Ahoj holky...prosím o radu...pomohla někomu autovakcína na gynekologický zánět? mě tento problém trápí již osmý měsíc kdo zažil ví jak je to nepříjemné...samozřejmě to zasahuje i do intimního života..poševní čípky ani celková léčba u mě nezabírá...vyzkoušela jsem už opravdu vše(rosalgyn, vitagyn C, wobenzym) všechny doporučená opatření dodržuji, někdy jsem z toho už opravdu zoufalá jediné co na mě Dr.ještě nezkusil je autovakcína...chtěla bych o ni požádat...

Ahoj, taky mám pořád hrozný problémy a nevím co s tím. U doktora jsem jak doma a nic mi nepomáhá, jedinný co trošku zabírá je femigel a to jen na chvilku. Určitě vyzkouším co píšeš, snad alespoň to zabere...

luccy1
Používá se to prý při chronických zánětech na které nic nezabírá ......mělo by to fungovat tak, že ti udělají výtěr z pochvy..a na základě toho ti vyrobí autovakcínu přímo "ušitou" pro tebe...

luccy1
koukla jsem na stránky toho Femivaxinu..docela mě to zaujalo..to je skvělý že to u tebe zabralo...můžu se zeptat po jaké době užívání si zaznamenala zlepšení?

luccy1
Tak jen aby to vydrželo!já ho taky určitě vyzkouším doufám že se toho už konečně zbavím...

děkuji za tip..

arrow
profile_image
andys
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tinkalinka
Ahoj, mě před lety autovakcína pomohla.
Autovakcína je vlastně něco jako očkování. Vyrábí se na imunologii. Je to vlastně jako vodička, která se kape jako kapky.

Jinak je ale opravdu důležité dodržovat všechny zásady zdravé výživy, žádné sladké, dostatek zeleniny, ovoce, vlákniny, hodně pít atd. A to prosím opravdu důsledně!
Ještě jsem do toho používala tabletky Citrogrep (dnes myslím, že se to jmenuje Citrovital), je to výtažek z peciček grepu. Musí se to hodně zapít!

andys
A mohu se zeptat jak to probíhá na tu imunologii tě odeslal tvůj obvodní gynekolog?

Tinkalinka
jj musí tě odeslat gynekolog.Mě dali něco čemu říkala vakcína,ale byly to normálně léky 2 kůry s měsíčním odstupem.Název Luivac.Pomohlo mi to asi tak,že místo kvasinek každý měsíc je mám tak 3xdo roka.Po prázdninách mám jít na kontrolu tak mi řekla,že to nasadíme ještě jednou.
Musím se jí zeptat na to autovakcínu co tu píšete.

arrow
profile_image
andys
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tinkalinka: andys
A mohu se zeptat jak to probíhá na tu imunologii tě odeslal tvůj obvodní gynekolog?

Ano, odešle Tě tam Tvůj gynekolog.
To co píše Bany jsem neměla. Já měla vyloženě "svou, dělanou na míru"!
Byla jsem na tom v nemocnici na Karlově náměstí, Praha.

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holčiny, léčí se taky vaši partneři? Teprve po změně doktorky jsme tohle vyřešili, protože předchozí MUDr. léčila jen mě a pak mi to muž zase předal nebo jsem měla zánět bez projevů a předala ho zase já jemu...

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky já vakcíny na imunologii přímo dělám,ráda bych vám poradila,ale nevím,jestli o tom sem můžu psát,abych nějak neporušovala pravidla.Co myslíte??

Luciene1
tak já myslím,že neporušíš.Thunder taky má lékárenskou poradnu a funguje to bez problémů s adminy.
Ni c prodávat nebudeš,a sama na tom nic nevyděláš.Je to rada profesionálky.

arrow
profile_image
Martis
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Luciene1
Myslím, že by to vadit nemělo a hlavně nám všem, co máme tyhle vleklé problémy můžeš poradit

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak se holky ptejte co by vás konkrétně zajímalo.Zatím napíšu jen takové všeobecné informace,něco jste už tady mohly číst.
Takže autovakcína se aplikuje u lidí,co mají dlouhodobé problémy,časté záněty,nemusí to být jen gynekologické,klidně i močové,kožní,krční,...atd.,častá nemocnost.
Je to opravdu v podstatě takové očkování,buď ve formě perorálního podání-kapky pod jazyk,nebo injekční-pomocí kožního vpichu.
Lékař vám udělá výtěr (např.teda vagína),v laboratoři se vykultivuje váš vlastní mikrob (pokud se zachytí,někdy je potřeba odběr zopakovat) a z toho se přímo jen pro vás připraví vakcína.
Je to ale dlouhodobá záležitost,výroba autovakcíny trvá kolem 1,5-2měsíce.
A o autovakcínu může požádat i váš gynekolog,nemusí to být přímo imunolog.Ale většinou se to přes ně bere,dělají komplexní vyšetření,jestli nemáte i sníženou imunitu,alergii,atd.
Tak,momentálně už mě nenapadá,co víc vám k tomu napsat.Tak se kdyžtak ptejte

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené