák, odkud jezdí do Brna několik společností (určitě Student agency a Jihotrans co já vím).

Díky. Ta zastávka na Mlynské nivy je stejná jako ta na které vystoupím, když přijedu z letiště?

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A kdybys chtěla jít vlakem, tak na letišti nastoupíš na linku 61, ta Tě doveze na konečnou - na Hlavnú stanicu. Odtud jezdí rychlíky přes Břeclav do Brna i do Ostravy celkem často. Autobusem z Blavy do Ostravy důrazně nedoporučuji, nic nejezdí a když, tak přes Žilinu a to trvá neskutečně dlouho. Přes Brno autobusy z Blavy jezdí dost často ( Eurolines, Student Agency ) .

arrow
profile_image
Miska86
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na dadabus:
Nevím, jak Eurolines, ale Student Agency jezdí od Grandu, ne ze Zvonařky.. (Ty busy Eurolines jsem tam ale, myslím, viděla taky..)

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Miska86: Student Agency jezdí od Grandu, ne ze Zvonařky

Jj, to je pravda, díky za opravu !

díky holky za příspěvky. Problém je v tom, že můj muž je cizinec, pojede sám a vůbec nevím, jestli to zvládne.

arrow
profile_image
baruss
od 8. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj tak ako tu už pisali 61 ide z letiska o doveze Ta priamo na hlavne nadrazi to je vlaková stanica a odtial potom vlakom do Brna alebo potom prestupit na račianskom myte na 21 a tým na Mlinske nivy odtial busom ten chodí celkom často student i eurolines idu ku grandu a ostatne na zvonarku, alebo ešte je možnost si zobrat z letiska taxik na stanicu

ok baruss, díky moc za informace.

Ahoj holky,
jsou tyto informace ještě aktuální? Našla jsem si z Bratislavy podstatně levnější letenku než z Prahy, ale dívám, se, že přímo na letiště Student Agency nejezdí...a nevíte popřípadě o nějakém levném ubytování poblíž letiště a nebo tak? Přílet zpět do Bratislavy totiž mám ve 20,40h večer a to už mě žádný autobus na Brno nejede. děkuji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené